ویدیو؛ پلی به گذشته - پیوستن کایل واکر به منچسترسیتی (۲۰۱۷)
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. طرفداری
  4. ورزشی

ویدیو؛ پلی به گذشته - پیوستن کایل واکر به منچسترسیتی (۲۰۱۷)

طرفداریخبرگزاری طرفداری |

طرفداری- سال ۲۰۱۷ در چنین روزی، کایل واکر به منچسترسیتی پیوست، به همین بهانه صفحه رسمی این باشگاه ویدیویی را منتشر کرده است. این ستاره انگلیسی تاکنون در ۱۰۰ بازی برای سیتی، ۲ گل به ثمر رسانده است.

در وبسایت خبری بخوانید: آخرین اخبار ورزشی روز را آنلاین بخوانید

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

۱۰ مورد از بهترین ورزشگاه هایی که در آینده خواهیم دید

نامه‌نیورنامه‌نیور1 روز قبل
على علیه السلام فرمود: ریاکار را سه نشانه است: هرگاه مردم را ببیند، با نشاط و تحرک مى شود، هرگاه تنهاست، سست و بى حال است، و دوست دارد در همه کارهایش از او تعریف کنند. على علیه السلام فرمود: ریاکار را سه نشانه است: هرگاه مردم را ببیند، با نشاط و تحرک مى شود، هرگاه تنهاست، سست و بى حال است، و دوست دارد در همه کارهایش از او تعریف کنند.

آشنایی با مهاجم برزیلی مورد نظر تراکتور (ویدیو)

ایلناایلنا12 ساعت قبل
مهاجم برزیلی سائو بنتو در آستانه پیوستن به تراکتور قرار دارد. به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، تراکتور که از مدت‌ها قبل برای خط حمله خودش به دنبال جذب یک مهاجم خارجی است در هفته‌‌های اخیر گزینه‌های مختلفی را زیر نظر گرفته و اخیرا با یک مهاجم برزیلی به توافق رسیده و اگر اتفاق خاصی نیافتد به زودی قراردادش امضا می‌شود. مازولا آتاکانته، مهاجم ۳۰ ساله برزیلی است که فصل گذشته در سائو بنتو توپ می‌زد و از تکنیک خوبی برخوردار است.

گل‌ها و حرکات تکنیکی گزینه نقل و انتقالاتی استقلال (ویدیو)

ایلناایلنا14 ساعت قبل

فیلم/ دست ندادن رحمتی با علیرضا منصوریان

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز13 ساعت قبل

گل‌ها و حرکات تکنیکی گزینه خط حمله پرسپولیس (ویدیو)

ایلناایلنا1 روز قبل
تابناکتابناک12 ساعت قبل
حالا قرار است او به جای ستاره فصل قبل استقلال یعنی پاتوسی، پیراهن آبی به تن کند. سبک بازی متفاوت با پاتوسیفرناندو کانسین در پست‌های وینگر راست و چپ، هافبک تهاجمی، هافبک میانی، مهاجم سایه و هافبک راست و چپ سابقه بازی دارد. کانسین در ۱۰۳ مسابقه‌ای که به عنوان وینگر راست بازی کرد، ۱۲ گل زد و ۲۹ پاس‌گل داد. به عنوان هافبک تهاجمی ۹ گل ساخت و ۷ گل زد. بهترین عملکرد کانسین به چهار فصل قبل برمی‌گردد که ۷ گل زد و ۶ پاس‌گل داد.

نظرها

اخبار بیشتر