استقلال و پرسپولیس به یک بازیکن ۳ میلیارد می‌دهند/مگر می‌شود از پس هزینه تیم‌داری زنان برنیایند
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. اعتمادآنلاین
  4. ورزشی
استقلال و پرسپولیس به یک بازیکن ۳ میلیارد می‌دهند/مگر می‌شود از پس هزینه تیم‌داری زنان برنیایند

استقلال و پرسپولیس به یک بازیکن ۳ میلیارد می‌دهند/مگر می‌شود از پس هزینه تیم‌داری زنان برنیایند

اعتمادآنلاینخبرگزاری اعتمادآنلاین |
مدیرعامل اسبق پرسپولیس گفت: مدیران استقلال و پرسپولیس تنها به فکر کسب نتیجه هستند و منافع خود را در نظر می‌گیرند و برای فوتبال زنان هم اقدامی نخواهند کرد.

اعتمادآنلاین|«داریوش مصطفوی» اظهار داشت: فدراسیون فوتبال برای گسترش فوتبال زنان مصوبه‌ای را در حمایت از این قشر تصویب کرد. اما استقلال و پرسپولیس با توجه به هواداران متعدد، خودشان را گرفتار وقایع روزمره کردند و به این مصوبه اهمیتی نمی‌دهند. هر مدیرعامل، بازیکن و مربی خاجی که در این باشگاه‌ها حضور می‌یابند تنها به دنبال کسب نتیجه بالا هستند. این تفکر سبب ابقای آنها به مدت طولانی در باشگاه‌ها می‌شود. در واقع این مدیران به خدمت مردم و فوتبال ایران فکر نمی‌کنند و تنها منافع خود را در نظر دارند.

وی ادامه داد: یک مدیرعامل باغیرت باید تصور کند که زنان علاقمند به فوتبال، همچون خواهران یا فرزندان او هستند و برای آنها در این زمینه گام‌های موثری بردارد. اگر اکنون مدیر باشگاه پرسپولیس بودم، حتما فوتبال زنان را در این باشگاه راه اندازی می‌کردم. اگر جای «مهدی تاج» رئیس فدراسیون فوتبال بودم باشگاهها را مجاب می‌کردم که حضورشان در لیگ برتر تنها منوط به تیم‌داری زنان باشد. گرچه از تاج می‌خواهم تا چنین قانونی را در فدراسیون تصویب کند تا تیم‌داری فوتبال زنان در ایران به وسیله باشگاه‌ها رواج یابد.

مدیرعامل اسبق باشگاه پرسپولیس افزود: در واقع در جایگاه رئیس فدراسیون تیم‌داری باشگاه‌ها از فوتبال زنان را شرطی می‌کردم. اگر هر باشگاهی هم نمی‌توانست تیم‌داری کند، مانع حضور آن در لیگ می‌شدم.

در وبسایت خبری بخوانید: داغ ترین اخبار ورزشی ایران و جهان

وی همچنین رسیدگی به حوزه زنان با توجه به شرایط ایدئولوژیک ایران را کار دشواری برای فدراسیون و باشگاه‌ها دانست و گفت: در فوتبال زنان پدیده‌های بسیاری حضور دارند و هنوز کشف نشده‌اند. چون محیط پرورش برای این استعدادهای فوتبالی وجود ندارد و خیلی از باشگاه‌ها علاقه‌ای به تیم‌داری ندارند. هنگامی که باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس به یک بازیکن ۳ میلیارد تومان پول می‌دهند، مگر می‌شود از پس هزینه تیم‌داری زنان برنیایند. آنها با این مبلغ می‌توانند پنج تیم برای زنان را تشکیل دهند.

مصطفوی درخصوص بدهکاری استقلال و پرسپولیس عنوان کرد: بدهکاری این باشگاه‌ها از فوتبال آمده است اما مانعی برای تیم‌داری فوتبال زنان، آنهم با این هزینه‌های اندک نخواهد شد. ۵۰ درصد جمعیت ایران را زنان تشکیل می‌دهند و چرا مدیران این باشگاه‌ها نمی‌خواهند حتی یک بهشت مصنوعی در زمین فوتبال برای آنها درست کنند. اکنون رسالت تاج این است تا در این زمینه جدیت به خرج دهد. همچنین تیم‌داری زنان هزینه‌ای برای باشگاه‌ها ندارد.

منبع: ایرنا

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

قرارداد آقای سرمربی!

صدا و سیماصدا و سیما21 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما؛ قرار بود پس از بازی با عراق یک نشست خبری برگزار شود و به سوالات و ابهامات در زمینه قرارداد مارک ویلموتس پاسخ داده شود، اما اکنون خبری از برگزاری این نشست نیست. پول سرمربی تیم ملی فوتبال از حساب بیت المال پرداخت می‌شود، بنابراین بهتر است مسئولان فدراسیون فوتبال ایران هر چه زودتر این نشست خبری را برگزار کنند تا مشخص شود مفاد قراردادی مارک ویلموتس به چه صورتی است.
صدا و سیماصدا و سیما14 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری صداوسیما‎‌؛ در ادامه بازی‌های مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر و جام ملتهای آسیا ۲۰۲۳ چین تیم‌های ملی فوتبال عراق و بحرین در امان اردن به مصاف هم رفتند که در نهایت بازی این دو تیم با تساوی بدون گل به پایان رسید تا عراق در صدر جدول این گروه از ۵ بازی ۱۱ امتیازی شود و بحرینی‌ها نیز با ۹ امتیاز از ۵ بازی در جایگاه دوم جدول باقی بمانند. در دیگر بازی این گروه تیم هنگ کنگ با یک گل کامبوج را شکست داد و ۵ امتیازی شد. تیم ملی فوتبال کشورمان امروز استراحت داشت؛ شاگردان ویلموتس از ۴ بازی قبلی با ۲ برد و ۲ شکست ۶ امتیازی هستند و در جایگاه سوم جدول قرار دارند؛ تساوی امروز عراق و بحرین بهترین فرصت را برای ملی پوشان فوتبال کشورمان به وجود آورده تا در ۴ بازی آینده که ۳ بازی آن مقابل هنگ کنگ، بحرین و عراق نیز میزبان هستیم را با برتری به پایان برسانند و به عنوان تیم نخست راهی مرحله بعد شوند. در حالی که این روزها انتقادات از ویلموتس سرمربی بلژیکی تیم ملی به خاطر عدم حضورش در ایران به اوج رسیده و تیم ملی کشورمان برنامه خاصی تا بازی ۷ فروردین مقابل هنگ کنگ ندارد باید امیدوار باشیم سرمربی تیم ملی بازی امروز حریفان را دیده باشد و با شناخت تیم‌ها و برنامه ریزی مشخص به مصاف حریفان برود تا در این ۴ بازی امتیازی از دست ترود.
ورزش۳ورزش۳22 ساعت قبل
در جریان بازی دیشب آرژانتین و اروگوئه، لیونل مسی و ادینسون کاوانی در یک صحنه با یکدیگر درگیر شدند. بعد از اعتراض مسی، ادینسون کاوانی نیز وارد درگیری شد؛ موضوعی که باعث شد یک بحث نسبتا شدید بین کاوانی و مسی به وجود بیاید. این نشریه مدعی شده که در این درگیری کاوانی رو به مسی گفته است: «قصد دعوا کردن داری؟» این اما پایان کار نبوده و لیونل مسی نیز سوال کاوانی را بی پاسخ نگذاشته است. ادینسون کاوانی پس از پایان بازی دیشب در واکنش به درگیری با مسی گفت: " بله این فوتبال است. این دومین بار طی چهار روز اخیر است که لیونل مسی باعث ایجاد یک جنگ روانی درون زمین شده است.
مهرمهر2 ساعت قبل
کاپیتان تیم فوتسال مس درباره اخراجش در این مسابقه با کارت قرمز مستقیم، تصریح کرد: صحنه برخورد من با بازیکن فرش آرا اخراج نداشت. قبل از صحنه اخراجم، یک خطای صد درصد برای تیم فرش آرا رخ داد ولی داور آنرا تمارض بازیکن حریف تشخیص داد. کاپیتان تیم مس با اشاره به برخورد خوب تماشاگران مشهدی با تیم مس، تاکید کرد: از تماشاگران ناراضی نیستم. فرش آرا بازیکن بزرگ و با اخلاقی مثل قدرت بهادری دارد که به معنای واقعی کاپیتان است. کاپیتان تیم فوتسال مس در پایان گفت: امسال امید زیادی داریم که دوباره قهرمان لیگ شویم.
ورزش۳ورزش۳16 ساعت قبل
با نتیجه‌ای که در دیدار ایران و عراق ثبت شد، حالا تیم ملی ایران می‌تواند فارغ از نتایج تیم‌های دیگر و بدون توجه به سایر مسابقات گروه سوم، صدرنشین شود. با این حال یک شانس دیگر برای تیم ملی ایران و سرمربی کنونی اش مارک ویلموتس بلژیکی وجود داشت که سرنوشت تیم ملی در دستان خودش قرار بگیرد و آن هم تساوی دو تیم بحرین و عراق بود که در دیدار رفت نیز در منامه به نتیجه یک بر یک دست یافته بودند؛ نتیجه‌ای که به هر ترتیبی بود، در پایان دیدار دو تیم رقم خورد و حالا تیم ملی می‌تواند حتی به عنوان صدرنشین به مرحله بعدی بازی‌ها صعود کند. رقابت‌های مقدماتی جام جهانی از فرودین ماه سال ۱۳۹۷ برای تیم ملی از سرگرفته خواهد شد. در تاریخ هفتم فرودین ماه ۱۳۹۹ تیم ملی در ورزشگاه آزادی به مصاف هنگ کنگ می‌رود و ۷ روز بعدتر در خاک کامبوج به مصاف این کشور می‌رود. تیم ملی یک بازی کمتر از دو مدعی گروه انجام داده، ولی هیچ راهی برای صدرنشین شدن در گروه سوم رقابت‌های جام جهانی ۲۰۲۲ و جام جهانی ۲۰۲۳ چین ندارد، جز پیروزی در هر ۴ دیدار باقی مانده؛ چرا که دوم شدن در گروه ممکن است کار تیم ملی را به اما و اگر و شاید حذف احتمالی زودهنگام بکشاند.
مهرمهر23 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کاراته، تیم‌های ملی کاراته مردان و بانوان کشورمان که خود را برای حضور در هفتمین و آخرین مرحله لیگ برتر کاراته وان در سال ۲۰۱۹ به میزبانی مادرید اسپانیا آماده می‌کنند، آخرین دور تمرینات را از روز جمعه یکم آذرماه در آکادمی ملی المپیک برپا خواهند کرد. براین اساس اردوی بانوان از روز جمعه یکم آذرماه و اردوی تیم مردان از روز شنبه دوم آذرماه آغاز خواهد شد و تا زمان اعزام به لیگ جهانی اسپانیا ادامه خواهد داشت. ملی پوشان کشورمان ۵ آذرماه راهی اسپانیا خواهند شد. این رقابتها طی روزهای هشتم تا دهم آذرماه به میزبانی اسپانیا در مادرید برگزار خواهد شد.

نظرها

اخبار بیشتر

تازه‌ترین خبرها

همه

اخبار قیمت‌های روز بازار - دوشنبه ۲۷ آبان‌ماه

خبری1 روز قبل

صحبت‌های امروز روحانی درباره وضعیت کشور پس از گرانی بنزین

خبری1 روز قبل

مدارس و دانشگاه‌ها در برخی شهرها تعطیل شدند

خبری1 روز قبل

به دلیل اختلال در اینترنت سراسری کشور، پوشش لحظه به لحظه اخبار و فعالیت سرویس‌های دیگر طرفداری مانند نتایج زنده دچار مشکل شده است. همکاران هر لحظه که بتوانند فعالیت‌های معمول خود را از سر خواهند گرفت. البته بخش شبکه اجتماعی طرفداری در دسترس است.

آخرین وضعیت طرفداری در روزهای اختلال اینترنت: سرویس نتایج زنده و جدول‌ها در اپلیکیشن و سایت قابل دسترسی شد (بهبودها انجام خواهد شد)، وضعیت پوشش اخبار بهبود یافت، بخش گفتگو (در فهرست قابل دسترسی است) در سایت راه اندازی شد. ادامه در مشروح: …

طرفداریچند ثانیه قبل

هیچ صنفی حق افزایش قیمت را ندارد/مردم گرانفروشی‌ها را گزارش دهند

مهر5 دقیقه قبل

حمله گسترده ارتش ترکیه به روستاهای شمال رقه

ایسنا5 دقیقه قبل

شینزو آبه رکورد شکست

ایسنا5 دقیقه قبل

شیری: جدایی از پرسپولیس را تکذیب می‌کنم/ امسال هم برای قهرمانی تلاش می‌کنیم

نود5 دقیقه قبل

پایان کار مارادونا در خیمناسیا

نود6 دقیقه قبل