مریم معصومی در ریکاوری+عکس
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. پارس نیوز
  4. سرگرمی
مریم معصومی در ریکاوری+عکس

مریم معصومی در ریکاوری+عکس

پارس نیوزخبرگزاری پارس نیوز |
مریم معصومی با انتشار این عکس نوشت:

توزیع سریال نمایش خانگی "ریکاوری

از فردا ٢٦ تیر ماه، هر چهارشنبه در تمامی مراکز فروش، /البته من از قسمت دوم میام و امیدوارم روند قصه خیلی تغییر نکرده باشه، خسته نباشید و خدا قوت به تمام گروه ریکاوری که با تمام وجود سال پیش همین موقع کنار هم در گرمای شدید کیش کار کردیم، امیدوارم طناز رو دوست داشته باشید.منبع خبر : آخرین خبر مریم معصومی

در وبسایت خبری بخوانید: جدیدترین اخبار سرگرمی دنیا

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

رکنارکنا1 روز قبل
به گزارش رکنا، مهدی علیمردانی بازیگر سریال «ستایش ۳» پیرامون ادامه تولید سریال «ستایش ۳» گفت: پاسخ این سوال باید توسط کارگردان و تهیه کننده این سریال داده شود، اما من به عنوان یک بازیگر معتقدم سریال ستایش این توان را دارد که ادامه یابد و در قالب فصل چهارم به مخاطبان عرضه شود. وی مردم را بهترین سنگ محک برای ادامه سریال ستایش در فصل چهارم دانست و ابراز کرد: این مردم هستند که تعیین می‌کنند چه برنامه‌هایی تهیه شود و یا چه برنامه‌هایی ادامه نیابد، از سوی دیگر با نمایش سریال ستایش در فصل سوم و استقبال مردم از این مجموعه مشخص شد که ساخت سریال ستایش در فصل چهار همچنان برای مردم جذابیت خواهد داشت. بازیگر سریال «ستایش ۳» در مورد نقش خود در این مجموعه و باز خورد این کاکتر در بین مردم اظهار کرد: کاراکتری که در «ستایش ۳» ایفا کردم در فصل اول و دوم دارای ماجرای خاصی بود، همین امر سبب شد تا با باز خورد‌های مختلف مردم روبرو شوم، وقتی که در شهرستان‌ها حضور پیدا می‌کردم آنان در مورد نقشم از من سوال می‌کردند و برخی نیز دلیل خیانت رستم در سریال ستایش را از من جویا می‌شدند و می‌پرسیدند چرا به حشمت فردوس خیانت کردی؟ همین موضوع باعث رنجش من شد و بسیار اذیت شدم. علیمردانی در مورد محور پیام سریال «ستایش ۳» بیان کرد: سریال «ستایش ۳» پیام‌های اجتماعی ارزشمندی را با خود به همراه داشت توجه به سنت‌ها و ارزش نهادن به آن‌ها از جمله مهم‌ترین موضوعاتی بود که در طول سریال به مخاطب یادآوری شد. علیمردانی به شایعه فوتش در فضای مجازی اشاره و خاطرنشان کرد: متاسفانه فضای مجازی به نحوی شده است که خبر‌های نادرستی مبنی بر مرگ برخی از بازیگران و یا افراد سرشناس در آن تولید و سریعا گسترش پیدا می‌کند مدتی پیش خبر فوت من در فضای مجازی گسترش پیدا کرد که از طریق پیام اینستاگرامی این شایعه را خنثی کردم. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.
پارس نیوزپارس نیوز16 ساعت قبل
مازن آنلاینمازن آنلاین8 ساعت قبل
پیام مازند - ایسنا/مازندران یک کارشناس گردشگری گفت: در پی احداث مجتمع‌های تفریحی گردشگری، تغییر کاربری اراضی و در نهایت از بین رفتن زمین‌های مرغوب کشاورزی را در مازندران شاهد هستیم. محمدرضا اورمزدی در گفت‌وگو با ایسنا با اشاره به اینکه سودآور یا زیان‌آور بودن مجتمع‌های توریستی تفریحی یکی از دغدغه‌های فکری بسیاری از افراد و حتی مسئولین کشور است، اظهار کرد: متاسفانه در کنار احداث مجتمع‌های تفریحی و گردشگری اقداماتی چون جنگل‌تراشی، زمین‌خواری، دریاخواری رخ می‌دهد. وی تصریح کرد: پایداری اقتصادی، ارزآوری و تغییر سیمای منطقه از مزایای صنعت گردشگری در حال رشد است اما باید دید که آیا تغییراتی که رخ می‌دهد باعث نابودی سیمای منطقه خواهد شد یا خیر. این کارشناس گردشگری خاطرنشان کرد: تغییر کاربری اراضی یکی از مهم‌ترین تغییرات در احداث مجتمع‌های تفریحی گردشگری بوده که متاسفانه باعث نابودی زمین‌های مرغوب کشاورزی می‌شود. عدم عدالت در نظارتاین کارشناس گردشگری گفت: متاسفانه گاهی اوقات نگاه چشم‌پوشی دستگاه‌ها به یک مجتمع و بالعکس نگاه تیزبینانه به مجتمع دیگر اصلا منصفانه نیست.
همشهریهمشهری13 ساعت قبل
در این عکس تبلیغاتی، مدل برای ارائه کار خود در فضایی قرار دارد که ضمن حضور دو دختربچه با لباس محلی استان سیستان و بلوچستان و دمپایی، زباله‌های روی زمین نیز به چشم می‌خورد. این عکس موافقان و مخالفان بسیاری دارد و بسیاری از کاربران آن را سوءاستفاده از فقر این استان می‌دانند. این کاربران عقیده دارند با این کارها، فقر در این استان عادی‌سازی می‌شود و انسانیت قربانی این نمایش‌های مضحک خواهد شد. آنها عنوان می‌کنند اگر با عکاسی به‌ویژه عکاسی مدلینگ آشنایی داشته باشیم، در این عکس فاصله طبقاتی دیده می‌شود. مدلینگ یکی از جدیدترین شغل‌هایی است که در سال‌های اخیر در کشورهای مختلف و همچنین ایران بازار داغی پیدا کرده است.
همشهریهمشهری1 روز قبل
به گزارش همشهری آنلاین به نقل از برترین‌ها، با گذشت زمان مشخص شد که برخی از اصول ثابت مد اشتباه بوده‌ است. همه لباس‌هایتان را یک سایز می‌خریدهر برند سایز لباس مخصوص به خود را دارد. از پوشیدن لباس‌های مردانه خودداری می‌کنیدمنظور از پوشیدن لباس‌های مردانه این نیست که شما یک کت مردانه قرض بگیرید، اما لباس‌هایی هستند که می‌توانند گاهی آنها را به تن کنید و به ظاهرتان تنوع دهید. به خاطر قد کوتاه‌تان لباس ماکسی نمی‌پوشیدیکی دیگر از باورهای اشتباهی که خانم‌های قدکوتاه دارند، این است که از پوشیدن لباس ماکسی خودداری می‌کنند. ۲ لباس جین را با هم نمی‌پوشیداکثر افراد تنها به پوشیدن یک لباس جین، به عنوان مثال یک کت جین، بسنده می‌کنند؛ اما سال ۲۰۱۹ پوشیدن چند دست لباس جین با هم تبدیل به یک ترند شده است؛ بنابراین شما می‌توانید به عنوان مثال شلوار جینتان را با کت جین ست کنید.

حقایقی که قبل از دیدن فیلم «جوکر» باید بدانید + تصاویر

8+
رکنارکنا1 روز قبل

نظرها

اخبار بیشتر