«شبی که ماه کامل شد» همچنان در صدر جدول فروش
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. برنا
  4. فرهنگ
«شبی که ماه کامل شد» همچنان در صدر جدول فروش

«شبی که ماه کامل شد» همچنان در صدر جدول فروش

برناخبرگزاری برنا |
آمار فروش سینماها در تهران؛

به گزارش گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری برنا، فیلم سینمایی «‌سر‌خ‌پوست» که «ما همه با هم هستیم» را در هفته گذشته کنار زد، این هفته فروش کلی خود را در تهران به ۷ میلیارد تومان نزدیک کرد و این در حالی است که «ما همه با هم هستیم» تنها ۵ میلیارد تومان در تهران فروش داشته است.

فیلم سینمایی «متری شیش‌ونیم» همچنان پرفروش‌ترین فیلم در حال اکران است که این هفته فروش کلی خود را در تهران به عدد ۱۷ میلیارد تومان نزدیک کرد و «شبی که ماه کامل شد» همچنان در تهران پرفروش‌ترین فیلم عید فطر به حساب می‌آید.

جدیدترین آمار فروش فیلم‌های روی پرده در سینماهای تهران تا شنبه شب (۲۲ تیر ماه) به شرح زیر است:

متری شیش و نیم/ ۲۱ سینما/ ۱۱۴ روز نمایش/ فروش کل تهران: ۱۶ میلیارد و ۹۵۳ میلیون تومان

تگزاس ۲/ ۷۹ سینما/ ۸۴ روز نمایش/ فروش کل تهران: ۱۱ میلیارد و ۲۷۲ میلیون تومان

خبری: اخبار فرهنگی هنری جهان

شبی که ماه کامل شد/ ۱۱۸ سینما/ ۳۸ روز نمایش/ فروش کل تهران: هفت میلیارد و ۴۲۲ میلیون تومان

سرخپوست/ ۱۱۹ سینما/ ۳۸ روز نمایش/ فروش کل تهران: شش میلیارد و ۷۶۸ میلیون تومان

ما همه با هم هستیم/ ۹۳ سینما/ ۳۸ روز نمایش/ فروش کل تهران: پنج میلیارد و ۲۹۸ میلیون تومان

سامورایی در برلین/ ۳۰ سینما/ ۶۳ روز نمایش/ فروش کل تهران: سه میلیارد و ۵۳۲ میلیون تومان

زهرمار/ ۱۲۲ سینما/ ۲۴ روز نمایش/ فروش کل تهران: یک میلیارد و ۶۳۴ میلیون تومان

ایکس لارج/ ۱۱۷ سینما/ ۱۷ روز نمایش/ فروش کل تهران: ۸۸۱ میلیون تومان

دختر شیطان/ ۲۰ سینما/ ۳۸ روز نمایش/ فروش کل تهران: ۴۶۳ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان

کار کثیف/ ۳۱ سینما/ ۱۰ روز نمایش/ فروش کل تهران: ۸۵ میلیون تومان.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

فارسفارس11 ساعت قبل
معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه، با اشاره به قدمت ساخت خوابگاه دانشجویی طالقانی که ۶۰ سال از عمرش می‌گذرد، گفت: در کرمانشاه بیش از ۳۵ سال است که خوابگاه دانشجویی ساخته نشده است. محمدرضا غلامی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کرمانشاه، با اشاره به فعالیت‌های دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه در حوزه فرهنگی و دانشجویی اظهار داشت: سال گذشته دبیرخانه امر به معروف و نهی از منکر دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه بین دانشگاه‌های استان رتبه نخست را کسب کرد. معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با اشاره به شرکت ۶۰ درصدی دانشجویان این دانشگاه در مسابقات قرآن و عترت، افزود: رتبه نخست از لحاظ تعداد شرکت کننده ازآن دانشگاه شد. معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه تاکید کرد: نظارت کمی و کیفی طبخ و عرضه غذا امسال با دانشجویان است. * برگزاری کنگره پ‍ژوهشی سالیانه دانشجویان علوم پزشکی کشور به میزبانی کرمانشاهمعاونت فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه از برگزاری کنگره پ‍ژوهشی سالیانه دانشجویان علوم پزشکی کشو از پنجم تا هشتم شهریورماه جاری به میزبانی کرمانشاه خبر داد و افزود: این کنگره سالیانه امسال به میزبانی کرمانشاه برگزار می‌شود.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین1 روز قبل
بیشتر بخوانید: خبرخوش سردار کمالی برای سربازان امریهبه افرادی که تحت عنوان امریه در ادارات خدمت سربازی خود را می‌گذراندند، کسری تعلق می‌گیرد. بیشتر بخوانید: پاسخ وزیر علوم به گزینشی عمل کردن دانشگاه‌ها در جذب اعضای هیات علمیمنصور غلامی گفت: جذب اعضای هیات علمی فرآیند خود و یک ظرافت خاص دارد اعضای هیات علمی دانشگاه‌ها که از افراد راه یافته به این مرحله مصاحبه می‌کنند به دنبال انتخاب همکاران توانمند علمی هستند و فقط جانبدارانه نیست. بیشتر بخوانید: آخرین جزئیات رسیدگی به علت تلف شدن ۷ توله ببر باغ وحش مشهد/ آمار تلفات هر روز بالا می‌رود در باغ وحشی که مجوز نداردتلف شدن هفت توله ببر بار دیگر باغ وحش پر حاشیه مشهد را بار دیگر بر سر زبان‌ها انداخت این باغ وحش چندی پیش از سازمان محیط زیست اخطار گرفته بود. بیشتر بخوانید: اقدامات بنیاد برکت برای اشتغال زایی/ توزیع درآمد در کشور ما مناسب نیستمحمود عسگری آزاد گفت: امسال ۱۵ هزار طرح و سال آینده ۱۰۰ هزار طرح اشتغال‌زایی ایجاد خواهیم کرد. ۱۰۰ هزار طرح در روستا‌ها یعنی ۱۵۰ هزار شاغل مستقیم و ۱۵۰ هزار شاغل غیر مستقیم ایجاد شود.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین13 ساعت قبل
خبرگزاری میزان- کتاب «مناجات» نوشته عباس حسین نژاد است که وی در این اثر با زبانی ساده و صمیمی به مناجات با پروردگار پرداخته است. به گزارش خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری میزان، عباس حسین نژاد در این کتاب، با زبانی ساده و بی‌آلایش با خدا درددل کرده و به مخاطبش نشان داده که می‌شود خیلی ساده حرف‌های زیادی را با خدا در میان گذاشت. از طرفی صراحت بیان در مناجات‌های این کتاب به خوبی یادآور داستان معروف موسی (ع) و شبان نیز هست و به همین دلیل مخاطب می‌تواند ارتباط خوبی با مناجات‌های این کتاب برقرار کند. در ادامه برخی مناجات‌های این کتاب را خواهیم خواند:۱. می‌شود گذشته‌یبد ما را به یک آینده خوبتبدیل کنی؟ یا مبدل السیئات بالحسنات!
ایسناایسنا12 ساعت قبل
کتاب «مطالعات بازی؛ بازی و فرهنگ از آغاز تا امروز» نوشته فرانس مائورا با ترجمه حمیدرضا سعیدی منتشر شد. «مقدمه: مطالعات بازی چیست؟»، «فرهنگ بازی: معنا در بازی‌ها»، «بازی‌ها و بازی کردن در تاریخ»، «ساختار دوگانه و بازی‌های اکشن دهه ۷۰»، «ماجراجویی‌ها و داستان‌های دیگر در بازی‌های دهه ۱۹۸۰»، «جهان‌های سه‌بعدی و سال‌های ابتدایی دهه ۱۹۹۰»، «واقعیت و بازی: ورود فرهنگ بازی به هزاره جدید» و «آماده‌سازی طرح پژوهشی در حوزه مطالعات بازی» بخش‌های مختلف این کتاب هستند. در مقدمه مترجم می‌خوانیم: امرزه با توسعه و گسترش فناورهای‌های دیجیتال بازی‌های ویدئویی عمومیت فراوانی یافته‌اند، به‌طوری که به مقوله‌ای مهم و بحث‌برانگیز در حوزه‌های مختلف علوم انسانی و اجتماعی بدل شده‌اند. این بازی‌ها در بنیان ریشه در بازی‌های آنالوگی دارند که دارای تاریخی به قدمت اجتماعات و فرهنگ‌های انسانی است. از این رو فهم بازی‌ها به عنوان پدیده‌ای در اصل طبیعی، موضوعی است که در ابتدا باید از خلال مطالعات بازی‌ها به‌طور کلی، و به شکلی خاص مطالعه بازی‌های دیجیتال انجام پذیرد.

هنرمندان غدیر به حوزه هنری آمدند

صدا و سیماصدا و سیما7 ساعت قبل

فعالیت اورژانس اجتماعی در ۱۵۰ شهر کشور

صدا و سیماصدا و سیما9 ساعت قبل
لزوم تقویت نقش بازدارنده اورژانس اجتماعی در بروز آسیب‌های اجتماعیهمایش تقدیر از کارشناسان اورژانس اجتماعی با حضور خانم «معصومه ابتکار» معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری، آقای «وحید قبادی دانا» رئیس و جمعی از معاونان و مسئولان سازمان بهزیستی کشور برگزار شد. خانم ابتکار افزود: افتخار می‌کنم که در دولت دوازدهم یکی از رویکرد‌های اصلی ما، حمایت از اورژانس اجتماعی است و حدود ۴۰ بازدید از مراکز اورژانس اجتماعی داشته‌ام و گزارش‌های متعددی دریافت کرده‌ام و در جریان بسیاری از مشکلات و پیگیری‌های انجام شده هستم. وی افزود: اورژانس اجتماعی به طرحی جامع نیاز دارد و ارزیابی ما از این سازمان، موثرترین ساز و کار مداخله‌ای کشور است. وی همچنین ابراز امیدواری کرد تا با هم افزایی با اورژانس اجتماعی و به طور خاص در جامعه بر مسئله مهارت‌های ارتباطی تمرکز شود. در انتهای همایش از نمایندگان اورژانس اجتماعی تمامی استان‌ها با اهدای لوح سپاس، تقدیر شد.

نظرها

اخبار بیشتر