برگزاری جلسات تخصصی کمیسیون‌های مجلس
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. صدا و سیما
  4. سیاسی

برگزاری جلسات تخصصی کمیسیون‌های مجلس

صدا و سیماخبرگزاری صدا و سیما |
جلسات کمیسیون‌های تخصصی مجلس از ساعت ۱۴ امروز با حضور تعدادی از وزرا و مسئولان دستگاه‌های اجرایی با بررسی طرح‌ها و لوایح رسیده به این کمیسیون‌ها تشکیل شد.
برگزاری جلسات تخصصی کمیسیون‌های مجلس - 0

به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، وزیر نیرو امروز در کمیسیون انرژی حضور یافت و به سوالات خبرنگاران در حوزه‌های مختلف صنعت نیرو و مسائل مربوط به آب و برق پاسخ داد.

آقای اردکانیان در گفتگو با خبرنگار ما وضعیت فعلی مصرف برق در کشور را کنترل شده نامید.

در این حال امیر حاتمی وزیر دفاع و پشتیبانی نیرو‌های مسلح نیز امروز در کمیسیون عمران حضور یافت و به سوالات تعدادی از نمایندگان در خصوص مسائل مختلف تخصصی و مربوط به این وزارتخانه پاسخ داد.

در خبری بخوانید: تازه ترین اخبار سیاسی ایران و جهان از سراسر وب

در این حال کمیسیون امنیت ملی نیز با تشکیل جلسه‌ای که نمایندگانی از وزارت امور خارجه و مرکز پژوهش‌های مجلس در آن حضور داشتند به بررسی کارشناسانه طرح‌های مربوط به مقابله با تهدیدات آمریکا پرداخت.

به گفته جمالی نوبندگانی نائب رئیس این کمیسیون بزودی ۱۳ طرح در این زمینه برای تصمیم گیری نهایی به صحن علنی ارسال خواهد شد.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

گام‌ها و برجام …

صدا و سیماصدا و سیما10 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما؛ اکنون فعالیت در فردو از سر گرفته شده است؛ گام چهارم علاوه بر فعال شدن فردو یک هشدار جدی به طرف‌های غربی است که اگر انفعال اروپا در زمینه تعهداتش در برجام ادامه پیدا کند در گام‌های بعدی قطعا محدوده بازرسی‌ها، تعداد بازرسان و سطح غنی سازی تغییر خواهد کرد؛ گام‌هایی که مسئولیت عواقب آن که در عمل فروپاشی برجام است برعهده اروپایی‌ها و آمریکایی‌ها خواهد بود.

سامانه ثبت اموال مقامات و مسئولان در بهارستان

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما؛ این ستاد به نمایندگان کد «ثنا» ارائه می‌کند؛ کدی که با استفاده از آن، نمایندگان اموال و دارایی‌های خود را در سامانه ثبت می‌کنند. بر اساس اصل ۱۴۲ قانون اساسی اموال و دارایی‌های مسئولان و مقامات نظام، قبل و بعد از مسئولیت از سوی قوه قضائیه رسیدگی شود تا برخلاف حق افزایش نیابد.

روحانی: در بستن هنر نیست، بازکردنش هنر است +فیلم

اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین14 ساعت قبل
الفالف1 روز قبل
گروه سیاسی الف، ۲۰ آبان ۱۳۹۸، ۲۰:۳۰ ۳۹۸۰۸۲۰۱۳۹دو واکنش نسبت به سخنان دیروز روحانیسخنان روحانی در یزد درباره مفاسد اقتصادی با واکنش عموما منفی سیاستمداران روبه‌رو شد. نکته دیگر این است که رییس‌جمهوری یک خطیب عادی نیست، بلکه رییس دولت و رییس‌جمهوری قانونی کشور است. پس از این اتفاق ذوالنوری در مصاحبه‌ای با اعتمادآنلاین از این اقدام خود دفاع کرد و سخنان عجیبی بیان کرد. مقایسه روحانی با بنی‌صدر و ادعای تقابل روحانی با رهبری در حقیقت بازی در زمین دشمنان این کشور و مخالف نقشه رهبری درباره دولت است. نقشه رهبری، ادامه کار روحانی و دولتش تا پایان دوره قانونی است و این اقدامات با هدف تخریب حداکثری دولت و روحانی است.
الفالف1 روز قبل
ویدئویی از آقای روحانی دیدم (۱) که مربوط به سخنانشان در جشنواره شهید رجایی بود. او اعداد و ارقامی را اعلام کرد که خوشبختانه به سرعت توسط سخنگوی دستگاه قضایی پاسخ داده شد. هر چند او نامی از این نهاد نبرد اما ریشه و سابقه عصبانیت ایشان نسبت به این مجموعه‌ بر کسی پوشیده نیست. متاسفانه سخنان آقای روحانی در یزد نه در قامت رئیس‌جمهور که بیشتر در هیبت یک رقیب انتخاباتی بیان شد شاید ایشان آقای رئیسی (رئیس فعلی قوه قضاییه و رقیب سال ۹۶) را هنوز رقیب انتخاباتی خود می‌داند که اینگونه سخن می‌گوید. برخی معتقدند تغییر لحن آقای روحانی و عصبانیت و شبهه افکنی در مسیر مبارزه با فساد اقتصادی بی ارتباط با پرونده برادر ایشان آقای حسین فریدون و محکومیت و زندانی شدنش نیست.
الفالف1 روز قبل
کنایه فرمانده سابق سپاه به روحانیگروه سیاسی الف، ۲۰ آبان ۱۳۹۸، ۱۵:۳۹ ۳۹۸۰۸۲۰۱۲۶۰ نظر، ۴ در صف انتشار و ۰ تکراری یا غیرقابل انتشارسرلشکر جعفری طی توئیتی درباره اظهارات اخیر روحانی نوشت: جناب رئیس‌جمهور اگر در مسیر مبارزه با بی‌عدالتی‌ها کاری نمی‌کنند، لااقل کارهایی که دیگران انجام می‌دهند را تخریب نکنند!

نظرها

اخبار بیشتر