تبریک قهرمان‌های المپیک به علیرضا دبیر
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. خبرآنلاین
  4. سرگرمی
تبریک قهرمان‌های المپیک به علیرضا دبیر

تبریک قهرمان‌های المپیک به علیرضا دبیر

خبرآنلاینخبرگزاری خبرآنلاین |
تعدادی از قهرمانان المپیک و جهان در رشته کشتی انتخاب علیرضا دبیر به عنوان فدراسیون کشتی را تبریک گفتند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ علیرضا دبیر با رای مجمع فدراسیون کشتی به عنوان رئیس این فدراسیون انتخاب شد. انتخاب دبیر که مدال طلای المپیک را در کارنامه دارد باعث شد تا قهرمان‌های المپیک این انتخاب را به او تبریک بگویند. جمعی از قهرمانان المپیک همچون رومن ولاسوف قهرمان المپیک، رومن امونیان نایب قهرمان المپیک ارمنستان، حاجی مراد گاتسالوف ٦ طلای المپیک و جهان روسیه، ادام برکت سرمربی تیم ترکیه با ارسال پیام‌های تبریک، انتخاب علیرضا دبیر را به عنوان رییس فدراسیون کشتی تبریک گفتند.

در خبری بخوانید: اخبار داغ و سرگرمی دنیا

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

زوم‌جیزوم‌جی7 ساعت قبل
جان بارومن، بازیگر نقش مالکوم مرلین، قرار است به‌صورت رسمی دوباره در فصل هشتم و پایانی سریال محبوب شبکه The CW یعنی ارو (Arrow) بازگردد. بعد از سال‌ها ماجراجویی و داستان‌های مختلف، پاییز سال جاری سریال Arrow (ارو) قرار است بالاخره برای فصل پایانی و هشتم خود به روی آنتن شبکه The CW برود. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، جان بارومن هم قرار است باری دیگر به این مجموعه بازگردد و دوباره با هم‌بازی‌های قبلی خود متحد شود و داستان حماسی‌ای را برای فصل هشتم سریال ارو بسازند. برای اولین‌بار، خود استیفن امل در طی مراسم Fan Expo Boston سال جاری به‌گونه‌ای رفتار و صحبت کرد که تا حدودی خبر بازگشت جان بارومن را اعلام کرد. در ادامه با هم تصویری را که جان بارومن در اینستاگرام خود منتشر کرده، می‌بینیم:
مهرمهر2 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی میراث فرهنگی استان کرمان، رضا بردبار اظهار کرد: اولین دوره آموزشی مدیریت عمومی تاسیسات گردشگری با حضور تمامی مدیران و کارکنان واحدهای گردشگری تحت پوشش اداره کل میراث فرهنگی استان کرمان برگزار می‌شود. وی با بیان اینکه حضور مدیران هتل‌های یک تا پنج ستاره و تاسیسات گردشگری درجه یک تا سه ستاره در این دوره آموزشی الزامی است، افزود: صدور و تمدید کارت مدیران تاسیسات گردشگری منوط به ارائه گواهینامه این دوره آموزشی است. بردبار اضافه کرد: تمامی مدیران تاسیسات گردشگری علاوه بر گذراندن دوره مدیریت عمومی تاسیسات گردشگری باید در دوره مدیریت تخصصی تاسیسات گردشگری نیز حضور پیدا کنند. وی با اشاره به اینکه مجموع مدت دوره آموزشی مذکور ۱۸۴ ساعت است، بیان کرد: این دوره شامل ۱۲۸ ساعت آموزش نظری و ۵۶ ساعت آموزش عملی می‌شود. سرپرست معاونت گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمان تصریح کرد: اعتبار گواهینامه دوره آموزشی فوق از تاریخ صدور به مدت پنج سال می‌باشد و ضروری است فراگیران پس از اتمام این مدت در دوره بازآموزی نیز شرکت کنند.
عصر ایرانعصر ایران13 ساعت قبل
زن غرغرو به زنانی می‌گفتند که مدام غر می‌زدند و با خبرکشی، شایعه‌پراکنی، رفتار ناهنجار و … آرامش همسایگان را به هم می‌زدند. افسار زن غرغرو یک دهان بند آهنی با یک چارچوب آهنی بود که دور سر قرار می‌گرفت. بالای این افسار آلمانی یک زنگوله دارد تا توجه بیشتری را جلب کند و باعث تحقیر و سرزنش بیشتر زنان شود. بسیاری از شهر‌ها تنبیه خاص خود را برای زنان غرغرو و شوهران بی‌غیرت داشتند. این تنبیه یک قرن رواج داشت، اما در بخش‌هایی از اروپا مثل آلمان، تا اوایل دهه ۱۸۰۰ به عنوان مجازات در کارگاه‌ها استفاده می‌شد.
زوم‌جیزوم‌جی14 ساعت قبل
در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، آینده شخصیت مرد عنکبوتی در دنیای سینمایی مارول بسیار مبهم و نامشخص شده است. دیزنی درواقع به‌دنبال بستن قرارداد با سهم درآمد ۵۰/۵۰ با سونی برای فیلم‌های آینده مرد عنکبوتی بوده که طبق گفته ددلاین، سونی این پیشنهاد را رد کرده است. اگر دو شرکت بار دیگر به پای میز مذاکره بازنگردند، انتظار می‌رود شخصیت اسپایدرمن از دنیای سینمایی مارول خارج شود. این سایت افزود که تام راتمن، رئیس سونی پیکچرز و کوین فایگی، رئیس مارول استودیو ماه‌ها با یکدیگر صحبت کرده‌اند. فیلم Spider-Man: Far From Home (مرد عنکبوتی: دور از خانه)، جدیدترین فیلم مرد عنکبوتی است که به پر فروش‌ترین فیلم تاریخ سونی پیکچرز تبدیل شده است.

نظرها

اخبار بیشتر