قیمت خودرو در بازار امروز پنجشنبه ۲۷ تیر؛ پژو پارس دو میلیون ارزان شد
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. انتخاب
  4. اقتصادی

قیمت خودرو در بازار امروز پنجشنبه ۲۷ تیر؛ پژو پارس دو میلیون ارزان شد

انتخابخبرگزاری انتخاب |
پراید سایپا ۱۳۱ امروز ۳۰۰ هزار تومان ارزان شده و به حدود ۴۴ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان رسیده است. پراید وانت یا همان سایپا ۱۵۱ امروز بدون تغییر نسبت به روز گذشته با قیمت ۴۳ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان در بازار آزاد پیدا می‌شود. دو میلیون تومان کاهش قیمت، اتفاقی است که امروز برای پژو پارس افتاده و قیمت آن را از ۹۷ میلیون تومان به ۹۵ میلیون تومان رسانده. با این تفسیر فاصله پژو پارس از مرز ۱۰۰ میلیونی هر روز بیشتر و بیشتر می‌شود. رانا امروز در ادامه روند کاهشی روز‌های قبل یک میلیون و ۱۰۰ هزار تومان ارزش خود را از دست داده و حالا با قیمت ۷۹ میلیون تومان فروخته می‌شود.
قیمت خودرو در بازار امروز پنجشنبه ۲۷ تیر؛ پژو پارس دو میلیون ارزان شد - 0

قیمت روز محصولات ایران خودرو در بازار آزاد به کاهش خود ادامه می‌دهد و امروز هم شاهد کاهش قیمت این محصولات تا سه میلیون تومان هستیم.به نوشته فرارو در طرف مقابل قیمت محصولات سایپا امروز پنجشنبه ۲۷ تیرماه تغییر چندانی نسبت به دیروز تجربه نکرده است. قیمت روز محصولات مدیران خودرو بدون تغییر باقی مانده و قیمت انواع جک از سری محصولات کرمان موتور با کاهش قیمت دو میلیونی روبرو است.

قیمت روز محصولات سایپاامروز شاهد تغییرات زیادی در قیمت محصولات سایپا نیستیم. حتی سایپا ۱۱۱ امروز دچار افزایش قیمت جزئی شده و حدود ۱۰۰ هزار تومان بالاتر از دیروز فروخته می‌شود. پراید سایپا ۱۳۱ امروز ۳۰۰ هزار تومان ارزان شده و به حدود ۴۴ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان رسیده است. پراید وانت یا همان سایپا ۱۵۱ امروز بدون تغییر نسبت به روز گذشته با قیمت ۴۳ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان در بازار آزاد پیدا می‌شود.

قیمت روز تیبا در بازار آزاد ۵۲ میلیون تومان گزارش شده که تقریبا یک میلیون تومان پایین‌تر از قیمت روز گذشته است. تیبا ۲ امروز بدون تغییر مانده و همچنان ۵۸ میلیون تومان فروخته تی‌شود. امروز قیمت انواع ساینا ۲۰۰ هزار تومان ارزش خود را از دست داده. این موضوع باعث شده قیمت ساینا به ۵۸ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان برسد و ساینا رینگ آلومینیومی که به تازگی وارد بازار شده، از قیمت مصوب کارخانه پایین‌تر بیاید و ۶۰ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان فروخته شود.قیمت روز محصولات سایپا پنجشنبه ۲۷ تیر مطابق جدول زیر است:

نام خودروقیمت امروز (تومان)قیمت روز گذشته (تومان) قیمت کارخانه (تومان)
سایپا ۱۱۱۴۹,۸۰۰,۰۰۰۴۹,۷۰۰،۰۰۰۳۹,۶۸۱,۰۰۰
سایپا ۱۳۱۴۴,۵۰۰,۰۰۰۴۴,۸۰۰,۰۰۰۳۷,۶۴۱,۰۰۰ 
سایپا ۱۵۱۴۳,۵۰۰,۰۰۰۴۳,۵۰۰,۰۰۰۴۰,۲۱۳,۰۰۰
تیبا۵۲,۰۰۰,۰۰۰۵۳,۰۰۰,۰۰۰۴۲,۷۴۳,۰۰۰
تیبا ۲۵۸,۰۰۰,۰۰۰۵۸,۰۰۰,۰۰۰۵۰,۶۰۳,۰۰۰
ساینا۵۸,۳۰۰,۰۰۰۵۸,۵۰۰,۰۰۰۵۵,۹۴۳,۰۰۰
ساینا (رینگ آلومینیومی)۶۰,۸۰۰,۰۰۰۶۱,۰۰۰,۰۰۰۶۰,۹۴۳,۰۰۰

قیمت روز محصولات ایران خودرودو میلیون تومان کاهش قیمت، اتفاقی است که امروز برای پژو پارس افتاده و قیمت آن را از ۹۷ میلیون تومان به ۹۵ میلیون تومان رسانده. با این تفسیر فاصله پژو پارس از مرز ۱۰۰ میلیونی هر روز بیشتر و بیشتر می‌شود. رانا امروز در ادامه روند کاهشی روز‌های قبل یک میلیون و ۱۰۰ هزار تومان ارزش خود را از دست داده و حالا با قیمت ۷۹ میلیون تومان فروخته می‌شود.

پژو ۴۰۵ GLX و همتای دوگانه سوز آن امروز یک میلیون تومان ارزان شده‌اند. پژو ۴۰۵ GLX امروز ۷۵ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان قیمت دارد و مدل دوگانه‌سوز آن با فاصله یک میلیون تومان و با قیمت ۷۶ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان فروخته می‌شود. کاهش قیمت پژو ۴۰۵ SLX بیشتر است. این محصول امروز یک میلیون و ۳۰۰ هزار تومان ارزش خود را از دست داده و با قیمت ۸۰ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان فروخته می‌شود.

هرچند امروز تغییری در قیمت سمند EF۷ مشاهده نمی‌شود، اما سمند LX حدود یک میلیون تومان ارزان شده و با قیمت ۷۷ میلیون تومان فروخته می‌شود. قیمت مصوب کارخانه برای این محصول حدود ۱۰ میلیون تومان پایین‌تر و برابر با ۶۶ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان است.

در سایت خبری بخوانید: اخبار اقتصادی دلار و بورس

پژو ۲۰۶ بعد از کاهش قیمت متوالی در روز‌های گذشته، امروز سرعت ارزانی را کم کرده است. طوری که امروز شاهد تغییری در قیمت پژو ۲۰۶ صندوق‌دار نیستیم و این محصول مثل دیروز با قیمت ۹۵ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان فروخته می‌شود. پژو ۲۰۶ تیپ ۵ امروز یک میلیون تومان دیگر ارزان شده و حالا ۹۶ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان در بازار آزاد فروخته می‌شود.

دنا معمولی تیپ ۲ امروز همچنان با قیمت دیروزی یعنی ۱۱۰ میلیون تومان فروخته می‌شود، اما دنا پلاس توربو حدود سه میلیون تومان ارزان شده و بیشترین کاهش قیمت در بین محصولات ایران خودرو را از آن خود کرده است. امروز دنا پلاس توربو ۱۷۰ میلیون تومان قیمت دارد که حدود ۸۰ میلیون تومان بالاتر از قیمت مصوب کارخانه است. همچنین امروز پژو ۲۰۷ دنده‌ای با کاهش قیمت یک میلیونی به ۱۲۱ میلیون تومان رسیده و پژو ۲۰۷ اتوماتیک همچنان با قیمت ۱۶۰ میلیون تومان فروخته می‌شود.قیمت روز محصولات ایران خودرو پنج شنبه ۲۷ تیر مطابق جدول زیر است:

نام خودروقیمت امروز (تومان)قیمت روز گذشته (تومان)قیمت کارخانه (تومان)
وانت آریسان۵۱,۰۰۰,۰۰۰۵۱,۰۰۰,۰۰۰۵۱,۵۰۰,۰۰۰
سمند LX۷۷,۰۰۰,۰۰۰۷۸,۰۰۰,۰۰۰۶۶,۷۷۰,۰۰۰
سمند EF7۸۷,۰۰۰,۰۰۰۸۷,۰۰۰,۰۰۰ حاشیه بازار
پژو GLX 405۷۵,۵۰۰,۰۰۰۷۶,۵۰۰،۰۰۰۶۳,۱۵۸,۰۰۰
پژو GLX 405 دوگانه سوز۷۶,۵۰۰,۰۰۰۷۷,۵۰۰,۰۰۰۶۵,۵۷۸,۰۰۰
پژو SLX 405۸۰,۷۰۰,۰۰۰۸۲,۰۰۰,۰۰۰۶۷,۸۸۸,۰۰۰
پژو پارس۹۵,۰۰۰,۰۰۰۹۷,۰۰۰,۰۰۰۷۸,۳۳۸,۰۰۰
پژو 206 تیپ 2۸۰,۰۰۰,۰۰۰۸۰,۸۰۰,۰۰۰۶۷,۲۸۳,۰۰۰
پژو 206 تیپ 5۹۶,۲۰۰,۰۰۰۹۷,۲۰۰,۰۰۰۷۹,۴۱۸,۰۰۰
پژو 206 صندوقدار۹۵,۴۰۰,۰۰۰۹۵,۴۰۰,۰۰۰۸۰,۷۵۴,۰۰۰
رانا۷۹,۰۰۰,۰۰۰۸۰,۱۰۰,۰۰۰۶۷,۴۴۰,۰۰۰
دنا تیپ 2۱۱۰,۰۰۰,۰۰۰۱۱۰,۰۰۰,۰۰۰۶۶,۰۰۰,۰۰۰
دنا پلاس توربو۱۷۰,۰۰۰,۰۰۰۱۷۳,۰۰۰,۰۰۰۸۹,۹۰۰,۰۰۰
پژو 207 دنده‌ای۱۲۱,۰۰۰,۰۰۰۱۲۲,۰۰۰،۰۰۰۹۶,۷۳۰,۰۰۰
پژو 207 اتوماتیک۱۶۰,۰۰۰,۰۰۰۱۶۰,۰۰۰,۰۰۰حاشیه بازار

قیمت روز محصولات مدیران خودروامروز محصولات مدیران خودرو تغییری نسبت به روز گذشته از خود نشان ندادند. طوری که قیمت روز MVM ۳۱۵ هاچ‌پک همچنان ۱۳۲ میلیون تومان است و حدود هشت میلیون تومان کمتر از قیمت کارخانه فروخته می‌شود. نکته جالب در مورد محصولات مدیران خودرو همین است که قیمت بازار آزاد آن بر خلاف سایپا و ایران خودرو کمتر تقریبا هم‌اندازه و حتی کمتر از قیمت کارخانه است.

قیمت روز MVM X۲۲ دنده‌ای در بازار آزاد ۱۵۶ میلیون تومان است و اگر بخواهید سراغ دنده اتوماتیک آن بروید باید تقریبا ۳۷ میلیون تومان بیشتر و حدود ۱۹۳ میلیون تومان پول خرج کنید. گران‌ترین محصولات MVM X۳۳ است که برای خرید آن باید رقمی حدود ۲۲۸ میلیون تومان هزینه کنید.قیمت روز محصولات مدیران خودرو پنج شنبه ۲۷ تیر مطابق جدول زیر است:

نام خودروقیمت روز بازار (تومان)قیمت کارخانه (تومان)
MVM ۳۱۵ هاچ‌بک۱۳۲,۰۰۰,۰۰۰۱۴۰,۲۰۰,۰۰۰
ام وی ام X۲۲ دنده‌ای۱۵۶,۰۰۰,۰۰۰۱۶۱,۸۰۰,۰۰۰
ام وی ام X۲۲ اتوماتیک۱۹۳,۰۰۰,۰۰۰۱۹۵,۶۰۰,۰۰۰
ام وی ام X۳۳۲۲۸,۰۰۰,۰۰۰۲۳۶,۰۰۰,۰۰۰

قیمت روز محصولات کرمان موتورامروز قیمت محصولات کرمان موتور دو میلیون تومان نسبت به دیروز پایین آمده. طوری که قیمت جک J۴ از ۱۴۲ میلیون، به ۱۴۰ میلیون تومان رسیده است. جک S۳ با کاهش دو میلیونی حالا ۱۹۰ میلیون تومان فروخته می‌شود که تقریبا ۲۰ میلیون پایین‌تر از قیمت مصوب کارخانه است. جک S۵ از قاعده کاهش قیمت محصولات کرمان موتور مستثنی نیست و با کاهش دو میلیونی به ۲۷۳ میلیون تومان رسیده.قیمت روز محصولات کرمان موتور پنج شنبه ۲۷ تیر مطابق جدول زیر است:

نام خودروقیمت روز بازار (تومان)قیمت روز گذشته (تومان)قیمت کارخانه (تومان)
جک J۴ اتوماتیک۱۴۰,۰۰۰,۰۰۰۱۴۲,۰۰۰,۰۰۰۱۴۹,۹۰۰,۰۰۰
جک S۳ اتوماتیک۱۹۰,۰۰۰,۰۰۰۱۹۲,۰۰۰,۰۰۰۲۱۰,۰۰۰,۰۰۰
جک S۵ اتوماتیک۲۷۳,۰۰۰,۰۰۰۲۷۵,۰۰۰,۰۰۰۳۰۱,۰۰۰,۰۰۰

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

جان بولتون انگلیس را به تله انداخت

میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین19 ساعت قبل
به گزارش گروه فضای مجازی خبرگزاری میزان، بی‌بی‌سی درتحلیل اقدامات اخیر بریتانیا این چنین مطرح کرد: انگلیس در تله جان بولتون افتاد. منبع: جام نیوزانتهای پیام/خبرگزاری میزان: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.

فرود اضطراری هواپیما در بزرگراه‌های اصلی کرواسی +فیلم

اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین22 ساعت قبل
فرود اضطراری هواپیمایی کوچک بر روی یکی از بزرگراه‌های اصلی کرواسی رانندگان را غافلگیر کرد. این هواپیما حامل یک زن و مربی پرواز او بود که به‌دلیل نقص فنی هواپیما مجبور به فرود اضطراری شدند.
فارسفارس18 ساعت قبل
با حکم سید پرویز فتاح، صفرعلی براتلو رئیس حراست بنیاد مستضعفان شد. براتلو، رئیس حراست بنیاد مستضعفان شدبه گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری فارس، با حکم سید پرویز فتاح رئیس بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی صفرعلی براتلو به عنوان رئیس مرکز حراست در بنیاد مستضعفان منصوب شد. صفرعلی براتلو پیش از این معاون سابق امنیتی و انتظامی استانداری تهران بود. انتهای پیام/
مهرمهر23 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار مهر، در جلسه علنی امروز (یکشنبه) مجلس شورای اسلامی بررسی گزارش کمیسیون اقتصادی در مورد رفع ایرادات شورای نگهبان به لایحه نحوه استفاده، نگهداری و نظارت بر پایانه فروشگاهی (صندوق مکانیزه فروش) در دستور کار قرار گرفت. نمایندگان با اصلاح ماده ۲ این لایحه مقرر کردند کارگروهی مرکب از نمایندگان سازمان، اتاق اصناف، وزارت ارتباطات در هر استان تشکیل شود. این مسئولیت و جریمه‌های موضوع این قانون، شامل مواردی که عدم صدور صورت حساب الکترونیکی ناشی از کتمان درآمد توسط مؤدی می‌باشد، نخواهد بود. همچنین با اصلاح ماده ۱۵ اعلام شد اطلاعات سامانه مؤدیان محرمانه است و سازمان امور مالیاتی مجاز به افشای آن جز به حکم قانون یا مرجع قضایی نمی‌باشد. کارگروه راهبری سامانه مؤدیان موظف است با بررسی درخواست مزبور، اطلاعات مورد درخواست را به میزان لازم جهت انجام تحقیقات و پژوهش موردنظر در اختیار متقاضی قرار دهد.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین5 ساعت قبل
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایسنا، ناسا تخمین می‌زند که بیش از ۲۰۰ غار از این دست در سطح ماه وجود دارد. البته اینها را نباید با میلیون‌ها دهانه در سطح ماه اشتباه گرفته شود زیرا بافت‌های کاملا متفاوتی هستند. اندازه این نوع چاله‌ها از حدود ۵۰ تا ۱۰۰۰ متر متغیر است و حتی در زیر زمین گسترده‌تر شده و احتمالا به درون تونلی در زیر سطح منتهی می‌گردد. همچنین حرکت ماده مذاب در زیر سطح ماه می‌تواند منشاء حفره‌ها باشد. در سطح کره زمین، چنین پدیده‌هایی هنگامی تشکیل می‌شوند که در زیر پوسته جامد چیزی – مثلا گدازه‌ای- جریان یابد و آن نقطه تخلیه شود.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین1 روز قبل
خبرگزاری میزان- برای خرید واحد ۹۲ متری با عمر بنا ۱۹ سال در بلوار فردوس گلستان جنوبی به سرمایه ۱ میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومانی نیاز است. به گزارش خبرنگار گروه اقتصاد خبرگزاری میزان برای خرید آپارتمان در بلوار فردوس بسته به متراژ و سال ساخت باید هزینه‌های مختلفی پرداخت کرد. انتهای پیام/

نظرها

اخبار بیشتر