در وصول مطالباتمان از همه ظرفیت‌ها استفاده می‌کنیم
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. صدا و سیما
  4. اجتماعی

در وصول مطالباتمان از همه ظرفیت‌ها استفاده می‌کنیم

صدا و سیماخبرگزاری صدا و سیما |
مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی گفت: برای ارائه خدمات بیشتر در وصول مطالباتمان از همه ظرفیت ها استفاده می کنیم.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، مصطفی سالاری مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی در مراسم جشنی که به مناسبت روز تامین اجتماعی برگزار شد افزود: نخستین وظیفه سازمان تامین اجتماعی امانت داری از دارایی کسانی است که بخشی از حقوق خود را به عنوان ودیعه نزد سازمان می‌گذارند تا بخشی از آن برای درمان و بخشی دیگر برای آینده زندگی خود صرف کنند.

وی گفت: ­وظیفه سنگینی بر روی دوش ماست تا با صداقت و پاکدستی از این اموال و دارایی‌ها صیانت کنیم و ما حق ولخرجی نداریم و با حساسیت تمام، برای حفظ دارایی صاحبان اموال اقدام خواهیم رفت.

سالاری افزود: استقلال اداری مالی سازمان تامین اجتماعی از اولویت‌های ماست و وزیرتعاون، کار و رفاه اجتماعی هم در موارد متعددی بر اهمیت این موضوع تاکید کرده‌اند و ما باید از ظرفیت‌های ارکان مختلف سازمان برای خدمات رسانی به شرکای خود استفاده کنیم اما نکته قابل توجه این است که استقلال اداری مالی سازمان به معنای این نیست از حمایت مجلس، دولت و قوه قضائیه بهره مند نشویم بلکه باید ساختار سازمانی با مصوبه فعلی ساده شود و برای پاسخگویی بهتر اصلاحات درونی در آن انجام شود.

در خبری بخوانید: جدیدترین و بروزترین اخبار اجتماعی ایران

مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی در خصوص وضع درمان خدمت گیرندگان نیز افزود: با تاکید وزیر کار­ اعتبار دفترچه‌های درمانی باید به وضع مطلوب باز گردد لذا با کمک وزیر و حمایت دولت و با وصول مطالباتمان به دنبال این هستیم تا منزلت خدمت گیرندگان بیش از گذشته حفظ شود و برای وصول مطالباتمان از همه ظرفیت‌ها استفاده می‌کنیم.

سالاری تصری کرد: تسهیل در پرداخت وام بازنشستگان در دستور کار قرار دارد و جلسات متعددی هم در خصوص­ کاهش اختلافاتی که به هیئت‌های تشخیص می‌رود داشته‌ایم و در نشست هایی که در قالب اتاق فکر برگزار می‌شود از وزیر کار هم خواسته‌ایم در بعضی از این جلسات حضور داشته باشد.

وی افزود: درباره همسان سازی حقوقها که برنامه ششم ما را مکلف به ان کرده است نیازمند کار مشترک میان سازمان تامین اجتماعی و دولت هستیم.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

به کدامین گناه؟

صدا و سیماصدا و سیما1 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، شهدای مدافع امنیت رفتند تا دست بیگانگان و اغتشاشگران برای ضرر به بیت المال و ناامن کردن جامعه کوتاه شود.

محقق نشدن استقلال شبکه ملی اطلاعات

صدا و سیماصدا و سیما9 ساعت قبل
وی با بیان اینکه مرکز ملی فضای مجازی ناظر طرح شبکه ملی اطلاعات است، گفت: قرار بود برنامه شبکه ملی اطلاعات در شورای عالی فضای مجازی تطبیق و سپس اجرا شود، اما برنامه‌ای در این باره به این شورا ارائه نشده و این نقص است. آقای تقی پور افزود: مرکز ملی فضای مجازی، گروهی را مسئول ارزیابی شبکه ملی اطلاعات کرد و این گروه، ادعای پیشرفت ۸۰ درصدی شبکه ملی اطلاعات را کارشناسی و موجه ندانست و کاستی‌هایی را مشخص کرد و رقم بسیار کمتر از ۸۰ درصد است. آقای تقی پور افزود: شبکه ملی اطلاعات نمی‌خواهد اینترنت و ارتباط جهانی را قطع کند بلکه اینترنت یکی از خدمات اصلی این شبکه است و مهمترین چیز در شبکه ملی اطلاعات، حفظ استقلال است. آقای معین گفت: منظور از شبکه ملی اطلاعات، شبکه ملی منقطع از اینترنت جهانی نیست بلکه منظور؛ استقلال آن است. وی با بیان اینکه متولیان برقراری شبکه ملی اطلاعات باید در این حوزه پاسخگو باشند، اضافه کرد: یکی از اصلی‌ترین موضوعات حوزه شبکه ملی اطلاعات، حریم شخصی و هویت است که باید درباره آن چاره اندیشی شود.
تابناکتابناک14 ساعت قبل
وضعیتی که هنوز تقریبا رفع نشده است. رویدادی که حالا و در سایه اظهارنظر‌هایی مانند سخنان وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات مشخص است که «اختلال» نامیدنش صحیح نیست و می‌بایست آن را نتیجه تصمیم مسئولان ارشد خواند و رویکرد ایشان برای کاهش التهابات قلمدادش کرد. اینکه با قطع اینترنت در این ابعاد فراگیر و وسیع، خواسته یا ناخواسته همه مردم را مخالف تصمیم بنزینی اخیر و از آن فراتر، در صف معترضان دسته بندی کرده‌اند. انگار نه انگار که می‌بایست شرایط را برای رفع احتیاجات این روز‌های مردم مهیاتر از قبل کرد. تصمیمی که اگر اینترنت در دسترس همگان بود، شاید اتخاذش غیرعاقلانه به نظر می‌رسید.
ایلناایلنا18 ساعت قبل
صنعتگران به مشارکت در پروژه پایش صنعت نساجی کشور فراخوان شدند. به گزارش ایلنا، مدیرکل صنایع نساجی، پوشاک و سلولزی وزارت صمت گفت: پروژه‌ پایش صنعت نساجی کشور از طریق انجمن صنایع نساجی ایران در دست اجراست.

سلاخی ماموران ناجا توسط اغتشاشگران + تصاویر

8+
الفالف1 روز قبل
برترین‌هابرترین‌ها1 روز قبل
برای بسیاری از ما که به واسطه شبکه‌های اجتماعی در جریان اخبار و احوال مردم قرار می‌گرفتیم، بازخورد‌ها را می‌دیدیم، سوژه پیدا می‌کردیم، می‌نوشتیم، نیش و نوش نصیب‌مان می‌شد و … روز‌های آسانی نیست. عصرایران: اینترنت قطع نیست اما قطع است. در حال حاضر سایت‌های داخلی در دسترس هستند، بانک‌ها و ادارات خدمات ارائه می‌دهند و اینترنت قطع نیست اما قطع است. قطع اینترنت یک تصمیم امنیتی است و فراتر از اراده ما به عنوان اهل رسانه. ما لازم است همه ابعاد ماجرا را ببینیم و اینترنت و شبکه‌های اجتماعی آینه بازتاب‌دهنده جامعه بودند.

نظرها

اخبار بیشتر

تازه‌ترین خبرها

همه

اخبار قیمت‌های روز بازار - دوشنبه ۲۷ آبان‌ماه

خبری1 روز قبل

صحبت‌های امروز روحانی درباره وضعیت کشور پس از گرانی بنزین

خبری1 روز قبل

مدارس و دانشگاه‌ها در برخی شهرها تعطیل شدند

خبری1 روز قبل

به دلیل اختلال در اینترنت سراسری کشور، پوشش لحظه به لحظه اخبار و فعالیت سرویس‌های دیگر طرفداری مانند نتایج زنده دچار مشکل شده است. همکاران هر لحظه که بتوانند فعالیت‌های معمول خود را از سر خواهند گرفت. البته بخش شبکه اجتماعی طرفداری در دسترس است.

آخرین وضعیت طرفداری در روزهای اختلال اینترنت: سرویس نتایج زنده و جدول‌ها در اپلیکیشن و سایت قابل دسترسی شد (بهبودها انجام خواهد شد)، وضعیت پوشش اخبار بهبود یافت، بخش گفتگو (در فهرست قابل دسترسی است) در سایت راه اندازی شد. ادامه در مشروح: …

طرفداریچند ثانیه قبل

بیش‌از هزار بازرسی از واحدهای تولیدی سیستان و بلوچستان انجام شد

مهر2 دقیقه قبل

جاده‌های زنجان را کولاک فرا گرفت

ایسنا2 دقیقه قبل

۱۶ هزار واحد مسکن مهر در ایلام تکمیل شده است

مهر2 دقیقه قبل

راه‌های روستایی مناطق غرب استان اصفهان امروز بازگشایی می‌شود

مهر3 دقیقه قبل

مورینیو رسما سرمربی تاتنهام شد/ آقای خاص: هیجان‌زده‌ام

تسنیم4 دقیقه قبل