آرامش کنونی مدیون مقاومت است
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. صدا و سیما
  4. سیاسی

آرامش کنونی مدیون مقاومت است

صدا و سیماخبرگزاری صدا و سیما |
وزیر امور خارجه لبنان با اشاره تلویحی به شکست رژیم صهیونیستی در برابر حزب الله لبنان آرامش کنونی را ناشی از قدرت بازدارندگی مقاومت دانست .

به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما؛ وزیر امور خارجه لبنان با اشاره تلویحی به شکست رژیم صهیونیستی در برابر حزب الله لبنان در سال ۲۰۰۶ میلادی تأکید کرد آرامشی که لبنان از سیزده سال پیش دارد, ناشی از قدرت بازدارندگی است و این بازدارندگی هم پس از جنگ ژوئیه سال ۲۰۰۶ میلادی به وجود آمده است.

کد ویدیو دانلودفیلم اصلی

جبران باسیل (که رهبر جریان مسیحی آزاد نیز هست) در مصاحبه با المنار تصریح کرد وحدت ملت به عنوان یک پایه و اساس در دفع خطرات از کشور است.

باسیل گفت: «از سال ۲۰۰۶ میلادی تاکنون عامل اصلی آرامشی که داریم، قدرت بازدارندگی است. اگر این قدرت بازدارندگی نبود، اسرائیل نمی‌گذاشت ما این مدت طولانی در صلح و آرامش باشیم. اسرائیل اگر فرصت به دست بیاورد و بتواند, ما را شکست می‌دهد و درهم می‌شکند. حاکمیت برای همه کشور است. حاکمیت قابل تجزیه نیست. کسانی که از کشور دفاع می‌کنند, از همه ما دفاع می‌کنند. کشور برای همه ماست. آنان از وطن ما محافظت می‌کنند. حفظ وطن پایه و اساس هر چیزی است.»

خبری: پربازدیدترین اخبار روز سیاسی

وی افزود: «هر قدر وحدت ما قوی باشد به همان اندازه احتمال خطر علیه ما کمتر می‌شود و هر کس بخواهد تعرضی بکند, صدها بار در تصمیمش علیه ما شک و تردید خواهد کرد.»

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

واقعا مردمی باشید

مهرمهر14 ساعت قبل

کلیپی از شلیک موشک فاتح ۱۱۰

مهرمهر1 روز قبل
در تیرماه ۱۳۹۷ یک گروهک تروریستی از دموکرات‌های کردستان عراق به پاسگاه مرزی ایران در مریوان حمله کردند که منجر به شهادت ۱۰ مرزبان شد که چندی بعد سپاه پاسداران پاسخی دندان شکن به آنها داد.

بین سطور کاهش تعهدات هسته‌ای

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI. IR، نماهنگ «بین سطور کاهش تعهدات هسته‌ای» را منتشر کردبه گزارش خبرگزاری صدا و سیما؛ پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI. IR، نماهنگ «بین سطور کاهش تعهدات هسته‌ای» را منتشر کرد.
مهرمهر12 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از رویترز، دو کشتی باری ایران چند هفته است که در برزیل به دلیل تحریم‌های آمریکا قادر به سوختگیری و بازگشت به ایران نیستند. شرکت نفت دولتی برزیل، پتروبراس به دلیل تحریم‌های آمریکا از سوخت رسانی به این دو کشتی باری ایرانی خودداری کرده است. آمریکا اخیرا محصولات شیمیایی ایران را تحریم کرده است، اما رویترز می‌گوید یک شرکت محلی برزیلی اقدام به خرید اوره از ایران کرده است. یک خریدار محصولات شیمیایی هم به رویترز گفته است: دو کشتی باری گیر افتاده‌اند. طبق این گزارش، کشتی باوند ۵۰ هزار تن ذرت بارگیری کرده و قرار است کشتی ترمه هم ۶۶ هزار تن ذرت بارگیری کند.
الفالف1 روز قبل
جواد افشار کارگردان سریال گاندو نیز درباره تحریم مالی صداوسیما گفت: اگر قرار است کسی تحریم شود ما هستیم نه افرادی که هیچ نقشی نداشتند. در سریال گاندو، مایکل هاشمیان به عنوان یک روزنامه نگار ایرانی- آمریکایی سوژه اصلی داستان است. بر اساس نظرسنجی‌های صدا و سیما، سریال گاندو در زمان پخس پربیننده‌ترین سریال تلویزیون بوده است. در بخشی از این جوابیه آمده بود: جناب آقای واعظی؛ سریال «گاندو» توهم و تخیل نیست. سریال «گاندو» صدای در گلو مانده مردم ایران است.
عصر ایرانعصر ایران1 روز قبل
سناتور رند پال با وجودی که با سیاست‌های دولت ترامپ در اعمال فشار حداکثری عیله ایران مخالف است، اما دوستی صمیمی با ترامپ دارد و گهگاه با او گلف بازی می‌کند. نشریه پولیتیکو دیروز – چهارشنبه- با انتشار خبری، گمانه‌زنی‌ها درباره احتمال شکل‌گیری گفتکوهایی غیررسمی بین ایران و آمریکا را تقویت کرد. به گزارش عصرایران، بر اساس گزارش پولیتیکو سناتوری خوش‌نام از حزب جمهوریخواه که سابقه دوستی و نزدیکی با ترامپ دارد، در آخر هفته گذشته میهمان ترامپ در بازی «گلف» بوده و در آنجا از ترامپ خواسته تا برای کاهش تنش بین واشنگتن و تهران با «محمد جواد ظریف» تماس بگیرد و ترامپ با این پشنهاد او موافقت کرده است. طبق گفته چند مقام ارشد آمریکایی به پولیتیکو، ترامپ در واکنش به پیشنهاد «رند پال» سناتور جمهوریخواه، به او گفته با وجودی که چندان امیدی برای موثر بودن گفتگوی او با ظریف ندارد، اما مخالف تلاش او در این جهت هم نیست. " رند پال «۵۶ ساله، پزشک وسناتور جمهوریخواه آمریکایی از ایالت» کنتاکی" آمریکاست و از سال ۲۰۱۱ به سنای آمریکا راه یافته است.

نظرها

اخبار بیشتر