ثبت نام ۹۶۲ کردستانی در آزمون استخدامی مشاغل عملیاتی آتش‌نشانی ۹۸
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. کرد آنلاین
  4. اجتماعی

ثبت نام ۹۶۲ کردستانی در آزمون استخدامی مشاغل عملیاتی آتش‌نشانی ۹۸

کرد آنلاینخبرگزاری کرد آنلاین |
ثبت نام ۹۶۲ کردستانی در آزمون استخدامی مشاغل عملیاتی آتش‌نشانی ۹۸ - 0

بزرگنمایی:

عصر کرد - رییس جهاددانشگاهی واحد کردستان از ثبت نام ۹۶۲ نفر کردستانی در آزمون استخدامی پیمانی مشاغل عملیاتی آتش‌نشانی در سال ۹۸ خبر داد. چیا سهراب نژاد در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه کردستان اظهار کرد: آزمون استخدامی پیمانی مشاغل عملیاتی آتش‌نشانی در سال ۹۸ توسط مرکز آموزش جهاد دانشگاهی در سراسر کشور برگزار می‌شود.

وی به زمان برگزاری این آزمون اشاره و عنوان کرد: آزمون در ۱۸ مرداد ماه امسال در محل آزمون‌های تعیین شده برگزار خواهد شد.

رییس جهاددانشگاهی واحد کردستان عنوان کرد: بیش از ۱۰۰ هزار نفر در کل کشور در این آزمون ثبت نام کرده‌اند که حدود چهار هزار نفر از آنها جذب خواهند شد.

وی ادامه داد: در استان کردستان ۹۶۲ نفر ثبت‌نامی داشته‌ایم که از این تعداد ۷۵۲ نفر دارای سهمیه آزاد، ۱۸۹ نفر دارای سهمیه بنیاد شهید و ایثارگران و ۲۱ نفر نیز محل آزمون خود را کردستان انتخاب کرده‌اند.

در خبری بخوانید: اخبار اجتماعی این هفته در ایران و سایر نقاط جهان

سهراب نژاد، با اشاره به اینکه استان کردستان دارای یک حوزه امتحانی در شهر سنندج است، اعلام کرد: بیشترین تعداد ثبت نامی استان کردستان در شهر سنندج با ۳۸۵ نفر بوده است.

رییس جهاددانشگاهی واحد کردستان همچنین با اشاره به اینکه کارت شرکت در جلسه آزمون از ۱۴ مردادماه بر روی سایت www. hrtc. ir قرار خواهد گرفت، خاطرنشان کرد: داوطلبان از ۱۵ مردادماه جهت رفع نقص احتمالی کارت آزمون خود می‌توانند به باجه رفع نقص واقع در ساختمان جهاددانشگاهی استان کردستان در سایت اداری شهر سنندج مراجعه کنند.

لازم به ذکر است؛ ثبت نام در آزمون استخدامی پیمانی مشاغل عملیاتی آتش‌نشانی سال ۹۸ از ۱۰ تیرماه امسال شروع و در ۱۸ تیرماه پایان یافت.

انتهای پیام

ثبت نام ۹۶۲ کردستانی در آزمون استخدامی مشاغل عملیاتی آتش‌نشانی ۹۸ - 14

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

به کدامین گناه؟

صدا و سیماصدا و سیما1 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، شهدای مدافع امنیت رفتند تا دست بیگانگان و اغتشاشگران برای ضرر به بیت المال و ناامن کردن جامعه کوتاه شود.

محقق نشدن استقلال شبکه ملی اطلاعات

صدا و سیماصدا و سیما9 ساعت قبل
وی با بیان اینکه مرکز ملی فضای مجازی ناظر طرح شبکه ملی اطلاعات است، گفت: قرار بود برنامه شبکه ملی اطلاعات در شورای عالی فضای مجازی تطبیق و سپس اجرا شود، اما برنامه‌ای در این باره به این شورا ارائه نشده و این نقص است. آقای تقی پور افزود: مرکز ملی فضای مجازی، گروهی را مسئول ارزیابی شبکه ملی اطلاعات کرد و این گروه، ادعای پیشرفت ۸۰ درصدی شبکه ملی اطلاعات را کارشناسی و موجه ندانست و کاستی‌هایی را مشخص کرد و رقم بسیار کمتر از ۸۰ درصد است. آقای تقی پور افزود: شبکه ملی اطلاعات نمی‌خواهد اینترنت و ارتباط جهانی را قطع کند بلکه اینترنت یکی از خدمات اصلی این شبکه است و مهمترین چیز در شبکه ملی اطلاعات، حفظ استقلال است. آقای معین گفت: منظور از شبکه ملی اطلاعات، شبکه ملی منقطع از اینترنت جهانی نیست بلکه منظور؛ استقلال آن است. وی با بیان اینکه متولیان برقراری شبکه ملی اطلاعات باید در این حوزه پاسخگو باشند، اضافه کرد: یکی از اصلی‌ترین موضوعات حوزه شبکه ملی اطلاعات، حریم شخصی و هویت است که باید درباره آن چاره اندیشی شود.
تابناکتابناک14 ساعت قبل
وضعیتی که هنوز تقریبا رفع نشده است. رویدادی که حالا و در سایه اظهارنظر‌هایی مانند سخنان وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات مشخص است که «اختلال» نامیدنش صحیح نیست و می‌بایست آن را نتیجه تصمیم مسئولان ارشد خواند و رویکرد ایشان برای کاهش التهابات قلمدادش کرد. اینکه با قطع اینترنت در این ابعاد فراگیر و وسیع، خواسته یا ناخواسته همه مردم را مخالف تصمیم بنزینی اخیر و از آن فراتر، در صف معترضان دسته بندی کرده‌اند. انگار نه انگار که می‌بایست شرایط را برای رفع احتیاجات این روز‌های مردم مهیاتر از قبل کرد. تصمیمی که اگر اینترنت در دسترس همگان بود، شاید اتخاذش غیرعاقلانه به نظر می‌رسید.
ایلناایلنا18 ساعت قبل
صنعتگران به مشارکت در پروژه پایش صنعت نساجی کشور فراخوان شدند. به گزارش ایلنا، مدیرکل صنایع نساجی، پوشاک و سلولزی وزارت صمت گفت: پروژه‌ پایش صنعت نساجی کشور از طریق انجمن صنایع نساجی ایران در دست اجراست.

سلاخی ماموران ناجا توسط اغتشاشگران + تصاویر

8+
الفالف1 روز قبل
برترین‌هابرترین‌ها1 روز قبل
برای بسیاری از ما که به واسطه شبکه‌های اجتماعی در جریان اخبار و احوال مردم قرار می‌گرفتیم، بازخورد‌ها را می‌دیدیم، سوژه پیدا می‌کردیم، می‌نوشتیم، نیش و نوش نصیب‌مان می‌شد و … روز‌های آسانی نیست. عصرایران: اینترنت قطع نیست اما قطع است. در حال حاضر سایت‌های داخلی در دسترس هستند، بانک‌ها و ادارات خدمات ارائه می‌دهند و اینترنت قطع نیست اما قطع است. قطع اینترنت یک تصمیم امنیتی است و فراتر از اراده ما به عنوان اهل رسانه. ما لازم است همه ابعاد ماجرا را ببینیم و اینترنت و شبکه‌های اجتماعی آینه بازتاب‌دهنده جامعه بودند.

نظرها

اخبار بیشتر

تازه‌ترین خبرها

همه

اخبار قیمت‌های روز بازار - دوشنبه ۲۷ آبان‌ماه

خبری1 روز قبل

صحبت‌های امروز روحانی درباره وضعیت کشور پس از گرانی بنزین

خبری1 روز قبل

مدارس و دانشگاه‌ها در برخی شهرها تعطیل شدند

خبری1 روز قبل

به دلیل اختلال در اینترنت سراسری کشور، پوشش لحظه به لحظه اخبار و فعالیت سرویس‌های دیگر طرفداری مانند نتایج زنده دچار مشکل شده است. همکاران هر لحظه که بتوانند فعالیت‌های معمول خود را از سر خواهند گرفت. البته بخش شبکه اجتماعی طرفداری در دسترس است.

آخرین وضعیت طرفداری در روزهای اختلال اینترنت: سرویس نتایج زنده و جدول‌ها در اپلیکیشن و سایت قابل دسترسی شد (بهبودها انجام خواهد شد)، وضعیت پوشش اخبار بهبود یافت، بخش گفتگو (در فهرست قابل دسترسی است) در سایت راه اندازی شد. ادامه در مشروح: …

طرفداریچند ثانیه قبل

شکل گیری طرح فراگیر مشارکت یاران در حوزه دانش‌آموزان استثنایی

مهر3 دقیقه قبل

فاز نخست مینی‌پالایشگاه پلدختر امسال به بهره‌برداری می‌رسد

تابناک6 دقیقه قبل

هیچ صنفی حق افزایش قیمت را ندارد/مردم گرانفروشی‌ها را گزارش دهند

مهر7 دقیقه قبل

حمله گسترده ارتش ترکیه به روستاهای شمال رقه

ایسنا8 دقیقه قبل

شینزو آبه رکورد شکست

ایسنا8 دقیقه قبل