معرفی برگزیدگان اجلاس شاعران همسرا
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. ایسنا
  4. فرهنگ
معرفی برگزیدگان اجلاس شاعران همسرا

معرفی برگزیدگان اجلاس شاعران همسرا

ایسناخبرگزاری ایسنا |
برگزیدگان و شایستگان تقدیر پنجمین اجلاس شاعران همسُرا و چهارمین نشست شاعران آزاد ایران معرفی شدند.

به گزارش ایسنا بر اساس خبر رسیده، مراسم پایانی پنجمین اجلاس شاعران همسرا و چهارمین نشست شاعران آزاد ایران روز گذشته همزمان با میلاد امام رضا (ع) با تقدیر از محمدعلی بهمنی برگزار شد و برگزیدگان و شایستگان تقدیر به شرح زیر معرفی شدند:

لوح تقدیر در بخش ترانه به دریا شهریاری برای ترانه‌ «چون پناه» اهدا شد. هیأت داوران در این بخش، هیچ‌کدام از آثار را شایسته رتبه‌بندی ندانست.

لوح تقدیر بخش اشعار آیینی به بدرالسادات طبیب برای شعری تقدیم به ساحت حضرت «صالح بن موسی الکاظم (ع)» تعلق گرفت. هیأت داوران در این بخش هم هیچ‌کدام از آثار را شایسته رتبه‌بندی ندانست.

در بخش قطعه لوح تقدیر به مهدی زکی‌زاده برای قطعه شعری با عنوان «انتخاب خود» اهدا شد. هیأت داوران در این بخش نیز هیچ‌کدام از آثار را شایسته رتبه‌بندی ندانست.

در بخش شعر سپید و نیمایی هیأت داوران هیچ‌کدام از آثار را برای رتبه اول حائز شرایط لازم نداشت. اما زینب رحمانی به عنوان نفر دوم و خدیجه صفالو منزه به عنوان نفر سوم معرفی شدند و تندیس اجلاس و دیپلم افتخار به آن‌ها اهدا شد.

در بخش طنز  هم سیدمهدی سیدحسینی برای شعرهای «خنده بی‌جا» و «طلای سرخ» به عنوان نفر اول، سیدعلی مصطفوی برای شعر «تزکیه» به عنوان نفر دوم و محمدعلی سلیمانی مقدم به عنوان شایسته تقدیر معرفی شدند.

خبری: اخبار فرهنگی روز جهان

در قالب مثنوی سپیده اسدی در گروه سنی کودک و نوجوان برای اثر «باران» به عنوان شایسته تقدیر معرفی شد. اللهیار خادمیان هم برای اثر «خونین‌شهر» با مضمون دفاع مقدس به عنوان نفر برگزیده در این بخش معرفی و دیپلم افتخار و لاله زرین به او اهدا شد.

در بخش غزل نیز محمدمنصور فلاح برای غزل «قطاری که رفته است» به عنوان نفر اول، سعیده محمودی برای غزل «خلسه آبان» به عنوان نفر دوم و ابراهیم نصراللهی برای شعر «خواب» به عنوان نفر سوم معرفی شدند.

رسول خوش‌عقیده هم نفر برگزیده این بخش معرفی شد.

در بخش اشعار همسُرایی، بعد از استخراج کد آثار برگزیده و منتخب در بخش اشعار همسرایی، مشخص شد آثار برگزیده و منتخب این بخش همگی به شورای ادبی سامانه همسرایی و شورای اجرایی و برگزاری اجلاس شاعران همسرا تعلق دارد؛ بنابراین با تصویب شورای سیاستگذاری این رویداد، کلیه آثار این بخش از گردونه رقابت خارج شد.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

پروژه رازی

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما؛ مجموعه رازی شامل دو بخش تجاری و فرهنگی است که به‌علت همجواری با برج طغرل از مصالح خنثی برای نمای آن استفاده شده است و بهره‌برداری از این مجموعه به تقویت زیرساخت‌های فرهنگی در منطقه تاریخی شهر ری کمک می‌کند.

جریان فناوری کشور در مسیر خدمت رسانی

صدا و سیماصدا و سیما18 ساعت قبل
جریان فناورانه در فضای علمی کشور روان است و با شتاب فراوان در مسیر خودکفایی و خود اتکایی ادامه دارد. به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا وسیما؛ استفاده از شبکه ملی اطلاعات و اجرای ساختارهای کسب و کارهای نوپا در بسته‌های بومی و داخلی راهبردی است که فناوران کشور پیش گرفتند تا از خروج اطلاعات به شبکه‌های خارجی جلوگیری کنند.
صدا و سیماصدا و سیما55 دقیقه قبل
حسین توکلی در گفتگوی تلفنی با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، افزود: کارت شرکت در آزمون داوطلبان هفتمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی از دوشنبه ۲۷ آبان برای مشاهد و پرینت روی سایت سازمان سنجش قرار گرفته است. وی گفت: همه داوطلبان برای شرکت در آزمون حداکثر تا ساعت ۲۴ امروز چهارشنبه (۲۹ آبان) مهلت دارند با مراجعه به سایت سنجش و وارد کردن اطلاعات شناسنامه‌ای یا ثبت نامی از کارت خود یک نسخه پرینت بگیرند و مطابق اطلاعات مندرج در آن شامل زمان و محل برگزاری در جلسه آزمون شرکت کنند. وی با بیان اینکه برای ۵۲۱ هزار و ۹۷۳ داوطلب کارت ورود به جلسه صادر شده است گفت: تا ساعت ۸ صبح امروز ۴۱۴ هزار و ۶۳۴ داوطلب برای دریافت کارت آزمون و برگ راهنما اقدام کردند. سخنگوی سازمان سنجش افزود: به همه داوطلبان که هنوز برای دریافت کارت آزمون اقدام نکرده‌اند توصیه می‌کنیم سریع‌تر با مراجعه به سایت سازمان سنجش، نسخه‌ای کارت ورود به جلسه تهیه کنند، زیرا بدون این کارت اجازه حضور در جلسه آزمون را ندارند.
صدا و سیماصدا و سیما13 ساعت قبل
وی با اشاره به کتابخانه‌های فاطمه‌ها که در منطقه‌ای محروم با تعداد معدودی کتاب حالا کتابخانه عظیمی ساخته‌اند افزود: اگر امروز ویلدورانت اینجا بود و این موفقیت را می‌دید پاسخ خود را می‌گرفت که فقر علت جهل نیست! و از درون جامعه فقیر و مستمند، مغز‌های متفکری بیرون می‌آید که قافله جهل را در هم می‌پیچد. آیت الله محقق داماد گفت: آنچه موجب جهل است توجه نداشتن است، بازگشت به خویشتن، جهل را از بین می‌برد مجدد در خویش بیندیشید و نگویید این هست و جز این نیست، فکر و مطالعه کنید کتاب بنویسید گاهی یک جزوه یک مقاله، یک جامعه را دگرگون می‌کند. آیت الله محقق داماد با تاکید بر اینکه من یقین ندارم به حقیقت رسیده‌ام، اما یقین دارم که در مسیر پیدا کردن حقیقت هستم افزود: این کار را من نویسنده، شمادانشجو، اساتید و رسانه‌ها وظیفه داریم انجام دهیم و جامعه را به جستجوی حقیقت ببریم. وی گفت: ما در جامعه متحرک و پویایی زندگی می‌کنیم که خون شهیدان آن را ساخته و ما این خون‌ها را گرامی می‌داریم و دستشان را می‌بوسیم و در راه حقیقت قدم به پیش بر می‌داریم.
صدا و سیماصدا و سیما16 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری صداوسیما به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس؛ جلسه تعامل و همکاری موزه سینما و سینمای دفاع مقدس موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس با حضور عباسی رئیس موزه سینما، علی اصغر جعفری مدیر عامل، نرگس معدنی پور معاون فرهنگی و هنری، امیر محمد خانی معاون موزه داری و امیر مسعود احمدی مدیر روابط عمومی و امور بین الملل موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس برگزار شد. در این جلسه مقرر شد، موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس در زمینه به روز رسانی بخش سینمای دفاع مقدس در موزه سینما تعامل و همکاری داشته باشد و در به روز رسانی بخش سینمای دفاع مقدس به موزه سینما کمک کند. همچنین مقرر شد این دو نهاد، در زمینه تولید فرهنگی و تولیدات سینمایی با یکدیگر تعامل و همکاری داشته باشند.

تولد نوزادان نارس

صدا و سیماصدا و سیما14 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما؛ این مراسم با هدف شناسایی علل و عوامل بروز تولد زودرس ترتیب داده شده است تا نوزدان خاصی که زودتر از ۴۰ هفتگی به دنیا می‌آیند تحت مراقبت‌های ویژه قرار گیرند.

نظرها

اخبار بیشتر

تازه‌ترین خبرها

همه

اخبار قیمت‌های روز بازار - دوشنبه ۲۷ آبان‌ماه

خبری1 روز قبل

صحبت‌های امروز روحانی درباره وضعیت کشور پس از گرانی بنزین

خبری1 روز قبل

مدارس و دانشگاه‌ها در برخی شهرها تعطیل شدند

خبری1 روز قبل

به دلیل اختلال در اینترنت سراسری کشور، پوشش لحظه به لحظه اخبار و فعالیت سرویس‌های دیگر طرفداری مانند نتایج زنده دچار مشکل شده است. همکاران هر لحظه که بتوانند فعالیت‌های معمول خود را از سر خواهند گرفت. البته بخش شبکه اجتماعی طرفداری در دسترس است.

آخرین وضعیت طرفداری در روزهای اختلال اینترنت: سرویس نتایج زنده و جدول‌ها در اپلیکیشن و سایت قابل دسترسی شد (بهبودها انجام خواهد شد)، وضعیت پوشش اخبار بهبود یافت، بخش گفتگو (در فهرست قابل دسترسی است) در سایت راه اندازی شد. ادامه در مشروح: …

طرفداریچند ثانیه قبل

گنابری: تیم آلمان جوان است اما فوتبال را خوب بازی می‌کند

فارس4 دقیقه قبل

۱۴ هزار نیروی خدمات شهری وضعیت انهار و کانال‌های تهران را رصد می‌کنند

ایسنا4 دقیقه قبل

شکل گیری طرح فراگیر مشارکت یاران در حوزه دانش‌آموزان استثنایی

مهر5 دقیقه قبل

مرخصی دو روزه جلالی به بازیکنان گل گهر

فارس6 دقیقه قبل

مورینیو رسما جانشین پوچتینو در تاتنهام شد

فارس7 دقیقه قبل