مبالغ فسخ قرارداد نجومی ستاره‌های بارسلونا؛ کهکشان آبی‌واناری!
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. روزنو
  4. ورزشی

مبالغ فسخ قرارداد نجومی ستاره‌های بارسلونا؛ کهکشان آبی‌واناری!

روزنوخبرگزاری روزنو |

۱۲۰ میلیون یورو یا ۲۰۰ میلیون یورویی که باشگاه اتلتیکومادرید می‌گوید؟ در هر صورت باشگاه بارسلونا مبلغ بالایی برای جذب آنتوان گریزمن پرداخت کرده و حاضر نیست این ستاره فرانسوی را خیلی زود و راحت از دست بدهد. اتفاقی که برای نیمار ۲ سال پیش رخ داد برای باشگاه کاتالونیایی درس عبرتی شد تا بند فسخ قرارداد را جدی‌تر بگیرند. جدی‌تر به این معنی که حتی مبلغ دو یا سه برابر هزینه‌ای که کرده‌اند هم در قرارداد گریزمن درج نشود و این مبلغ نزدیک به ۷ برابر باشد! حالا بارسلونا مهاجمی در اختیار دارد که مبلغ فسخ قراردادش از لیونل مسی هم بیشتر است. بین بازیکنان بارسلونا فقط ۹ بازیکن هستند که مبلغ فسخ‌شان ۲۰۰ میلیون یورو یا کمتر است. شاید باورتان نشود ولی مبلغ فسخ قرارداد نتو سنگربان جدید بارسا هم ۲۰۰ میلیون یورو است، در حالی که مبلغ فسخ مارک‌آندره تراشتگن ۱۸۰ میلیون یورو بوده. لوئیس سوارس هم مبلغ فسخ ۲۰۰ میلیون یورویی دارد که بعید است در این سن و سال باشگاهی برایش چنین مبلغی پرداخت کند. شرایط ۱۰ بازیکنی که در باشگاه بارسلونا بیشترین مبالغ فسخ قرارداد را دارند، را بررسی خواهیم کرد.

۱۰- فرنکی دی‌یونگ

پایان قرارداد: ژوئن ۲۰۲۴

مبلغ فسخ قرارداد: ۴۰۰ میلیون یورو

یکی از بهترین هافبک‌های فعلی فوتبال جهان را باشگاه بارسلونا چند ماه پیش از آژاکس خرید و این تابستان رسما معرفی شد. فرنکی دی‌یونگ در کنار آرتور هافبک برزیلی بارسلونا بند فسخ قرارداد ۴۰۰ میلیون یورویی دارند که نشان می‌دهد باشگاه روی هافبک‌های ۲۲ ساله‌اش حساب ویژه‌ای باز کرده است.

۹- فیلیپه کوتینیو

پایان قرارداد: ژوئن ۲۰۲۳

مبلغ فسخ قرارداد: ۴۰۰ میلیون یورو

ژانویه ۲۰۱۸ از لیورپول به بارسلونا آمد، در حالی که باشگاه برای او مذاکرات متعددی را پشت‌سر گذاشته بود. ۴۰۰ میلیون یورو برای این ستاره گرانقیمت منطقی بود تا اینکه حالا با عملکرد دور از انتظار فیلیپه کوتینیو حاضر شده‌اند با مبلغی در حدود ۱۰۰ میلیون یورو او را بفروشد که با این مبلغ هم خریدار ندارد!

۸- عثمان دمبله

پایان قرارداد: ژوئن ۲۰۲۲

مبلغ فسخ قرارداد: ۴۰۰ میلیون یورو

وینگر سابق بوروسیا دورتموند یکی دیگر از ستاره‌های جوانی است که بارسلونا برای سال‌های طولانی روی آن حساب می‌کند. البته مشکلاتی برای دمبله پیش آمده، ولی بارسایی‌ها هنوز هم به آینده عثمان امید زیادی دارند چرا که در این ۲ فصل مصدومیت زیاد داشته. بند فسخ ۴۰۰ میلیون یورویی هم نشان از ارزش دمبله دارد.

۷- جوردی آلبا

پایان قرارداد: ژوئن ۲۰۲۴

مبلغ فسخ قرارداد: ۵۰۰ میلیون یورو

قراردادی که چند ماه پیش قبل از تولد ۳۰ سالگی با جوردی آلبا بسته شد مشخص می‌کند دفاع چپ اسپانیایی از بازیکن‌های مهم کاتالان‌هاست. بازیکنی که بیشتر از ۳۰۰ بازی برای بارسلونا انجام داده را اگر باشگاه دیگری بخواهد باید ۵۰۰ میلیون یورو برای فسخ قراردادش بپردازد.

در وبسایت خبری بخوانید: اخبار ورزشی دنیا، از سراسر‌ وب را در خبری بخوانید

۶- سرخیو بوسکتس

پایان قرارداد: ژوئن ۲۰۲۳

مبلغ فسخ قرارداد: ۵۰۰ میلیون یورو

کاپیتان دوم بارسلونا را یکی از بهترین هافبک‌های میانی دنیا می‌نامند. بازیکنی از آکادمی بارسلونا که حالا در میانه زمین برای تیم اول باشگاه بازی می‌کند. او سال قبل قراردادی ۵ ساله با بارسلونا بست که بند فسخ آن ۵۰۰ میلیون یورو است و حتی باشگاه‌های بزرگ را هم از سرخیو بوسکتس دور می‌کند.

۵- ساموئل اومتیتی

پایان قرارداد: ژوئن ۲۰۲۳

مبلغ فسخ قرارداد: ۵۰۰ میلیون یورو

سال ۲۰۱۶ از لیون به بارسلونا آمد تا انتخاب اول خط دفاعی کاتالان‌ها باشد. او هم سال گذشته قراردادی جدید تا سال ۲۰۲۳ امضا کرد چرا که عملکرد خوبی داشت، اما پس از تمدید قرارداد مصدومیت طولانی مدتی را پشت‌سر گذاشت. بند فسخ قرارداد مدافع فرانسوی بارسلونا هم ۵۰۰ میلیون یورو است.

۴- سرجی روبرتو

پایان قرارداد: ژوئن ۲۰۲۲

مبلغ فسخ قرارداد: ۵۰۰ میلیون یورو

بازیکنی که در کام‌بک رؤیایی بارسا برابر پاری‌سن‌ژرمن گل آخر را زد قرارداد آخرش را برای ۴ سال بست و تا سال ۲۰۲۲ هم در نوکمپ باقی خواهد ماند. سرجی هم یکی از محصولات آکادمی بارسلوناست و باشگاه حاضر نیست راحت اجازه جدایی به او بدهد. او هم از بالاترین مبالغ فسخ قرارداد را دارد که ۵۰۰ میلیون یورو است.

۳- جرارد پیکه

پایان قرارداد: ژوئن ۲۰۲۲

مبلغ فسخ قرارداد: ۵۰۰ میلیون یورو

جرارد پیکه بعید است بارسلونا را ترک کند و در این باشگاه بازنشسته خواهد شد. او یکی از هویت‌های بارسلونا محسوب می‌شود که آخرین قراردادش را سال ۲۰۱۸ برای ۴ سال بست. مدافع ۳۲ ساله بارسلونا دیگر در شرایطی نیست که باشگاهی ۵۰۰ میلیون یورو برایش بپردازد!

۲- لیونل مسی

پایان قرارداد: ژوئن ۲۰۲۱

مبلغ فسخ قرارداد: ۷۰۰ میلیون یورو

اسطوره بارسلونا آخرین بار سال ۲۰۱۷ قراردادش را با باشگاه تمدید کرد که مبلغ فسخ آن هم ۷۰۰ میلیون یورو بود. لیونل مسی در هر صورت نوکمپ را ترک نخواهد کرد ولی شاید به زودی قرارداد جدیدی هم با باشگاه ببندد که در آن باز هم مبلغ فسخ قراردادش افزایش پیدا کند. در هر صورت چند روز پیش مسی از رده اول لیست مبالغ فسخ قرارداد به رده دوم سقوط کرد.

۱- آنتوان گریزمن

پایان قرارداد: ژوئن ۲۰۲۴

مبلغ فسخ قرارداد: ۸۰۰ میلیون یورو

قراردادی که برخلاف انتظار جنجالی شد و بارسلونا پس از پرداخت ۱۲۰ میلیون یورو برای فسخ قرارداد آنتوان گریزمن در قراردادش مبلغ فسخ ۸۰۰ میلیون یورو هم قرار داد. حالا او هم‌تراز بازیکنی مثل لیونل مسی است و باشگاه می‌خواهد دوران جدیدی را با حضور گریزمن در خط حمله شروع کند. مهاجم فرانسوی قراردادی بسته که باشگاهی فکر خریدش را نکند.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

ضربه فنی آمریکایی بی اخلاق به سبک ایرانی

صدا و سیماصدا و سیما21 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما؛ در خارج از گود این هفته خواهید دید: >> چند روزی است که گفته می‌شود استراماچونی مربی ایتالیایی استقلال از شرایط ناراضی است و می‌خواهد برود>> بیرانوند به همراه کاپیتان‌های پرسپولیس از مامور نیروی انتظامی عذرخواهی کردوی چندی پیش برخورد نامناسبی با یکی از ماموران نیروی انتظامی داشت که می‌خواست با بازیکنان پرسپولیس عکس یادگاری بگیرد>> کوهپیمایی کوهنوردان نابینا و کم بینا>> نخستین مدال شمشیربازی ایران در جهان>> وقتی عموزاد به رسم ادب و احترام خواست با کشتی گیر آمریکایی دست دهد، کشتی گیر آمریکایی امتناع کرد و عموزاد نیز در میدان، این بی احترامی را پاسخ داد

فیلم/سردار از دوقدمی گل نزد!

الفالف22 ساعت قبل
فیلم/سردار از دوقدمی گل نزد! گروه ورزشی الف، ۲۶ مرداد ۱۳۹۸، ۲۱:۵۷ ۳۹۸۰۵۲۶۱۹۳سردار آزمون مهاجم ایرانی زنیت در دیدار مقابل احمد گروژنی از دوقدمی دروازه‌ نتوانست توپ را درون دروازه قرار دهد و دروازه‌بان حریف او را ناکام گذاشت.

فیلم | واکنش آیت الله علوی بروجردی به انتقاد آیت الله محمد یزدی؟

خبرآنلاینخبرآنلاین7 ساعت قبل
استان تاریخی ایران را می‌توان فارس نامید، تمامی جاذبه‌های تاریخی موجود در این استان خود گواه این امر هستند، از تخت جمشید گرفته تا حافظیه و شاه چراغ و …در این مطلب باز هم موضوعی را مطرح می‌کنیم که در نوع خود بسیار هیجان انگیز است و برگی دیگر از تاریخ سرزمین بزرگمان را رو می‌کند، پس همراهمان باشید.

گل تماشایی آریتز آدوریز به بارسلونا (اتلتیک بیلبائو ۱-۰ بارسلونا)

طرفداریطرفداری1 روز قبل
به من یکی که خیلی چسبید اولین بازی فصل، با اولین ریدمان بارسا +اونم با یه سوپر گل و از حق نگذریم بازی زیبا اتلتیک اصلن هیچ نشانی از بازی کسل کننده بارسا نبود فقط چند دقبقه که اونم نمک بازی بود

کف گرگی محکم داور فوتبال به عامل حمله به داور وسط / در گیلان رخ داد + فیلم

رکنارکنا1 روز قبل
به گزارش گروه ورزشی رکنا، بازی پلی آف فصل گذشته دو تیم داماش گیلانیان و نیروی زمینی که در آن داوران مسابقه به دلیل اشتباه فاحشی که مرتکب شدند کتک خوردند! در ابتدای جنجال مسابقه و حمله ور شدن به سمت داور، جلال مرادی که خودش از داوران قدیمی و بازنشسته فوتبال شد برای دفاع از داور مجبور به کتک زدن افراد حمله کننده به داور شد. فیلم این کتکاری بعد از چند ماه منتشر شده است! جلال مرادی از ناظران قانونمند و سختگیر مسابقات فوتبال است اما گاهی شرایطی پیش می‌آید که چنین ناظری هم خودش وارد معرکه و جنجال می‌شود! برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

ماجرا قرارداد ۷ میلیاردی بیرانوند با پرسپولیس +فیلم

اقتصادنیوزاقتصادنیوز1 روز قبل
اقتصادنیوز: مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: پرسپولیس مشکلات ساختاری زیادی دارد که باید به آنها رسیدگی شود اما اینکه هر روز شو اجرا کنم و مصاحبه کنم دردی از هوادار دوا نمی‌کند. منبع: خبرآنلاین

نظرها

اخبار بیشتر