بیانیه ۶ کشور عربی و غربی به تعریف قرقاش!
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. خبرآنلاین
  4. سرگرمی
بیانیه ۶ کشور عربی و غربی به تعریف قرقاش!

بیانیه ۶ کشور عربی و غربی به تعریف قرقاش!

خبرآنلاینخبرگزاری خبرآنلاین |
مهر نوشت: وزیر مشاور در امور خارجی امارات با اتخاذ موضعی عجیب درقبال تحولات لیبی مدعی شد: بیانیه ۶ کشور غربی و عربی درباره لیبی حامل پیام صلح است!

به گزارش النشره، «انور قرقاش» وزیر مشاور در امور خارجی امارات سخنان عجیبی را در خصوص لیبی مطرح کرد.

بر اساس این گزارش، وزیر مشاور در امور خارجی امارات با اتخاذ موضعی عجیب در قبال تحولات لیبی مدعی شد: بیانیه ۶ کشور غربی و عربی درباره لیبی حامل پیام صلح است!

این اظهار نظر عجیب در حالی مطرح می‌شود که کشورهای غربی و عربی در زمان عملیات تجاوزکارانه خلیفه حفتر علیه طرابلس، از آن حمایت کردند.

گفتنی است، اخیرا کشورهای آمریکا، فرانسه، انگلیس، ایتالیا، مصر و امارات با صدور بیانیه‌ای مشترک خواستار توقف جنگ در طرابلس شدند! این درحالی است که آنها پیشتر از خلیفه حفتر حمایت کرده و اکنون نیز به این حمایت‌ها ادامه می‌دهند.

در سایت خبری بخوانید: مهم ترین اخبار تفریحی و سرگرمی

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

پارس نیوزپارس نیوز18 ساعت قبل
عصر ایرانعصر ایران21 ساعت قبل
برترین‌ها - دوقلو‌های به هم چسبیده، ابیگیل و بریتانی هنسل، با وجود همه محدودیت‌های جسمی، پیش‌بینی‌های منفی برای زنده ماندن آن‌ها و چهره‌های شگفت‌زده مردم، ۲۹ سال زندگی کرده‌اند. در این مطلب با زندگی این دوقلو‌های به هم چسبیده بیشتر آشنا می‌شوید. سونوگرافی دوقلو بودن یا هیچ اختلالی در رشد بدن جنین را نشان نداده بود. اکنون دختران تحصیلات متفاوتی دارند و در مدرسه ابتدایی کار می‌کنند و موضوعات مختلفی تدریس می‌کنند. رونی و دانی گالیون، پیرترین دوقلو‌های به هم چسبیده دنیا هستند (آن‌ها ۶۸ ساله هستند).
پارس نیوزپارس نیوز17 ساعت قبل
عصر ایرانعصر ایران20 ساعت قبل
گران‌ترین خط شماره تلفن همراه در جهان به مبلغ ۲٫۷۵ میلیون دلار توسط یک تاجر قطری خریداری شد. به گزارش ایسنا، بر اساس گزارشی که در tech news network آمده است، یک تاجر قطری که نمی‌خواست نامش فاش شود، در یک مزایده به میزبانی اپراتور مخابراتی قطری گران‌ترین شماره تلفن همراه را به نام خود ثبت و خریداری کرد. طبق اطلاعات منتشر شده، گران‌ترین خط تلفن همراه در جهان با شماره ۶۶۶۶-۶۶۶ به مبلغ ۲٫۷۵ میلیون دلار توسط یک تاجر قطری خریداری شده است. _______________________________________________________________________________بیشتر بخوانید: یک اماراتی گرانترین شماره تلفن جهان را خرید_______________________________________________________________________________خریداری خطوط تلفن همراه با شماره رند، همواره یکی از جنجال برانگیزترین اتفاقات و رویدادهای جهان بوده است که به مبالغ بالا و گزافی توسط ثروتمندان و تاجران بزرگ در کشورهای مختلف به مزایده گذاشته می‌شود.
فارسفارس16 ساعت قبل
معاون گردشگری وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی کشور گفت: گردشگری کشور در ابعاد بین‌المللی ناشناخته مانده است و ایران‌هراسی هم به آن اضافه شده است. به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری فارس، ولی‌الله تیموری در مراسم توزیع ۹۰ هزار اقلام تبلیغاتی و گردشگری به ۳۰ کشور دنیا اظهار داشت: بزرگ‌ترین چالش گردشگری کشور در ابعاد بین‌المللی ناشناخته بودن کشور است. وی ادامه داد: بنده ۲۰ سال است که در حوزه گردشگری فعالیت می‌کنم و در این حوزه تخصص دارم. معاون گردشگری وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی کشور اظهار داشت: وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی با ۶۲ دستگاه و نهاد فرهنگی فعالیت می‌کند و باید به صورتی یکپارچه مراکز گردشگری ایران به دنیا شناخته شود. رئیس اداره دیپلماسی گردشگری وزارت امور خارجه خاطرنشان کرد: در حال حاضر سند توسعه گردشگری آماده شده و امیدواریم که ایران یکی از سرآمدهای گردشگری دنیا باشد.

نظرها

اخبار بیشتر