روحانی: بدهی خارجی کشور ۲۵ درصد کاهش یافته است
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. الف

روحانی: بدهی خارجی کشور ۲۵ درصد کاهش یافته است

الفخبرگزاری الف |
رئیس‌جمهور در جمع مردم استان خراسان شمالی گفت: بدهی خارجی ما از12.4 میلیارد دلار در سال 96 به 9.5 میلیارد دلار رسیده‌ است.

در ادامه بخوانید

فیلم | توضیح داماد محمدعلی نجفی درباره عزل وکیلش از وکالت شهردار پیشین تهران

خبرآنلاینخبرآنلاین21 ساعت قبل
اگر خرید جک s۳ را به عنوان گزینه نهایی خود برای صاحب شدن یک کراس آور انتخاب کرده‌اید، شاید بهتر باشد که کمی در این انتخاب خود فکر کنید و در مورد ویژگی‌ها و مشخصات آن مطالعه بیشتری داشته باشید.
پارس نیوزپارس نیوز21 ساعت قبل
مهرمهر1 روز قبل
در این فهرست در بخش درام قسمت آخر سریال «بازی تاج و تخت» محصول شبکه اچ‌بی‌او با نامزدی در ۳۲ بخش در تاریخ رکوردشکن شد. نامزدی در بخش بهترین سریال درام، چهار نامزدی برای بهترین بازیگر زن مکمل و سه نامزدی در بخش بهترین بازیگر مرد مکمل از جمله این نامزدی‌ها بود. در بخش کمدی نیز سریال «خانم میزل شگفت‌انگیز» محصول آمازون با ۲۰ نامزدی پیشتاز شد. مینی‌سریال «چرنوبیل» از شبکه اچ‌بی‌او نیز با ۱۹ نامزدی در بخش بهترین سریال کوتاه خوش درخشید. موفقیت چند سریال شبکه اچ‌بی‌او در مجموع ۱۳۷ نامزدی برای این شبکه به ارمغان آورده است و پس از آن نت‌فلیکس با ۱۱۷ نامزدی جای دارد.

فیلم/ حامی مالی نتانیاهو: ایران باید نابود شود

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز23 ساعت قبل

حریق گسترده در میدان حسن آباد/ آتش به بافت تایخی میدان سرایت کرده است + فیلم

تابناکتابناک9 ساعت قبل
درباره میدان تاریخی حسن آباد تهرانمیدان حسن‌آباد که در گذشته‌های نه چندان دور «میدان ملک‌المتکلمین» یا «میدان هشت گنبد» و در مقطعی «میدان پهلوی» نامیده می‌شده، میدانی است در بافت تاریخی شهر تهران که در تقاطع خیابان امام خمینی (سپه) با خیابان حافظ و خیابان وحدت اسلامی (خیابان شاهپور) واقع شده‌است. این میدان پس از انقلاب اسلامی برای مقطعی «میدان ۳۱ شهریور» نام گرفت و سپس بار دیگر به نام حسن آباد بازگشت. میدان حسن‌آباد از میدان‌های تاریخی و بخشی از بافت تاریخی و سنتی تهران قاجاری است. این میدان با چهار ساختمان و هشت گنبدی به گونه منحنی‌شکل و قرینه ساخته شده است. همه خیابان‌هایی که به میدان حسن‌آباد منتهی می‌شوند سنگفرش شده‌اند.

نظرها

اخبار بیشتر