آئین بازسازی واقعه غدیر در ۶ شهرستان کرمان برگزار می‌شود
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. تسنیم
آئین بازسازی واقعه غدیر در ۶ شهرستان کرمان برگزار می‌شود

آئین بازسازی واقعه غدیر در ۶ شهرستان کرمان برگزار می‌شود

تسنیمخبرگزاری تسنیم |
دبیر اجرایی ستاد بزرگداشت غدیر استان کرمان از آئین بازسازی واقعه غدیر در شش شهرستان کرمان خبر داد و گفت: تاکنون حدود ۱۰۰ پیشنهاد برگزاری مراسم به بنیاد غدیر استان کرمان ارائه شده است.

- اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرمان، حجت‌الاسلام مهدی عربپور ظهر امروز در نشست هم‌اندیشی کارگروه رسانه و فضای مجازی ستاد دهه امامت و کرامت در کرمان اظهار داشت: بنیاد غدیر بنیادی غیردولتی است که در اوایل سال ۸۲ تشکیل شده است.

وی با بیان اینکه مسئولیت این بنیاد بر عهده آیت‌الله صدیقی است عنوان کرد: بنیاد بین‌المللی غدیر در تمامی شهرستان‌ها و بیش از ۵۰ کشور اسلامی دفتر دارد.

دبیر اجرایی ستاد بزرگداشت غدیر استان کرمان با اشاره به اینکه برگزاری دهه امامت و ولایت از عید قربان تا عید غدیر از مهمترین فعالیت‌های بنیاد غدیر است گفت: جلسات متعددی در این حوزه تشکیل می‌شود.

وی با بیان اینکه تاکنون حدود ۱۰۰ پیشنهاد برگزاری مراسم به بنیاد غدیر استان کرمان ارائه شده است افزود: پنج کارگروه ذیل بنیاد غدیر استان تشکیل شده است که یکی از کارگروه‌های مهم آن کارگروه رسانه و فضای مجازی است.

عربپور با اشاره به اینکه همه ما نسبت به اصل امامت و ولایت مسئولیت داریم که آن به حق در جامعه تبیین شود گفت: آئین بازسازی واقعه غدیر در شهر کرمان و شش شهرستان استان برگزار می‌شود.

احمد علیرمضانی مدیرکل مرکز صدا و سیمای استان کرمان اظهار داشت: بیش از ۶ هزار و ۶۰۰ دقیقه برنامه در صدا و سیمای مرکز کرمان و در برنامه‌های مختلف رادیویی و تلویزیونی برای دهه امامت و ولایت استان کرمان تولید و پخش می‌شود.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

الفالف1 روز قبل
این وسط «مادر میانجی» سهم اش را می‌گیرد، دلال هم به نان و نوایی می‌رسد. ما در رابطه با رحم جایگزین و اهدا تخمک و جنین، نیازمند قوانین دقیق و سامانه‌ای برای ثبت هستیم. جالب اینجاست که اکثر مراکز معتبر هم کمتر این اقدام را انجام داده و بیشتر مراکز درمانی خصوصی، تخمک اهدایی و رحم جایگزین را می‌پذیرند. مدتی برای متخصصان زنان و زایمان کارکرده‌اند، یا مادر جایگزین بوده‌اند و چم‌وخم کار دست‌شان آمده است. در استرالیا رحم جایگزین مجاز است، اما نه نوع تجاری آن و در انگلستان نیز پرداخت هزینه‌های معقول مجاز شمرده شده است.

بررسی موضوع بهره برداری از معادن سنگ و موانع و راهکارهای پیش رو

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
اگر پهنه‌ای را به بخش خصولتی واگذار کنیم مشکلی در بخش اکتشاف حل نکرده‌ایم. در این لحظه باید گفت بزرگنمایی یک بخش و زیر سوال بردن زحمات سنگ برها و تولید کنندگان درست نیست. او با تکذیب گفته‌های شریفی دبیرکل انجمن سنگ کشور افزود: در حال حاضر بسیاری از واگذاری‌های پهنه‌ها و معادن در دست خصوصی هاست. علیزاده نایب رئیس کمیسیون منابع طبیعی مجلس در استودیو گفت: متأسفانه در دولت، طوری بنا گذاشته شده که شمشیر دو لبه در دست منابع طبیعی قرار می‌گیرد و به غیر از مجلس و وزارت صمت کسی نمی‌تواند جلوی تصمیم منابع طبیعی را گرفته و کاری انجام دهد. شاید لازم باشد کمی قانون را شل کنیم و از قدرت منابع طبیعی بکاهیم زیرا منابع طبیعی هر طور که دلش می‌خواهد عمل می‌کند.
مهرمهر19 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از النشره، جنگنده‌های وابسته به ارتش ملی لیبی در ۱۴ نوبت مناطقی را در شهرهای غریان و مصراته هدف قرار دادند. بر اساس این گزارش، محل نگهداری پهپادهای ترکیه در این مناطق و انبارهای موشک این پهپادها هدف حملات جنگنده‌های ارتش ملی لیبی قرار گرفت. این در حالیست که درگیری‌ها میان شبه نظامیان در مصراته و طرابلس هم چنان ادامه دارد. طرابلس از زمان دستور فرمانده ارتش ملی لیبی مبنی بر لشکر کشی به آن شاهد درگیری‌های شدیدی است.

فرود اضطراری هواپیما در بزرگراه‌های اصلی کرواسی +فیلم

اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین16 ساعت قبل
فرود اضطراری هواپیمایی کوچک بر روی یکی از بزرگراه‌های اصلی کرواسی رانندگان را غافلگیر کرد. این هواپیما حامل یک زن و مربی پرواز او بود که به‌دلیل نقص فنی هواپیما مجبور به فرود اضطراری شدند.

پاسدوبل؛ انجمن موسیقی آلخمسی

تابناکتابناک16 ساعت قبل

داستان محاکمه مصدق / آیا نخست‌وزیر بی‌گناه بود؟ (+فیلم)

عصر ایرانعصر ایران10 ساعت قبل
پایان نخستین روز پس از کودتا، مصدق را به این ساختمان آوردند. مصدق مدتی در باشگاه افسران زندانی بود و بعد، او را به کاخ سلطنت‌آباد بردند؛ همان‌جایی که در تالار آئینه‌اش محاکمه او جریان یافت. داستان دادگاه مصدق، از پاییز سال کودتا در این‌ ساختمان آغاز شد؛ در کاخی که ناصرالدین شاه بنایش کرد و در دوره پهلوی تحت اختیار ارتش بود. سرتیپ «امیرحسین آزموده» هم که از مخالفان سرسخت مصدق بود، دادستان دادگاه بود و مدام به مصدق در دادگاه توهین می‌کرد. مصدق خود را هنوز نخست‌وزیر می‌دانست و به همین دلیل دادگاه نظامی را فاقد صلاحیت برای محاکمه خود اعلام کرد: «تا قبل از توقیف، نخست‌وزیر بودم و اکنون هم هستم.

نظرها

اخبار بیشتر