واکنش توئیتری عارف به خبر ممانعتش از جمع‌آوری امضا برای پرونده محمدرضا خاتمی
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. خبرآنلاین
  4. سرگرمی
واکنش توئیتری عارف به خبر ممانعتش از جمع‌آوری امضا برای پرونده محمدرضا خاتمی

واکنش توئیتری عارف به خبر ممانعتش از جمع‌آوری امضا برای پرونده محمدرضا خاتمی

خبرآنلاینخبرگزاری خبرآنلاین |
محمدرضا عارف می‌گوید موضوع پرونده محمدرضا خاتمی درباره انتخابات ۸۸ را از مسئولان ارشد قوه قضائیه پیگیری کرده است.

به گزارش خبرآنلاین، صبح امروز بود که علی مطهری از جمع‌آوری امضا از سوی تعدادی از نمایندگان برای ارسال نامه به وزیر دادگستری خبر داد.

علی مطهری گفت که «برخی نمایندگان درباره نحوه رسیدگی به پرونده محمدرضا خاتمی در حال جمع‌آوری امضا برای نامه‌ای اعتراضی خطاب به وزیر دادگستری هستند. اگر بنا بود که ادعای متهم بررسی نشود و دادگاه صرفا به نظر شورای نگهبان استناد کند، به چه علتی دادگاه تشکیل شد؟»

اما ساعتی بعد خبر آمد که ارسال نامه تذکر نمایندگان اصلاح طلب مجلس به وزیر دادگستری برای رسیدگی به دفاعیات محمدرضا خاتمی از دستورکار فراکسیون امید مجلس خارج شد. 

در میان بازهم نام محمدرضا عارف بر سر زبان‌ها افتاد، چرا که گفته شد، محمدرضا عارف اعلام کرده است که با کلیت نوشتن نامه مخالف است و این موضوع را به صلاح نمی‌داند. برای همین با اینکه تعداد قابل توجهی از نمایندگان مجلس و عضو فراکسیون این را امضا کرده بودند با این اعلام نظر پیگیری نامه از دستور کار فراکسیون خارج شد.

در وبسایت خبری بخوانید: اخبار داغ و سرگرمی دنیا

حالا محمدرضا عارف در توئیتی به حواشی جمع‌آوری امضا درباره پرونده محمدرضا خاتمی پاسخ داده است.

رئیس فراکسیون امید در توئیتر نوشته است: می‌گویند شخص من در ارتباط با نامه فراکسیون امید درباره آقای محمدرضا خاتمی مخالفت کرده‌ام؛ در حالی که شخضا پرونده ایشان را به دور از آنکه رسانه‌ای کنم از طریق مسئولان ارشد قوه قضائیه پیگیری کرده‌ام.

واکنش توئیتری عارف به خبر ممانعتش از جمع‌آوری امضا برای پرونده محمدرضا خاتمی - 8

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

کویری بزرگ در ایران که تبدیل به دریایی زیبا شد + فیلم

باشگاه خبرنگارانباشگاه خبرنگاران1 روز قبل
به گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان، کویر لوت و کلوت‌های شهداد در کرمان این روزه‌ها تبدیل به یک دریاچه زیبا و جایگاه پرندگان در بیابان خشک شده است. بیشتر بخوانید: دهانه آتشفشان از لنز دوربین پهپادانتهای پیام/منظره‌ای زیبا در کشورمان + فیلم
ایسناایسنا12 ساعت قبل
به گزارش ایسنا، توسعه گردشگری در حاشیه سدها و رودخانه‌ها یکی از اهداف دولت دوازدهم محسوب می‌شود و به نظر می‌رسد بارندگی‌های ابتدای سال بر این هدف مهر قطعی برای اجرا زد. سدها و تالاب‌ها بخش مهمی از حوزه گردشگری را شامل می‌شوند و سرعت ایجاد شغل در گردشگری دو تا دو و نیم برابر سایر بخش‌هاست. کدام استان‌ها مستعد جذب گردشگر در حاشیه سدها هستند؟ در این میان برخی استان‌های کشور با توجه به فرصت‌ها و استعدادهایی که دارند توانسته‌اند توجه بخش خصوصی را جلب کنند و پروژه‌هایی در این راستا در برخی استان‌ها از جمله استان گیلان نیز اجرا شده است. همچنین اعلام شد با توجه به موقعیت سدها و رودخانه‌های تهران به راحتی می‌توان از سدها برای گردشگری طبیعی، ورزشی و سلامت استفاده کرد؛ زیرا در زمان احداث سدها در چهار دهه قبل، خانه‌های سازمانی نیز احداث شد که در دهه قبل با تغییر سیاست در بهره‌وری از سدها و واگذاری این امر به بخش خصوصی سکونتگاه‌ها خالی مانده است. دعوت از بخش خصوصی برای مشارکت در توسعه گردشگری حاشیه سدهاهمچنین رضا اردکانیان- وزیر نیرو - در حاشیه مراسم افتتاح نیروگاه برق آبی سردشت با اشاره به تفاهم نامه وزارت نیرو و وزارت میراث فرهنگی در زمینه توسعه گردشگری در حاشیه سدها اظهار کرد: امروز اولین فراخوان این طرح در محل دریاچه سردشت اجرا شد.
همشهریهمشهری5 ساعت قبل
همشهری آنلاین/ زینب زینال زاده: «دکتر فرشاد شریفی» در حاشیه برگزاری همایش روز دیابت با بیان این مطلب در گفتگو با خبرنگار ما افزود: «نتایج مطالعات و تحقیقات صورت گرفته حکایت از آن دارد که حدود ۱۳ درصد افراد بالغ بالای ۱۸ سال در شهر تهران و حدود ۱۱ درصد جمعیت کشور به بیماری دیابت مبتلا هستند. » او علت اصلی ابتلای افراد به بیماری دیابت را چاقی افراد بر شمرد و اظهار داشت: «نبود تحرک، تغذیه ناسالم، و سبک زندگی ناسالم دست به دست هم داده تا افراد جامعه دچار اضافه وزن، چاقی و در نهایت به بیماری دیابت مبتلا شوند. » دکتر فرشاد شریفی مدیر کلینینک تخصصی دیابت یاسدکتر شریفی در ادامه سخنان خود به آمار افراد در معرض آسیب هم اشاره کرد و گفت: «حدود ۳۰ درصد مردم در جامعه در معرض ابتلا به دیابت هستند و به همین دلیل برگزاری چنین همایش هایی برای آگاه سازی مردم و کاهش آمار مبتلایان لازم و ضروریست. » مدیر کلینینک دیابت ادامه داد: «دیابت ام الامراض است و فرد مبتلا در گذر زمان به بیماری‌های قلبی، عروقی، کلیوی و بینایی مبتلا می‌شوند. » همایش دیابت عصر امروز ۵ شنبه به همت کلینینک تخصصی دیابت خدری با همکاری شهرداری منطقه ۶ و با حضور جمعی از متخصصان حوزه پزشکی و شهروندان ساکن در منطقه ۶ در خیابان خدری مقابل کلینیک تخصصی دیابت یاس برگزار شد
عصر ایرانعصر ایران1 روز قبل
ایده زندان بنا به گفته‌های براون و هاو کمک به زندانبان است و باعث می‌شود نگهبانان بتوانند بدون نیاز به تماس مستقیم، زندانیان را کنترل کنند و اصطکاک میان زندانیان را کاهش دهند. زندان دوار یا چرخان عجیب‌ترین طراحی زندانی است که در طول تاریخ دیده شده است، این زندان به دست دو مهندس آمریکایی به نان‌های «ویلیام براون» و «بنجامین اف. هاو» طراحی شد که عبارت است از زندانی استوانه‌ای که به تعدادی سلول انفرادی تقسیم و کل زندان با قفس آهنی دایره‌ای که فقط یک خروجی دارد احاطه شده است. این زندان دوار یک ستون مرکزی دارد که باعث چرخش زندان در قفس ثابت می‌شود و با این شیوه، زندانیان از زندانهایشان از طریق تک دریچه موجود در قفس داخل و خارج می‌روند. حدود ۱۶ مورد از این زندان‌های گردان در ایالات متحده ساخته شدند، اما بیشتر آن‌ها در میانه غربی آمریکا ساخته و زندان‌های (قفس سنجاب) نامیده شدند.

نظرها

اخبار بیشتر