جزئیات افزایش سقف تسهیلات مشاغل خانگی
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. موج
  4. اقتصادی
جزئیات افزایش سقف تسهیلات مشاغل خانگی

جزئیات افزایش سقف تسهیلات مشاغل خانگی

موجخبرگزاری موج |
رییس دبیرخانه ستاد ساماندهی و حمایت مشاغل خانگی از ارائه پیشنهاد افزایش سقف تسهیلات مشاغل خانگی خبر داد و گفت: طی سالهای ۹۵ تا ۹۷ بیش از ۱۶۵ هزار نفر در حوزه مشاغل خانگی مشغول کار شده‌اند.

به گزارش خبرگزاری موج، مهناز امامدادی، رییس دبیرخانه ستاد ساماندهی و حمایت مشاغل خانگی اظهار کرد: پرداخت تسهیلات مشاغل خانگی به شاغلان دستگاه‌های دولتی ممنوع است ولی بازنشستگان از این قاعده مستثنی بوده و می‌توانند با رعایت مقررات از تسهیلات مشاغل خانگی را دریافت کنند.

وی ادامه داد: براساس اطلاعات سامانه کارا، از بهمن ۱۳۹۶ تا تیر ۱۳۹۸ حدودا به ۱۷ درصد طرح‌های مشاغل خانگی تسهیلات پرداخت شده که پنج درصد تسهیلات پرداخت شده در حوزه اشتغال روستایی و عشایری مربوط به مشاغل خانگی است.

خبری: اخبار اقتصادی امروز در بازار تهران

وی از ارائه پیشنهاد افزایش سقف تسهیلات مشاغل خانگی خبر داد و گفت: طی سالهای ۹۵ تا ۹۷ بیش از ۱۶۵ هزار نفر در حوزه مشاغل خانگی مشغول کار شده‌اند.

امامدادی تاکید کرد: در حال حاضر طرح الگوی توسعه مشاغل خانگی در ۹ استان آذربایجان غربی، ایلام، چهارمحال و بختیاری، خراسان جنوبی، خراسان رضوی، خراسان شمالی، کردستان، کرمانشاه و لرستان به اجرا درآمده و ۳۲ نشان تجاری و ۵۸۱۴ شغل به وجود آمده است.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

تابناکتابناک1 روز قبل
در بین بخش‌های مختلف، قیمت گوشت خوک با ۱۰۱٫۴ درصد بیشترین نقش را در افزایش تورم داشته است. قیمت مواد غذایی به صورت میانگین نیز ۱۵٫۵ درصد نسبت به اکتبر سال قبل افزایش پیدا کرده‌اند. تورم چین در شرایطی به بالاترین سطح خود از ژانویه ۲۰۱۲ تاکنون رسیده است که تورم بدون احتساب تغییرات قیمت مواد غذایی در سطح پایینی قرار دارد. بر مبنای ماهانه نیز تورم ماه اکتبر ۰٫۹ درصد بوده است. هسته تورمی که تغییرات قیمت مواد غذایی و انرژی را به دلیل نوسانات بالای آن‌ها در نظر نمی‌گیرد تا پایان ماه اکتبر به ۱٫۵ درصد رسیده است.

بازتاب یک گزارش!

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
شرایط نابرابر برای تولید مواد ریز مغذی دامی برخی از کارخانه‌ها را به تعطیلی کشانده است. به گزارش خبرگزاری صدا وسیما؛ شرایط نابرابر برای تولید مواد ریز مغذی دامی برخی از کارخانه‌ها را به تعطیلی کشانده است و رقابت در این حوزه تولیدی را با مشکل مواجه کرده است برای اطلاع بیشتر گزارش همکارمان آذری بقا را پیگیری نمایید.
تابناکتابناک1 روز قبل
به گزارش خبرگزاری آسوشیتدپرس از بروکسل، وزیران امور خارجه اتحادیه اروپا با تصویب این سازوکار، تحریم افراد یا نهادهای مسوول یا دخیل در فعالیت‌های غیرمجاز حفاری هیدروکربن‌ها را امکان پذیر ساخته‌اند. این تحریم‌ها شامل ممنوعیت سفر و انسداد دارایی افراد و نهادها مانند شرکت‌ها و سازمان‌های ترکیه می‌شود و شهروندان و شرکت‌های تابع اتحادیه اروپا نیز ار تامین منابع مالی برای آنها منع خواهند شد. ترکیه، قبرس را به عنوان کشور به رسمیت نمی‌شناسد و اقدامات خود را در چارچوب حفاظت از منافع خود و ترک‌های قبرس ساکن شمال این جزیره تقسیم شده، در حوزه انرژی توجیه می‌کند. بخش یونانی نشین قبرس عضو اتحادیه اروپا است. در سال ۲۰۱۴ برخی اخبار جدی در مورد اکتشافات گاز توسط رژیم صهیونیستی در بخش یونانی نشین یا قبرس جنوبی مطرح شد.

روحانی: در بستن هنر نیست، بازکردنش هنر است +فیلم

اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین13 ساعت قبل

سایه روشن لایحه جدید قانون تجارت

صدا و سیماصدا و سیما23 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری صداوسیما: ملکشاهی در برنامه تیتر امشب شبکه خبر با اشاره با تاریخچه قانون تجارت و سرگذشت لایحه جدید قانون تجارت گفت: ما هم قبول داریم که این قانون اهمیت و پیچیدگی خاص دارد و لایحه جدید هم ممکن است ایراداتی داشته باشد برای همین از نظرات بخش خصوصی برای بهبود و تکمیل آن استفاده می‌کنیم. او در خصوص مزایای لایحه جدید توضیح داد: احمد آتش هوش رئیس کمیسیون حقوقی اتاق بازرگانی ایران نیز با اشاره به ضرورت به روزرسانی قوانین گفت: قانون تجارت قانونی مادر و بالادستی است و مفهوم این آن است که در اصلاح و تنظیم آن باید وسواس بیشتر و دقت و با احتیاط بسیار عمل کرد. ما به روند رسیدگی به این لایحه انتقاد داریم

نظرها

اخبار بیشتر