آموزش اختلاس با «یخ» +سربازی با امتیاز ویژه!
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. خبرآنلاین
  4. سرگرمی
آموزش اختلاس با «یخ» +سربازی با امتیاز ویژه!

آموزش اختلاس با «یخ» +سربازی با امتیاز ویژه!

خبرآنلاینخبرگزاری خبرآنلاین |
رئیس جمهور فیلیپین در اظهارنظری جالب گفته در کشور ایسلند جرمی رخ نمی‌دهد، چون آنها فقط یخ دارند. این اظهارنظر به همراه خبر حذف کچل کردن از خدمت سربازی، سوژه طنز «شهرونگ» شد.

در ادامه بخوانید

پارس نیوزپارس نیوز1 روز قبل
پارس نیوزپارس نیوز1 روز قبل
پارس نیوزپارس نیوز13 ساعت قبل
ستاره‌ها خوشحال می‌شوند نقش مقابل من باشند. گفت‌وگوی متفاوت با «اسدالله یکتا» درباره خودش، زندگی عاشقانه و این روزهایشآقای یکتا! نه اسدالله یکتای بازیگر!» در همه سال‌های بازیگری، کلا با کدام کارگردان راحت‌تر کار می‌کردید؟ با منوچهر صادقلو و رضا صفایی چند تا فیلم کار کردم. ‌فکر می‌کنید چرا این اتفاق می‌افتد؟ شاید، چون من در فیلم‌های قبل از انقلاب بازی می‌کردم. ظاهرا با همه بی‌مهری‌هایی ‌که در زندگی حرفه‌ای دیده‌اید، زندگی مشترک‌تان هنوز هم عاشقانه است. نمی‌شود در کنار یک ‌بازیگر زندگی کنی و به این مسائل گیر بدهی.
فارسفارس1 روز قبل
معاون گردشگری وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی کشور گفت: گردشگری کشور در ابعاد بین‌المللی ناشناخته مانده است و ایران‌هراسی هم به آن اضافه شده است. به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری فارس، ولی‌الله تیموری در مراسم توزیع ۹۰ هزار اقلام تبلیغاتی و گردشگری به ۳۰ کشور دنیا اظهار داشت: بزرگ‌ترین چالش گردشگری کشور در ابعاد بین‌المللی ناشناخته بودن کشور است. وی ادامه داد: بنده ۲۰ سال است که در حوزه گردشگری فعالیت می‌کنم و در این حوزه تخصص دارم. معاون گردشگری وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی کشور اظهار داشت: وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی با ۶۲ دستگاه و نهاد فرهنگی فعالیت می‌کند و باید به صورتی یکپارچه مراکز گردشگری ایران به دنیا شناخته شود. رئیس اداره دیپلماسی گردشگری وزارت امور خارجه خاطرنشان کرد: در حال حاضر سند توسعه گردشگری آماده شده و امیدواریم که ایران یکی از سرآمدهای گردشگری دنیا باشد.
پارس نیوزپارس نیوز1 روز قبل

نظرها

اخبار بیشتر

تازه‌ترین خبرها

همه

اخبار قیمت‌های روز بازار - دوشنبه ۲۷ آبان‌ماه

خبری1 روز قبل

صحبت‌های امروز روحانی درباره وضعیت کشور پس از گرانی بنزین

خبری1 روز قبل

مدارس و دانشگاه‌ها در برخی شهرها تعطیل شدند

خبری1 روز قبل

به دلیل اختلال در اینترنت سراسری کشور، پوشش لحظه به لحظه اخبار و فعالیت سرویس‌های دیگر طرفداری مانند نتایج زنده دچار مشکل شده است. همکاران هر لحظه که بتوانند فعالیت‌های معمول خود را از سر خواهند گرفت. البته بخش شبکه اجتماعی طرفداری در دسترس است.

آتش اغتشاشات چقدر از اموال مردم را سوزاند؟

مشرق‌نیوز5 دقیقه قبل

امدادرسانی به ۲۰۹ خودرو گرفتار برف در گیلان

رکنا6 دقیقه قبل

رهبر انقلاب: دوستان و دشمنان بدانند در حوادث امنیتی چند روز اخیر، دشمن را عقب زدیم

خبرآنلاین7 دقیقه قبل

حمایت تد کروز از اقدام آمریکا در لغو معافیت تحریمی فردو

ایلنا8 دقیقه قبل

رهبر انقلاب: دوستان و دشمنان بدانند در حوادث امنیتی چند روز اخیر، دشمن را عقب زدیم

ساعت ۲۴9 دقیقه قبل

واکنش روسیه به لغو معافیت‌ فردو از تحریم‌های آمریکا

الف10 دقیقه قبل