معرفی ۳۱ هزار واحد مسکونی سیل زده لرستان به بانک‌ها / اجرای اسکلت ۸۰۰ واحد مسکونی
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. خبرآنلاین
  4. فرهنگ
معرفی ۳۱ هزار واحد مسکونی سیل زده لرستان به بانک‌ها / اجرای اسکلت ۸۰۰ واحد مسکونی

معرفی ۳۱ هزار واحد مسکونی سیل زده لرستان به بانک‌ها / اجرای اسکلت ۸۰۰ واحد مسکونی

خبرآنلاینخبرگزاری خبرآنلاین |
رئیس ستادهماهنگی بازسازی استان لرستان درجلسه هماهنگی ستادهای معین بازسازی مستقردر مناطق سیل زده استان لرستان از معرفی ۳۱ هزارواحد سیل زده استان لرستان به بانکهای عامل خبرداد.

به گزارش خبرآنلاین لرستان، در این جلسه که به ریاست رضا خواجه‌ای رئیس ستادهماهنگی بازسازی لرستان و با حضور مسئولین ستادهای بازسازی معین مستقردر استان در محل سالن جلسات ستادهماهنگی بازسازی استان لرستان برگزار شد، خواجه‌ای با این عنوان که تاکنون ۳۱هزارواحدمسکونی سیلزده به بانکهای عامل معرفی شده‌اند افزود: تاکنون بیش از۲۳ هزارواحدمسکونی بابانکهای عامل عقدقراردادنموده‌اند. خواجه‌ای بابیان اینکه تاکنون کار عملیات تعمیر۱۴ هزارواحدشروع شده است عنوان کرد: عملیات تعمیر ۸هزارو هفتصدواحدمسکونی به پایان رسیده است. اتمام ساخت اسکلت ۸۰۰ واحد رئیس ستادهماهنگی بازسازی استان لرستان درخصوص آمار ساخت واحدهای احداثی درسطح استان عنوان داشت: کار آواربرداری ۵هزارونهصد واحد به پایان رسیده و عملیات آرماتوربندی و بتن فنداسیون بیش از ۲هزاروسیصد واحد به اتمام رسیده است. وی با بیان اینکه کار اجرای اسکلت ۸۰۰ واحدبه اتمام رسیده است ابراز کرد: با حل مشکل تامین مصالح مورد نیاز ستادهای بازسازی، در هفته آینده شاهد پیشرفت چشمگیر عملیات بازسازی در مناطق سیل‌زده استان لرستان باشیم.

خبری: اخبار فرهنگی و هنری روز | اخبار حوادث واقعی در ایران

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

فیلم/ لحظه وحشتناک انفجار جایگاه پمپ بنزین!

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل
دوربین نصب شده روی داشبورد یک خودروی عبوری در خیابان‌های کامبوج، لحظه انفجار پمپ بنزین و فرار مردم را ضبط کرده است. علت این حادثه و میزان تلفات آن اعلام نشده است.

فیلم/ له شدن خودروی سواری توسط تریلی!

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل

فیلمی از سیل هولناک اخیر استانبول

مهرمهر22 ساعت قبل

پایان جشنواره نمایشهای آیینی و سنتی

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
گزارش تصویریپایان جشنواره نمایشهای آیینی و سنتینوزدهمین جشنواره نمایش‌های آیینی و سنتی که به مدت یک هفته با اجرای ۱۵۱ اثر در کاشان و تهران برگزار شد، امشب پایان می‌یابد

فرود اضطراری هواپیما در بزرگراه‌های اصلی کرواسی +فیلم

اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین20 ساعت قبل
فرود اضطراری هواپیمایی کوچک بر روی یکی از بزرگراه‌های اصلی کرواسی رانندگان را غافلگیر کرد. این هواپیما حامل یک زن و مربی پرواز او بود که به‌دلیل نقص فنی هواپیما مجبور به فرود اضطراری شدند.
فردا نیوزفردا نیوز1 روز قبل
رکنا: زن معتاد که پس‌از قتل شوهر سابق اش قصد داشت جسد او را با تاکسی به محل دیگری منتقل کند بزودی در دادگاه کیفری یک استان تهران محاکمه می‌شود. بدین ترتیب مأموران کلانتری ۱۲۸ تهران نو با حضور در محل زن جوان را دستگیر کردند. این زن گفت: روز حادثه به بهانه دیدن او را به خانه کشاندم و غذایش را مسموم کردم. دختر این زن که در دادسرا حاضر شده بود نیز به بازپرس پرونده گفت: مادرم انسان خوبی است. صبح دیروز این پرونده به شعبه دهم دادگاه کیفری ارجاع داده شد تا زن جوان به اتهام قتل شوهر سابقش محاکمه شود.

نظرها

اخبار بیشتر