واکنش نماینده اصلاح‌طلب به توقیف شناور خارجی در خلیج فارس توسط سپاه پاسداران
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. خبرآنلاین
  4. سرگرمی
واکنش نماینده اصلاح‌طلب به توقیف شناور خارجی در خلیج فارس توسط سپاه پاسداران

واکنش نماینده اصلاح‌طلب به توقیف شناور خارجی در خلیج فارس توسط سپاه پاسداران

خبرآنلاینخبرگزاری خبرآنلاین |
در پی اقدام سپاه در توقیف شناور خارجی حامل سوخت قاچاق در خلیج فارس نماینده اصلاح طلب مجلس نسبت به آن واکنش نشان داده و آن را اقدامی به جا خواندند.

به گزارش خبرآنلاین، ساعاتی قبل روابط عمومی منطقه یکم نیروی دریایی سپاه پاسداران اعلام کرد: یک کشتی خارجی حامل یک میلیون لیتر سوخت قاچاق توسط گشت‌های شناور سپاه توقیف شد.

توقیف شناور خارجی حامل یک میلیون لیتر سوخت قاچاق در جنوب جزیره لارک در جزایر خلیج فارس با واکنش نماینده اصلاح طلب مجلس روبرو شد.

محمود صادقی نماینده مردم تهران در مجلس در توییتی نوشت:

در سایت خبری بخوانید: مهم ترین اخبار تفریحی و سرگرمی

«توقیف کشتی حامل سوخت قاچاق در جنوی جزیره لارک توسط گشت‌های شناوری سپاه اقدامی به جا و شایسته تقدیر است، شیوع پدیده قاچاق سوخت به ویژه قاچاق سازمان یافته و در حجم کلان در ماه‌های اخیر بسیار به منافع ملی ما آسیب زده و باید قاطعانه با آن مقابله کرد.»

واکنش نماینده اصلاح‌طلب به توقیف شناور خارجی در خلیج فارس توسط سپاه پاسداران - 6

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

پارس نیوزپارس نیوز2 ساعت قبل
چه خوب بود دیروز، یهو پرت شدم وسط ۱۹ سالگیم و سال‌های رادیو. کلی رفیق دیدم و دیدار تازه کردم و دلم باز شد. مریم جان باقری ممنون برای هنرمندی خودت و تیم بی نظیرت. ممنونم ازبانو فریبا رمضانپور و مهدی مفیدی برای مثل همیشه بی نظیر بودنشون. مریم فارغ از نمایشنامه خوانیت که عالی بود، همین که کلی بچه‌های صدا رو دور هم جمع کردی دمت گرم.

روش پخت بره کامل در طبیعت

تابناکتابناک21 ساعت قبل
بره معمولا به صورت شکم‌پر و برای ارائه در مراسم‌های خاص تهیه می‌شود اما شیوه قدیمی‌تر و سالم‌تر، پخت بدون پر کردن شکم بر روی آتش است. اکنون راهنمای پخت بره بر روی هیزم به شکل طبیعی و بدون شکم پر کردن و همچنین دورچین خوش طعم آن را در تابناک می‌بینید و فرامی‌گیرید.

نظرها

اخبار بیشتر