آمار طلاق در بابلسر کاهش یافت
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. تسنیم
آمار طلاق در بابلسر کاهش یافت

آمار طلاق در بابلسر کاهش یافت

تسنیمخبرگزاری تسنیم |
رئیس اداره بهزیستی بابلسر با اشاره به اهمیت برگزاری دورههای آموزشی پیش از ازدواج گفت: با تلاشهای صورت گرفته آمار طلاق در سطح شهرستان کاهش یافت.

- اخبار استانها -

محمد اکبری در گفت وگو با خبرنگار تسنیم در بابلسر، با اشاره به اینکه بیش از ۵۰ نوع خدمت به جامعه هدف بهزیستی ارائه می‌شود، اظهارداشت: ۲۵ هزار نفر در شهرستان بابلسر خدمات بهزیستی دریافت می‌کنند.

وی افزود: ۷۷۰ نفر از شهروندان بابلسر مستمری ماهیانه دریافت می‌کردند که این رقم از هفته بهزیستی سال گذشته تاکنون به دو هزار و ۷۵ نفر افزایش یافته که هر یک براساس بعد خانوار ماهیانه از ۱۶۱ هزار تومان تا ۵۱۶ هزار تومان ماهیانه مستمری دریافت می‌کنند.

رئیس اداره بهزیستی بابلسر گفت: دو واحد مسکن دومعلوله شهری با پرداخت ۳۰ میلیون تومان تسهیلات بلاعوض و سه واحد مسکن دومعلوله روستایی با پرداخت ۱۸ میلیون تومان تسهیلات بلاعوض در سطح شهرستان احداث شد.

اکبری با بیان اینکه ۲۵ نفر تا سقف هشت میلیون تومان کمک هزینه ساخت مسکن دریافت کردند، خاطرنشان کرد: ۱۲۰ نفر از معافیت امتیاز آب، برق و گاز رایگان بهره‌مند شدند، افزود: ۴۲ نفر بالغ بر ۸۰۰ میلیون تومان تسهیلات اشتغال دریافت کردند.

وی با اشاره به اینکه دو هزار بسته غذایی هر یک به ارزش ۲۰۰ هزار تومان در شب یلدا، عید نوروز و ماه مبارک رمضان میان مددجویان توزیع شد، خاطرنشان کرد: ۳۰۵ نفر از خدمات بیمه سلامت، ۱۷۸ نفر زنان سرپرست خانوار از بیمه تامین اجتماعی و ۶۰ نفر از بیمه عمر روستایی و عشایر بهره مند شدند.

رئیس اداره بهزیستی بابلسر افزود: ۲۰ مهد کودک شهری، ۱۷ روستایی و دو حاشیه مهد تحت پوشش بهزیستی هستند و حدود ۸۰۰ کودک از طرح یک وعده گرم استفاده می‌کنند.

وی خاطرنشان کرد: سه کمپ ترک اعتیاد تحت پوشش بهزیستی شهرستان هستند که در سال گذشته ۴۰۷ نفر در این مراکز بهبود یافتند و این رقم در سال جاری به ۵۷۶ نفر افزایش یافته است.

رئیس اداره بهزیستی بابلسر گفت: در طرح پیشگیری از معلولیت ۱۶۸۹ نفر غربالگری شنوایی، ۵۱۲۷ نفر پیشگیری از تنبلی چشم و ۱۹۸ نفر معلولیت ژنتیک شرکت کرده و از این طرح بهره مند شدند.

اکبری افزود: هشت هزار و ۸۴۶ نفر از آموزش‌های زندگی خانواده پیش از ازدواج و مهارت‌های زندگی در طرح خدمات مشاوره‌ای بهره‌مند شدند. در بحث پیشگیری از وقوع طلاق با همکاری فرمانداری، دادگستری و شبکه بهداشت آمار طلاق در شهرستان به منفی رسیده و در حال حاضر میانگین استانی ۲٫۴ بوده که این رقم در شهرستان بابلسر ۱٫۸ است.

رئیس اداره بهزیستی بابلسر گفت: تمام تلاش سازمان، حرکت از بهزیستی دولت محوری به بهزیستی جامعه محوری بوده و همه همشهریان و تشکل‌های مردم نهاد را به یاری رسانی به اداره بهزیستی تشویق می‌کنیم و می‌خواهیم دست در دست یکدیگر برای ساختن جامعه‌ای بکوشیم که در آن معلولیت و ناتوانی آسیب اندک باشد و معلولان و آسیب دیدگان در سایه عطوفت و خیرخواهی همنوعانشان از حداکثری‌های رفاه و زندگی عزتمند برخوردار شوند.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

پروژه رازی

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما؛ مجموعه رازی شامل دو بخش تجاری و فرهنگی است که به‌علت همجواری با برج طغرل از مصالح خنثی برای نمای آن استفاده شده است و بهره‌برداری از این مجموعه به تقویت زیرساخت‌های فرهنگی در منطقه تاریخی شهر ری کمک می‌کند.

جریان فناوری کشور در مسیر خدمت رسانی

صدا و سیماصدا و سیما18 ساعت قبل
جریان فناورانه در فضای علمی کشور روان است و با شتاب فراوان در مسیر خودکفایی و خود اتکایی ادامه دارد. به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا وسیما؛ استفاده از شبکه ملی اطلاعات و اجرای ساختارهای کسب و کارهای نوپا در بسته‌های بومی و داخلی راهبردی است که فناوران کشور پیش گرفتند تا از خروج اطلاعات به شبکه‌های خارجی جلوگیری کنند.

قرارداد آقای سرمربی!

صدا و سیماصدا و سیما21 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما؛ قرار بود پس از بازی با عراق یک نشست خبری برگزار شود و به سوالات و ابهامات در زمینه قرارداد مارک ویلموتس پاسخ داده شود، اما اکنون خبری از برگزاری این نشست نیست. پول سرمربی تیم ملی فوتبال از حساب بیت المال پرداخت می‌شود، بنابراین بهتر است مسئولان فدراسیون فوتبال ایران هر چه زودتر این نشست خبری را برگزار کنند تا مشخص شود مفاد قراردادی مارک ویلموتس به چه صورتی است.
صدا و سیماصدا و سیما15 ساعت قبل
سخنگوی کمیسیون برنامه و بودجه مجلس، جزئیات نشست عصر امروز این کمیسیون با وزیر صنعت، معدن و تجارت و رئیس سازمان برنامه و بودجه را تشریح کرد. آقای محمد خدابخشی در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما گفت: در این جلسه درباره اجرای برنامه افزایش قیمت بنزین بحث شد؛ آقای نوبخت اعلام کرد که تمام منابعی که مربوط به افزایش قیمت بنزین است تقریبا​ ۳۰ هزار میلیارد تومان است که به طور کامل به مردم بر می‌گردد و بین ۶۰ میلیون نفر توزیع می‌شود. وی افزود: وزیر صنعت نیز در این نشست بر اینکه تمام تلاش وزارتخانه‌اش کنترل قیمت هاست تاکید کرد و افزود: بر اساس مطالعاتی که انجام داده‌اند افزایش قیمت‌ها ناشی از افزایش قیمت بنزین حداکثر چهار تا چهار و نیم درصد خواهد بود و تمام تلاششان این است که افزایش قیمت وجود نداشته باشد.

سامانه ۱۲۴؛ دریافت شکایات از قیمت کالا‌ها

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
وی افزود: افزایش قیمت برخی کالا‌ها مانند برنج وارداتی به دلیل ممنوع شدن واردات و حمایت از برنج داخلی است. آقای مدرسی خیابانی افزود: تا کنون دو هزار پرونده تعزیراتی برای تخلفات تشکیل شده است. وی گفت: این که گرانی قیمت‌ها را به افزایش قیمت بنزین مرتبط کنیم؛ جفا در طرح افزایش قیمت بنزین است، زیرا قیمت برخی کالا‌ها مقطعی و فصلی است و ربطی به گرانی بنزین ندارد. آقای ملکی گفت: بخش حمل و نقل دام نیز از گازوئیل استفاده می‌کند که افزایش قیمت بنزین تأثیری بر آن ندارد. آقای محمدیاری با بیان اینکه قیمت نهاده‌ها ثابت است گفت: قیمت مرغ در حد قیمت مصوب است و در برخی استان‌ها نیز کاهش قیمت داشته‌ایم.

فیلم | مردن برای زندگی بهتر | کره‌ جنوبی‌ها برای خودشان مجلس ترحیم می‌گیرند

همشهریهمشهری1 روز قبل
خانم چو جائه-هی ۷۵ ساله که اخیرا در یکی از این مراسم ترحیم زندگان به عنوان بخشی از برنامه «خوب مردن» شرکت کرد که مرکز رفاه سالمندان در اختیار او گذاشته بود. او اکنون قصد ارد پس از فارغ‌التحصیلی به جای وارد شدن به بازار شغلی پررقابت کسب و کار خودش را شروع کند. کره جنوبی از لحاظ «شاخص زندگی بهتر» سازمان توسعه و همکاری اقتصادی در میان ۴۰ کشور ثروتمند مورد بررسی در رده ۳۳ قرار دارد. بسیاری از جوان‌های کره جنوبی که امیدهای زیادی برای تحصیل و اشتغال دارند، در مواجهه با کاهش رشد اقتصادی و افزایش میزان بیکاری دلسرد می‌شوند. جئونگ می‌گوید هنگامی که می‌بیند افراد در مراسم ترحیم بستگانشان اختلافاتشان را کنار می‌گذارند، متاثر می‌شود، اما غمگین است که این به مصالحه رسیدن چرا این قدر طول کشیده است.

نظرها

اخبار بیشتر

تازه‌ترین خبرها

همه

اخبار قیمت‌های روز بازار - دوشنبه ۲۷ آبان‌ماه

خبری1 روز قبل

صحبت‌های امروز روحانی درباره وضعیت کشور پس از گرانی بنزین

خبری1 روز قبل

مدارس و دانشگاه‌ها در برخی شهرها تعطیل شدند

خبری1 روز قبل

به دلیل اختلال در اینترنت سراسری کشور، پوشش لحظه به لحظه اخبار و فعالیت سرویس‌های دیگر طرفداری مانند نتایج زنده دچار مشکل شده است. همکاران هر لحظه که بتوانند فعالیت‌های معمول خود را از سر خواهند گرفت. البته بخش شبکه اجتماعی طرفداری در دسترس است.

آخرین وضعیت طرفداری در روزهای اختلال اینترنت: سرویس نتایج زنده و جدول‌ها در اپلیکیشن و سایت قابل دسترسی شد (بهبودها انجام خواهد شد)، وضعیت پوشش اخبار بهبود یافت، بخش گفتگو (در فهرست قابل دسترسی است) در سایت راه اندازی شد. ادامه در مشروح: …

طرفداریچند ثانیه قبل

گنابری: تیم آلمان جوان است اما فوتبال را خوب بازی می‌کند

فارس12 دقیقه قبل

۱۴ هزار نیروی خدمات شهری وضعیت انهار و کانال‌های تهران را رصد می‌کنند

ایسنا12 دقیقه قبل

شکل گیری طرح فراگیر مشارکت یاران در حوزه دانش‌آموزان استثنایی

مهر13 دقیقه قبل

مرخصی دو روزه جلالی به بازیکنان گل گهر

فارس13 دقیقه قبل

مورینیو رسما جانشین پوچتینو در تاتنهام شد

فارس15 دقیقه قبل