عزت به پاسپورت ایرانی برگشت؟!
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. مشرق‌نیوز
  4. سیاسی

در ادامه بخوانید

فیلم‌ | لحظه دستگیری رسول دانیال زاده ابربدهکار فراری

همشهریهمشهری1 روز قبل
خبر فوریخبر فوری1 روز قبل
آیا باید فاتحه برجام را خواند؟ / روسیه یکی به میخ می‌زند یکی به نعل/ واکنش سازمان ملل چه خواهد بود؛ تحریم یا هشدارعلی مطهری و حاشیه‌هایش؛ از انتقاد به ساپورت تا دفاع از چندهمسری / یک اصلاح‌طلب سیاسی و اصولگرای اجتماعی
خوزستان آنلاینخوزستان آنلاین1 روز قبل
پیام خوزستان - اهواز - معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی خوزستان گفت: برداشت مکانیزه ذرت دانه‌ای و علوفه‌ای از سطح ۹۱ هزار هکتار زمین کشاورزی خوزستان از هفته جاری آغازشد. وی ارزش این میزان تولید ذرت دانه‌ای را ۱۱ هزار میلیارد ریال بیان کرد. ذرت دانه‌ای برای مصارف انسانی و ذرت علوفه‌ای برای مصارف دامی مورد استفاده قرار می‌گیرد. برداشت ذرت دانه‌ای و علوفه‌ای در خوزستان تا نیمه دوم آذر ادامه دارد و پس از آن کشت گندم و کلزا جانشین آن می‌شود. دزفول، شوشتر، اندیمشک، شوش، بهبهان، رامهرمز و رامشیر از مهمترین مناطق کشت محصول ذرت در خوزستان به شمار می‌رود.
الفالف1 روز قبل
خوب است نتایج این نظرسنجی و دستگاه مسئول این نظرسنجی منتشر شود تا رسانه‌ها در جریان کم و کیف این نظرسنجی قرار گیرند. بیشتر بخوانید: وزیر کشور: شب انتخابات هم لازم باشد استانداران را تغییر می‌دهیم***توضیحات عجیب واعظی درباره سخنان روحانیسخنان روحانی در یزد همچنان با واکنش‌های مختلفی روبروست. مطلبی که پیش از این بارها به قوه قضائیه تذکر داده شده و حتی رهبری هم دستور دادند قضات متخلف باید رسوا شوند. امروز هم خبری منتشر شد که تعدادی از کارکنان متخلف سازمان ثبت اسناد که زیرمجموعه قوه قضائیه است بازداشت شده‌اند. برای افراد آگاه، یک نمونه از این بازداشت‌ها از درون قوه قضائیه نشاندهنده عزم این قوه برای برخورد با فساد درونی خویش است.
مهرمهر9 ساعت قبل
وی ادامه داد: مهندسان طراح ایرانی همطراز مهندسان اروپایی بلکه بهتر از آنها طراحی می‌کنند، چون مهندسان ایرانی فضای فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی و بومی تهران را می‌شناسند و برای مردم تهران طراحی می‌کنند. سرلشکر صفوی ادامه داد: در شاخصه‌های اجتماعی اگر شهرداری تهران بتواند از ظرفیت‌ها و استعدادهای علمی شهروندان تهرانی استفاده کند، قطعا موفق‌تر خواهد بود. مشاور عالی مقام معظم رهبری در تبیین شاخص‌های سیاسی شهر خلاق، گفت: در شاخص‌های سیاسی باید قابلیت انعطاف و تحمل اجتماعی مسئولینی که در تهران هستند بالا برود. آزادسازی و دسترسی آسان به اطلاعات برای ترویج خلاقیت در امور مختلف شهری از الزامات مدیریت شهری خلاق است. سرلشکر صفوی با اشاره به تنوع منطقه بندی در ادارات مختلف شهر تهران و شهرداری تهران و لزوم اصلاح و انطباق آن گفت: تنوع منطقه بندی در شهرداری تهران از یک سو و اداره گاز، مخابرات، آموزش و پرورش و … موضوعی است که به نظرم شهرداری تهران باید آن را مدیریت کند و این مناطق را بر هم منطبق کند.
صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما, مجتهد نوشت: دولت سعودی به شاعر مدیحه سرا و مجیزگو مجسمه‌ای از طلای خالص هدیه می‌دهد اما سربازان وطن را در میدان جنگ رها می‌کند. مجتهد فعال معارض مشهور دولت سعودی در صفحه شخصی خود در توییتر, با انتشار یک ویدئو از مراسم بزرگداشت شاعر مدیحه سرا, أمیر بدر بن عبدالمحسن, نوشت: مقامات در این مراسم به این شاعر به سبب تلاشش در سرودن اشعار آواز, مجسمه‌ای از طلای خالص دادند اما سربازی که جان خود را در بیابانها, کوهها و دشتها بر کف نهاده است, باید در حرارت تابستان و سرمای زمستان تنها رها شود در حالی که زوزه گلوله و صدای توپ و تانک را می‌شنود و با این حال به سبب عقب افتادن قسطهایش به بانک جریمه و از دریافت خدمات محروم می‌شود. مجتهد در پایان توییت خود به این آیه قرآن استناد کرده است که: «تلک إذا قسمة ضیزی» یعنی «این تقسیمی ناعادلانه است». در این ویدئو بخشی از مراسم اهدای جایزه نشان داده و سپس سخنان سعید المتعانی افسر نظامی سعودی در مرزهای جنوبی پخش می‌شود در حالی که میان تپه‌ای خشک و سوزان قرار دارد و صورت او به سبب اصابت ترکش موشک کاتیوشا زخمی است و با این حال خدا را سپاس می‌گوید که سالم است و زخمهای او سطحی است.

نظرها

اخبار بیشتر