باید درباره اقدامات معاون سابق حوزه ریاست قوه قضاییه شفاف سازی شود
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. موج
  4. سیاسی
باید درباره اقدامات معاون سابق حوزه ریاست قوه قضاییه شفاف سازی شود

باید درباره اقدامات معاون سابق حوزه ریاست قوه قضاییه شفاف سازی شود

موجخبرگزاری موج |
نماینده تهران در مجلس گفت: باید درباره اقدامات معاون سابق حوزه ریاست قوه قضاییه شفاف سازی شود.

به گزارش خبرگزاری موج، محمود صادقینماینده تهران در مجلس گفت: با توجه به تأیید خبر بازداشت معاون اجرایی سابق حوزه ریاست قوه قضاییه، جا دارد مسوولان درباره تصرفات مشارالیه در وجوه امانی مردم که توسط قوه سپرده گذاری شده، شفاف سازی کنند.

در خبری بخوانید: پربازدیدترین خبر های سیاسی در ایران و جهان

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

حمله جوانان فلسطینی با سلاح سرد به نظامیان صهیونیست

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما از فلسطین؛ در حمله چند جوان فلسطینی با سلاح سرد به نظامیان صهیونیستی که به فلسطینی‌ها در قدس حمله کرده بودند و به دنبال آن، تیراندازی صهیونیستها به سوی این جوانان، یک فلسطینی شهید و یک تن دیگر مجروح شد. همچنین یک فلسطینی دیگر نزدیک بیت لحم پس از مجروح کردن دو صهیونیست، شهید شد. به دنبال این اتفاقات، فلسطینی‌ها راهپیمایی اعتراضی ضد صهیونیستی در کرانه باختری برپا کردند. ۱- ابوصالح - عضو گروه‌های مردمی مقاومت۲- رمزی رباح - عضو کمیته مرکزی جبهه دموکراتیک فلسطین

فیلم/ هشدار قاطع سیدحسن نصرالله به جنگ افروزی علیه ایران

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز18 ساعت قبل
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین19 ساعت قبل
خبرگزاری میزان- دادگاه منطقه کلمبیا آمریکا یک روز پس از آزادسازی نفتکش ایرانی گریس ۱ (آدریان دریا) حکم توقیف آن را به درخواست دولت این کشور صادر کرد. به گزارش به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری میزان؛ آمریکا فرمان رهگیری و توقیف نفتکش ایرانی را که به حکم دادگاه عالی «جبل الطارق» آزاد شده بود، صادر کرد. آمریکا فرمان رهگیری و توقیف نفتکش ایرانی را که به حکم دادگاه عالی «جبل الطارق» آزاد شده بود، صادر کرد. به گزارش رویترز، تنها یک روز پس از آن که دادگاه عالی جبل الطارق فرمان آزادسازی نفتکش ایرانی «گریس ۱» را صادر کرد، «جسی لیو» دادستان منطقه «کلمبیا» در پی شکایت دولت آمریکا حکم توقیف مجدد این نفتکش ایرانی حامل ۲ میلیون بشکه نفت را صادر کرد. دادگاه منطقه کلمبیا مدعی شد صدور حکم توقیف صرفا به دلیل شکایت دولت آمریکا انجام شده و وظیفه اثبات این ادعا‌ها بر عهده دولت آمریکا است.

جزیره گرینلند فروشی نیست

صدا و سیماصدا و سیما15 ساعت قبل
این پیام دولت گرینلند در حقیقت واکنش به برخی گزارش‌ها در این خصوص بود که ترامپ در حال مذاکره با دولت دانمارک و تلاش برای خریدن این جزیره است. دولت گرینلند اعلام کرد این جزیره فروشی نیست. افراد محلی ساکن جنوب شرق این جزیره می‌گویند آمریکا در گذشته هم برای خریدن گرینلند تلاش کرده است. یکی از ساکنان این منطقه گفت آمریکا سال ۱۸۶۷ و همچنین کمی بعد از جنگ جهانی دوم برای خریدن این جزیره تلاش کرد. این جزیره همچنین از اهمیت راهبردی برای آمریکا برخوردار است. آمریکا در شمال غربی این جزیره یک پایگاه هوایی دارد.
خبر فوریخبر فوری17 ساعت قبل
یک کارشناس مسائل منطقه گفت: طرح تشکیل ائتلاف بین المللی در خلیج فارس توسط آمریکا در واقع بهانه خوبی برای دوشیدن هر چه بهتر و بیشتر کشورهای ثروتمند خلیج فارس به حساب می‌آید. محمد اخباری کارشناس مسائل منطقه در خصوص اهداف تشکیل ائتلاف بین المللی در خلیج فارس توسط آمریکا به بهانه تامین امنیت کشتیرانی در آبراه‌های بین المللی، گفت: با توجه به موقعیت ژئو اکونومیک و ژئواستراتژیک خلیج فارس و تنگه هرمز این منطقه همواره مورد توجه قدرت‌های مختلف به جهت در اختیار گرفتن کنترل آن بوده است. وی افزود: بنابراین در اختیار داشتن کنترل منطقه حساس خلیج فارس و تنگه هرمز می‌تواند برتری محسوسی را به هر یک از قدرت‌ها دهد که این مهم طبعا برای آمریکا هم اهمیت بالایی دارد و می‌تواند آن کشور را از رقبای اقتصادی خود پیش اندازد. کارشناس مسائل منطقه تاکید کرد: یکی دیگر از اهداف آمریکا از طرح تشکیل چنین ائتلافی دریافت هزینه تامین امنیت خلیج فارس از کشورهای عرب حاشیه خلیج فارس است، در واقع بهانه خوبی برای دوشیدن هر چه بهتر و بیشتر کشورهای ثروتمند خلیج فارس به حساب می‌آید. اخباری در خصوص پیوستن برخی کشورهای اروپایی به ائتلاف بین‌المللی خلیج فارس و تاثیر آن بر روابط میان ایران و اروپا، تصریح کرد: به هر حال عضویت کشورهای اروپایی در این ائتلاف بر روابط نصف و نیمه میان ایران و اروپا تأثیرگذار خواهد بود.

قبل از گیردادن به ویلا‌های لواسان، به حوزه لواسان باید گیر بدهید+فیلم

آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز10 ساعت قبل

نظرها

اخبار بیشتر