نماینده متقاضی تحقیق و تفحص از دانشگاه آزاد انصراف داد
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. خانه ملت
  4. فرهنگ
نماینده متقاضی تحقیق و تفحص از دانشگاه آزاد انصراف داد

نماینده متقاضی تحقیق و تفحص از دانشگاه آزاد انصراف داد

خانه ملتخبرگزاری خانه ملت |

 سید حمایت میرزاده در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در تشریح نشست امروز (یکشنبه ۲۳ تیرماه) کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس، اظهار کرد: ارائه گزارش نحوه پذیرش دانشجو توسط وزارتخانه‌های علوم، تحقیقات و فناوری و بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی، در دانشگاه‌های سراسری، آزاد و علوم پزشکی دستور کار نخست امروز کمیسیون بود که با حضور مسئولان این حوزه بررسی شد.

نماینده مردم گرمی مغان در مجلس شورای اسلامی افزود: بحث اصلی در نشست امروز جلوگیری از تکرار اتفاقات سال گذشته در رابطه با آزمون رشته‌های علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی بود که بی اعتمادی در جامعه نسبت به وزارت علوم ایجاد کرده که این نگرانی‌‎ها امسال تکرار نشود.

در وبسایت خبری بخوانید: بهترین اخبار فرهنگی ادبی ایران و جهان

مهلت دو هفته‌ای به شورای سنجش و پذیرش دانشجو برای نحوه پذیرش در دانشگاه آزاد

وی ادامه داد: هماهنگی کامل بین دستگاه‌های مختلف در برگزاری آزمون وجود ندارد و به همین خاطر مقرر شد ظرف دو هفته آینده شورای سنجش و پذیرش دانشجو با تشکیل جلسه استدلال وزارت بهداشت، دانشگاه آزاد و سایر بخش‌ها را استماع و سپس در خصوص نحوه پذیرش دانشجو در دانشگاه آزاد اسلامی گزارشی به کمیسیون آموزش ارائه و در این خصوص تصمیم‌گیری نهایی صورت گیرد.

سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس یادآور شد: بررسی تقاضای تحقیق و تفحص از دانشگاه آزاد اسلامی با حضور منصور مرادی نماینده متقاضی دیگر دستور کار کمیسیون آموزش بود که به دلیل منصرف شدن نماینده متقاضی این دستور کار مطرح نشد. /

پایان پیام

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

فیلم/ اولین گفتگوی شهید لشگری با همسرش بعد از ١٨ سال اسارت

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل
شهید سرلشگر خلبان حسین لشگری، در شهریورماه سال ٥٩ به اسارت نیروهای عراقی درآمد و سرانجام پس از ١٨ سال از اسارت در زندان‌های حزب بعث عراق آزاد شد، این نخستین مکالمۀ تلفنی این شهید با همسرش است.

کلافه؛ رضا یزدانی

تابناکتابناک15 ساعت قبل

قنبریان: مرحوم هاشمی مشوق تجمل‌گرایی بود

مهرمهر1 روز قبل
حجت‌الاسلام قنبریان در برنامه ثریا گفت: مرحوم هاشمی در دهه شصت بیشترین خطبه‌ها را درباره عدالت اجتماعی داشتند اما بعد از جنگ دعوت به مانور تجمل میکرد!

پرواز تا اقتدار

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
مهمان این قسمت از برنامه بدون تعارف ۵۴ سال دارد و ۲۰ سال است که خلبان هواپیمای جنگنده است و افزون بر آن، کار تحسین برانگیز و شجاعتی مثال زدنی داردبه گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما؛ بدون تعارف این هفته به یکی از آشیانه‌های هواپیما‌های جنگنده نیروی هوایی ارتش رفته است. مهمان این قسمت از برنامه بدون تعارف ۵۴ سال دارد و ۲۰ سال است که خلبان هواپیمای جنگنده است و افزون بر آن، کار تحسین برانگیز و شجاعتی مثال زدنی دارد. سرهنگ حمید گرجی خلبان هواپیمای جنگنده از قابلیت‌های جنگنده‌های ایرانی می‌گوید.

مسابقات ذهنی ریاضی

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
صدا و سیماصدا و سیما4 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، مراسم پایانی نوزدهمین جشنواره نمایش‌های آیینی و سنتی امشب همزمان در خیابان بهشت و تماشاخانه سنگلج در فضایی شاد و با حضور مردم و هنرمندان برگزار شد. اتابک نادری کارگردانی مراسم بخش داخلی را برعهده داشت و میلاد نیک‌آبادی هم کارگردانی بخش خیابانی را عهده دار بود. در این مراسم دبیر جشنواره کیک ویژه آیین پایانی را که منقش به پوسترهای جشنواره بود، برید. در نوزدهمین جشنواره نمایش‌های آیینی و سنتی سیدعباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، علی نصیریان رییس افتخاری جشنواره، سیدمحمد مجتبی حسینی معاون هنری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، شهرام کرمی مدیرکل هنرهای نمایشی، محمدحسین ناصربخت قائم مقام جشنواره، اردشیر صالح پور، داریوش مودبیان، اسماعیل خلج و تعدادی دیگر از هنرمندان و مدیران تئاتر حضور داشتند. اجرای قطعه‌ای زورخانه‌ای در مدح حضرت علی (ع)، پخش نماهنگی درباره بخش‌های مختلف جشنواره و اجرای نمایش سیاه بازی از بخش‌های مراسم امشب بود.

نظرها

اخبار بیشتر