ظریف: تنها به سه ساختمان در آمریکا می‌توانم پا بگذارم
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. میزان‌آنلاین

ظریف: تنها به سه ساختمان در آمریکا می‌توانم پا بگذارم

میزان‌آنلاینخبرگزاری میزان‌آنلاین |
خبرگزاری میزان- وزیر امور خارجه کشورمان، تصریح کرد: اقامتگاه سفیر ایران در سازمان ملل یکی از سه ساختمانی که من اجازه پا گذاشتن در آن را دارم آن هم در حالی که مشغول انجام وظیفه رسمی خود در سازمان ملل متحد هستم. تاریخ انتشار: 16:09 - 25 تير 1398 - کد خبر: ۵۳۳۸۲۲
ظریف: تنها به سه ساختمان در آمریکا می‌توانم پا بگذارم - 0

گروه سیاسی خبرگزاری میزان؛ محمد جواد ظریف که به منظور شرکت در نشست سالانه مقامات عالیرتبه شورای اقتصادی اجتماعی ملل متحد در نیویورک به سر می‌برد، طی مطلبی در صفحه شخصی خود، نوشت: «با لستر هولت از برنامه اخبار شبانه شبکه ان‌بی‌سی در نیویورک مصاحبه کردم. ما ۱۵ جولای (۲۴ تیر) در اقامتگاه سفیر ایران در سازمان ملل به گفتگو نشستیم. یکی از سه ساختمانی که من اجازه پا گذاشتن در آن را دارم آن هم در حالی که مشغول انجام وظیفه رسمی خود در سازمان ملل متحد هستم».

روز گذشته، «مایک پمپئو» در گفت‌وگویی با واشنگتن پست ادعا کرد واشنگتن در راستای اجرای تعهدات آمریکا در قبال سازمان ملل و اعطای ویزا به مقام‌های کشور‌های مختلف برای حضور در جلسات و نشست‌های این سازمان به «محمدجواد ظریف» روادید داده است، اما وی و همراهانش با «محدودیت‌های شدیدی» برای تردد در نیویورک مواجه هستند.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

اتود دبوسی برای پیانو؛ آلاین پلانس

تابناکتابناک21 ساعت قبل
«اتود / Étude» به معنای مطالعه است و در موسیقی به قطعه‌هایی گفته می‌شود که هدف آنها ارتقای شگرد نوازندگی است. هر اتود معمولا برای یکی از مشکلات فن نوازندگی و رفع یکی از ضعف‌های تکنیکی هنرآموزان تصنیف می‌شود. آهنگسازان و به ویژه رمانتیک‌ها بیش‌تر کوشیده‌اند اتودهای خود را علاوه بر تأمین هدف بالا، زیبا نیز تصنیف کنند، به طوری که تکنوازها آن را در رپرتوار رسیتال خود، به قصد نشان دادن قابلیت نوازندگی‌شان می‌گنجانند. برای نمونه، اتود اپوس ۲۵ شماره ۶ فردریک شوپن برای تمرین پیانیست برای اجرای سریع و موازی فواصل سوم کروماتیک است، و اتود اپوس ۲۵ شماره ۷ او تأکید بر تولید نغمه آوازین در یک ملودی پلی‌فونی دارد، و اتود اپوس ۲۵ شماره ۱۰ او اکتاوهای موازی را پوشش می‌دهد. کلود دبوسی در قاب یک اتود برای پیانو در قالب دو دفتر ساخته که اجرای این دو دفتر را با اجرای آلاین پلانس پیانیست فرانسوی در تابناک می‌بینید و می‌شنوید.

دستگیری ۱۸۸ سارق و مجرم حرفه‌ای در طرح کاشف ۳

مهرمهر1 روز قبل
سردار حسین رحیمی رئیس پلیس تهران بزرگ: همکاران من طی روزهای گذشته سومین مرحله از طرح برخورد با سارقان و مجرمان حرفه‌ای پایتخت را که به عنوان طرح کاشف شناخته می‌شود به مرحله اجرا درآوردند.

نظرها

اخبار بیشتر