طرح ارزیابی قامتی بانوان روستایی در استان اردبیل اجرا می‌شود
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. تسنیم
طرح ارزیابی قامتی بانوان روستایی در استان اردبیل اجرا می‌شود

طرح ارزیابی قامتی بانوان روستایی در استان اردبیل اجرا می‌شود

تسنیمخبرگزاری تسنیم |
رئیس گروه ورزش بانوان اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل گفت: باتوجه به شیوع ناهنجاری‌های قامتی به‌ویژه در میان بانوان طرح ارزیابی قامتی بانوان روستایی در استان اردبیل اجرا می‌شود.

- اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اردبیل، مژگان سلطانی بعد از ظهر امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران اردبیل از اجرای طرح ارزیابی قامتی بانوان در استان اردبیل خبر داد و اظهار داشت: باتوجه به شیوع ناهنجاری‌های قامتی به خصوص در میان بانوان طرح ارزیابی قامتی بانوان روستایی در استان اردبیل اجرا می‌شود.

وی با بیان اینکه این طرح سال پیش نیز در استان اردبیل اجرا شد افزود: سال پیش طرح ارزیابی قامتی بانوان روستایی در ۴۰ روستای استان اردبیل اجرا شد که امسال نیز با برنامه‌ریزی‌های به‌عمل آمده در ۶۰ روستای استان اردبیل اجرا می‌شود.

سلطانی تصریح کرد: امسال طرح ارزیابی قامتی بانوان شاغل نیز در استان اردبیل اجرا می‌شود و مرحله اول این طرح از نیمه دوم مرداد ماه آغاز می‌شود که در مرحله اول مشمول بانوان شاغل در دستگاه‌های اجرایی خواهد شد.

رئیس گروه ورزش بانوان اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل با اشاره به مرحله دوم این طرح بیان کرد: مرحله دوم طرح ارزیابی قامتی بانوان استان اردبیل نیز در شش ماهه دوم امسال و با همکاری و مشارکت سازمان آموزش و پرورش استان اردبیل، در بین کادر مدارس اجرا می‌شود.

وی اظهار کرد: کارشناسان طرح ارزیابی قامتی زنان روستایی استان اردبیل دارای مدرک ارشد تربیت بدنی و تخصص‌دیده در حوزه حرکات اصلاحی هستند و با اجرای این طرح هرگونه ناهنجاری اسکلتی، ساختاری و خطاهای فیزیکی اندام در کنار دیگر مشکلات زنان روستایی شناسایی و بررسی می‌شود.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

پارس نیوزپارس نیوز20 ساعت قبل
سلامت نیوزسلامت نیوز23 ساعت قبل
به گزارش سلامت نیوز به نقل از عصر ایران، بیشتر موارد خارش زیربغل به واسطه شرایط پوستی غیرسرطانی شکل می‌گیرند. با این وجود، لنفوم و سرطان التهابی پستان (IBC) دو نوع سرطان هستند که ممکن است موجب خارش زیربغل شوند. دلایل شایع خارش زیربغلشش شرایطی که در ادامه معرفی شده‌اند از شایع‌ترین دلایل خارش زیربغل محسوب می‌شوند. چه زمانی به پزشک مراجعه کنیم؟ اگر فکر می‌کنید خارش زیربغل نشانه‌ای از سرطان است به پزشک مراجعه کنید. نکته هایی برای پیشگیری از خارش زیربغلبسیاری از دلایل خارش زیربغل قابل پیشگیری هستند.

فیلم/ لحظه وحشتناک انفجار جایگاه پمپ بنزین!

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل
دوربین نصب شده روی داشبورد یک خودروی عبوری در خیابان‌های کامبوج، لحظه انفجار پمپ بنزین و فرار مردم را ضبط کرده است. علت این حادثه و میزان تلفات آن اعلام نشده است.

فیلم/ گل طارمی در یکقدمی بهترین گل سال قطر

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز22 ساعت قبل

فیلم | ۱۸ ماه پس از انتقاد مهران مدیری تلویزیون شجاع شده است؟

خبرآنلاینخبرآنلاین1 روز قبل
استان تاریخی ایران را می‌توان فارس نامید، تمامی جاذبه‌های تاریخی موجود در این استان خود گواه این امر هستند، از تخت جمشید گرفته تا حافظیه و شاه چراغ و …در این مطلب باز هم موضوعی را مطرح می‌کنیم که در نوع خود بسیار هیجان انگیز است و برگی دیگر از تاریخ سرزمین بزرگمان را رو می‌کند، پس همراهمان باشید.

نظرها

اخبار بیشتر