روابط عمومی باید به عنوان چشم بینا و گوش شنوای سازمان‌ها عمل کنند
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. مهر
روابط عمومی باید به عنوان چشم بینا و گوش شنوای سازمان‌ها عمل کنند

روابط عمومی باید به عنوان چشم بینا و گوش شنوای سازمان‌ها عمل کنند

مهرخبرگزاری مهر |
قروه- فرماندار قروه با بیان اینکه روابط عمومی در بیان خدمات سازمان به مردم نقش مؤثری دارد، گفت: روابط عمومی ها باید به عنوان چشم بینا و گوش شنوای سازمان هاو ادارات عمل کنند.

به گزارش خبرنگار مهر، موحد امان اللهی شامگاه دوشنبه در نشست شورای روابط عمومی ادارات شهرستان قروه با حضور معاون روابط عمومی و امور بین‌الملل استاندار کردستان، اظهار داشت: یکی از شاخص‌های زندگی در عصر ارتباطات، نوع ارتباط و فعالیتی است که یک انسان می‌تواند داشته باشد.

به گفته وی امروزه تفاوت‌های چشم گیری نسبت به دوران گذشته وجود دارد و در بحث ارتباطات آنچه به عنوان مؤلفه مدنظر صاحب نظران بوده مربوط به ارتباط انسان با محیط پیرامون خود است.

امان اللهی با بیان اینکه در محیط اداری هرکدام از ما باید با تعامل در مسایل درون سازمانی و برون سازمانی رفتار کنیم و تکریم ارباب رجوع داشته باشیم، افزود: در اینجا نیاز است با تسلط به ارتباطات هرآنچه حق مطلب در مورد سازمان وجود دارد را بیان کنیم و این مهم تنها توسط روابط عمومی‌های سازمان محقق می‌شود.

وی نقش روابط عمومی‌ها را در بیان خدمات سازمان به مردم مهم دانست و تصریح کرد: وظیفه معرفی سازمان و حقوق و تکلیفی که وجود دارد بر عهده روابط عمومی بوده و نیاز است با روشنگری درست موارد مرتبط بیان گردد.

امان اللهی در ادامه روابط عمومی موفق را عامل موفقیت بهتر مدیران دانست و بر توجه به حوزه روابط عمومی در ادارات تأکید کرد.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

فردا نیوزفردا نیوز10 ساعت قبل
اکثرشان از شهرستان‌های مختلف به عشق دیدن احسان علیخانی و داوران برنامه آمده‌اند و اصلا قرار نیست حتی مهمان برنامه هم باشند! این تابلو‌ها مسیر برنامه «عصر جدید» را نشان می‌دهد که آغاز برنامه از کجا بوده و به کجا رسیده است. چیزی به آغاز برنامه نمانده، گروه سیاه پوش ماه عسل اینجا هم حضور دارند و با سرعت مشغول به کار هستند. اعلام آماری از‌ترین‌های برنامه عصر جدید نیز بخش دیگر این برنامه بود. اولین آسیب دیدگی برنامه گروه آکروبات آقای قنبری بود که در ویدئوی ارسالی دندان‌های خود را از دست داد.
تابناکتابناک8 ساعت قبل
چه جایی از پرسپولیس بهتر برای یک مدیر بیگانه با فوتبال که مصاحبه با رسانه‌ها را دوست دارد و از گمنامی در کوتاه‌ترین زمان حسابی به شهرت رسیده است. با این حال، هنوز گمانه زنی‌ها در خصوص تغییر مدیرعامل پرسپولیس وجود دارد و اکثرا این صحبت مطرح می‌شود که اگر قرار بر تغییر مدیرعامل باشد، حمیدرضا گرشاسبی نفر بعدی است که دوباره به کار خود برخواهد گشت. در همین ارتباط بعد از نامه مشکوک و بی وقتی که چند مجلسی در حمایت از گرشاسبی امضا کرده‌اند، شنیده می‌شود که مسعود سلطانی فر، وزیر ورزش و جوانان بار دیگر صحبتی با حمیدرضا گرشاسبی داشته و به او آماده باش داده است! گویا همه آن جریان در پارلمان و انتشار آن موج خبری یک برنامه بوده است. گویا سلطانی فر منتظر یک بهانه بود که آن هم با نامه چند نماینده جور شد!
انتخابانتخاب1 روز قبل
ایران همچنین در هفته‌های اخیر تعدادی از محدودیت غنی سازی در توافق هسته‌ای را زیر پا گذاشت. دولت آمریکا در ماه مه معافیت تحریمی مربوط به خریداران نفت ایران را لغو کرد. ۲-تحریم‌ها چه تاثیری بر روی ایران داشته‌اند؟ فروش نفت ایران به کمترین میزان خود از سال ۱۹۸۶ رسیده است. اما بعد از تشدید تحریم‌های اقتصادی تصمیم گرفتند که رویکرد دیگری را اتخاذ کنند. مقامات اروپایی با اشاره به عواقب فاجعه آمیز جنگ عراق تاکید می‌کنند که همچنان از توافق هسته‌ای حمایت می‌کنند.

یزله آبادانی‌ها در فولاد آرنا بعد از برد شیرین مقابل فولاد+فیلم

آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز18 ساعت قبل
در ادامه هفته نخست لیگ برتر ایران، فولاد خوزستان و صنعت نفت آبادان، دو تیم هم‌استانی از ساعت ۲۰:۱۵ ورزشگاه شهدای فولاد خوزستان به میدان رفتند. این دیدار حساس در نهایت با برتری یک بر صفر آبادانی‌ها خاتمه یافت. در این دیدار، عقیل کعبی با شوت محکم و از راه دور در دقیقه ۵۲ دروازه شاگردان نکونام را گشود و سه امتیاز این بازی را به حساب صنعت نفت واریز کرد. با این برد، صنعت نفت به جمع تیم‌های سه امتیازی مانند شهرخودرو، پرسپولیس، سایپا و ماشین سازی ملحق شد و نکونام و شاگردانش در کنار استقلال قرار گرفتند. آخرین بازی هفته نخست لیگ برتر فردا شب در بوشهر با مصاف شاهین و سپاهان برگزار می‌شود.
تسنیمتسنیم5 ساعت قبل
وی افزود: در این راستا انتقال آب از دریای خزر به استان سمنان و احداث سد فینسک از پروژه‌های مهمی بود که در قانون بودجه امسال به تصویب نمایندگان مجلس شورای اسلامی رسید. استاندار سمنان در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه مسئولان با حفظ وحدت از حاشیه‌سازی و‌ پرداختن به برخی مجادلات در مسیر رشد و توسعه استان سمنان پرهیز کنند گفت: مجادلات و حاشیه‌سازی برای توسعه استان سمنان «سم» است و مسئولان باید آن را برای خود «حرام» کنند. آشناگر با اشاره به آغاز هفته دولت و گرامیداشت شهدای والامقام رجایی و باهنر یادآور شد: شهیدان شاخص هفته دولت رجایی و باهنر الگوهای عملی در حوزه مدیریت هستند. استاندار سمنان با اشاره به ظرفیت‌های بسیار خوب موجود در استان که مسیر توسعه را هموار خواهد کرد؛ بر رفع محدودیت‌ها و موانع موجود در این راه نیز تأکید کرد و ازجمله مهم‌ترین آن محدودیت‌ها را کمبود منابع آب در استان سمنان عنوان کرد. وی خطاب به مسئولان استان تأکید کرد: در مسیر رشد و پیشرفت و‌ توسعه همه‌جانبه استان سمنان باید از حاشیه‌سازی‌ها و برخی مجادلات به‌طورجدی پرهیز شود.

نظرها

اخبار بیشتر