شایعات درباره عشق جدید آنجلینا جولی+ عکس
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. اقتصادنیوز
  4. سرگرمی

شایعات درباره عشق جدید آنجلینا جولی+ عکس

اقتصادنیوزخبرگزاری اقتصادنیوز |
اقتصادنیوز: کمتر فردی پیدا می شود که نام ستاره های هالیوودی مشهوری مثل آنجلینا جولی و کیانو ریوز را نشنیده باشد و جالب است بدانید که این روزها شایعه شده این دو نفر با یکدیگر قرار عاشقانه می گذارند.
شایعات درباره عشق جدید آنجلینا جولی+ عکس - 0

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از انتخاب، برای هر پاپاراتزی بسیار مهم است که بتواند خبری مثل عشق و عاشقی دو ستاره سینما را کشف کند. خبر وقتی داغ‌تر می‌شود که این دو نفر محبوب و مشهور هم باشند.

در ماههای اخیر و علیرغم فروش بالای فیلم‌ها، به نظر می‌رسید کیانو ریوز به شدت تنها و کمی افسرده است. اکنون ماجرا متفاوت شده و گویا این بازیگر ۵۴ ساله مورد توجه آنجیلنا جولی قرار گرفته است. با وجود رواج این شایعه، مدیر برنامه‌های کیانو به شدت هر نوع ارتباط بین این دو ستاره را تکذیب کرد اما تجربه نشان داده معمولا همه چیز از همین شایعات شروع می‌شود. درست همانطور که آشنایی جولی و برد پیت در فیلم مشهور «آقا و خانم اسمیت» منجر به جدایی برد پیت از همسرش جنیفر آنیستون و ازدواج او با آنجلینا جولی شد.

شایعات درباره عشق جدید آنجلینا جولی+ عکس - 4

شاید یکی از دلایل رواج این شایعه را می‌توان به فیلم The Eternals مرتبط دانست. آنجلینا جولی از مدتها پیش به فهرست بازیگران این فیلم پیوسته است، اکنون خبرها حکایت از پیوستن کیانو ریوز به این پروژه دارند. به محض این که خبر پیوستن احتمالی کیانو ریوز به این پروژه سینمایی مطرح شد، این مسئله نیز مطرح شد که جولی در مجاب کردن کارگردان برای انتخاب ریوز نقش داشته است.

در سایت خبری بخوانید: اخبار بازی و سرگرمی ایران و جهان

شایعات درباره عشق جدید آنجلینا جولی+ عکس - 7

اگر این شایعات حقیقت داشته باشد باید بپذیریم که رابطه جولی و پیت واقعا و برای همیشه تمام شده است. جولی به عنوان یک بازیگر ۴۴ ساله و موفق هم اکنون فارغ از بازیگری در حوزه هایی مثل تهیه کنندگی و البته فعالیت‌های حقوق بشری نیز سرشناس است. در حالی که طرفداران ریوز مدت‌های مدیدی است به دنبال یک عشق برای او می‌گردند و از سال ۲۰۱۰ تا کنون هیچ نامزدی برای او پیدا نکرده‌اند اکنون می‌توانند امیدوار باشند ریوز دوباره با یک ماجرای عاشقانه یا حتی ازدواج قریب الوقوع رو به رو می‌شود.

این مطلب برایم مفید است ۰

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

اخبار بیشتر