علیرضا صالحی، رئیس کمیته استیناف: بهاروند و طالقانی مقصر اتفاقات فینال جام حذفی نبودند؛ رای پرونده کفاشیان و ترابیان به زودی صادر می‌شود
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. طرفداری
  4. ورزشی
علیرضا صالحی، رئیس کمیته استیناف: بهاروند و طالقانی مقصر اتفاقات فینال جام حذفی نبودند؛ رای پرونده کفاشیان و ترابیان به زودی صادر می‌شود

علیرضا صالحی، رئیس کمیته استیناف: بهاروند و طالقانی مقصر اتفاقات فینال جام حذفی نبودند؛ رای پرونده کفاشیان و ترابیان به زودی صادر می‌شود

طرفداریخبرگزاری طرفداری |
وضعیت کفاشیان و ترابیان هم به زودی مشخص می شود.

طرفداری- رئیس کمیته استیناف فدراسیون فوتبال در خصوص تبرئه ۳ نفر از اعضای فدراسیون و سازمان لیگ توضیحاتی را ارائه کرد.

به گزارش‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ فارس، علیرضا صالحی، رئیس کمیته استیناف فدراسیون فوتبال در گفت‌وگو با اخبار شبکه سوم سیما پیرامون تبرئه حیدر بهاروند، کاظم طالقانی و سعید فتاحی از رای کمیته اخلاق صحبت کرد. وی در خصوص حکم صادر شده گفت:

همانطور که در جریان هستید، علیه این آقایان رای صادر شد که به هر حال در رای اولیه صلاحیت کمیته اخلاق مورد تایید قرار گرفته بود. این رای ساعت‌ها توسط کمیته استیناف مورد بررسی قرار گرفت و بعد از اینکه با استناد به آیین‌نامه فدراسیون فوتبال و کدهای انضباطی فیفا صلاحیت کمیته اخلاق برای کمیته استیناف محرز شد، اقدام به پیگیری و بررسی پرونده کردیم.

وی تاکید‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ کرد: ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌

آنچه به این سه نفر منتسب شده بود بی‌اعتنایی به صحبت‌های نمایندگان امنیتی استان، عدم مکاتبه با وزارت ورزش و جوانان استان خوزستان، سوءمدیریت در مدیریت تماشاگران و تاخیر چند ساعته در برگزاری مسابقه بود و درنهایت با انتساب این تخلفات محرز شد که به فوتبال کشور خدشه وارد شده است.

رئیس کمیته استیناف فدراسیون فوتبال افزود:

با توجه به برنامه مفصلی که سازمان لیگ برای فصل ۹۷-۹۸ تدوین کرده بود، تاریخ فینال جام حذفی مشخص شده و همانطور که می‌دانید با توجه به آزادسازی خرمشهر و اینکه جام حذفی به این مناسبت برگزار می‌شود، تصمیم بر این بود که مثل سال‌های گذشته فینال جام حذفی در خرمشهر برگزار شود. اما با توجه به عدم زیرساخت‌ها در شهر خرمشهر هیات رئیسه فدراسیون فوتبال مصوب کرد که این دیدار در همان استان و در ورزشگاه اختصاصی فولاد برگزار شود.

در سایت خبری بخوانید: به روزترین اخبار ورزشی را در خبری بخوانید

صالحی در پاسخ به این سوال که مگر کمیته اخلاق مدارکی که امروز در پرونده توسط شما رد شده را قبلا ملاحظه نکرده بود، گفت:

همه موارد در پرونده وجود داشته و بعد از بررسی‌هایی که یک کارگروه انجام داده مشخص شد که آقایان محکوم شدند. تا جایی که من می‌دانم ورزشگاه فولاد ۳۰ هزار نفری بوده اما ۲۲ هزار بلیت فروخته شده بود. اما اتفاقاتی که در استادیوم در فینال جام حذفی رخ داد، به آقایانی که محکوم شدند ربطی نداشته است.

وی در خصوص اینکه پیش‌بینی می‌شد رای محرومیت ۵ ساله به یک یا دو سال کاهش یابد و به یکباره منتفی نشود، گفت:

این‌گونه نیست که حکمی صادر شود و چون عده‌ای ۵ سال محروم شده‌اند، حکم‌شان کاهش پیدا کند. ممکن است حتی کسی مادام‌العمر محروم شود اما بعد از اینکه محرز شود او تخلفی انجام نداده، حکم منتفی خواهد شد. در هر صورت بعد از بررسی کمیته استیناف، آقایان بهاروند، کاظم طالقانی و فتاحی مشکلی برای همراهی سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال در فصل آتی ندارند.

رئیس کمیته استیناف فدراسیون فوتبال در پایان در خصوص اینکه حکم علی کفاشیان و عباس ترابیان چه زمانی صادر می‌شود، گفت:

این موضوع هم در دست برسری است و ان‌شاءالله هفته آینده به آن رسیدگی خواهیم کرد.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

روزنوروزنو12 ساعت قبل
جونیور براندائو مهاجم برزیلی پرسپولیس نیز کادرفنی این تیم را در استادیوم شهدای شهر قدس همراهی می‌کند تا بشود او را مهمان ناخوانده این دیدار دانست. جونیور که در این هفته با حضور در تهران قراردادش را با پرسپولیس به امضا رسانده، در دیدار روز گذشته از سوی کالدرون فرصت حضور نیافت و امروز برای تماشای دیدار رقبای آتی این تیم در استادیوم حاضر شد و جدال دو تیم پیکان و شهرخودرو را تماشا می‌کند. هواداران اندک حاضر در استادیوم بعد از شناختن این بازیکن به سمت او رفتند و به گرفتن عکس یادگاری با مهاجم سرخپوشان پرداختند.
روزنوروزنو13 ساعت قبل
محمد نادری، مدافع چپ ایرانی کورتریک بلژیک یکی از خرید‌های فصل گذشته پرسپولیس بود. در همین ارتباط شنیدیم باشگاه پرسپولیس برای حفظ محمد نادری زیر بار شروط عجیب باشگاه بلژیکی کورتریک رفته به این شکل که در صورتی که تیم پرسپولیس بتواند از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا به دور بعد صعود کند، موظف است ۲۰ هزار یورو به باشگاه کورتریک بپردازد. اگر تیم پرسپولیس موفق شود پس از گذر از یک‌هشتم نهایی به مرحله یک‌چهارم لیگ قهرمانان آسیا برسد آنگاه باید ۶۰ هزار یورو به تیم بلژیکی بدهد. اگر هم تیم پرسپولیس بتواند از نیمه‌نهایی غرب آسیا به سلامت عبور کرده و به فینال آسیا برسد باید ۱۰۰ هزار یورو به حساب تیم کورتریک بلژیک واریز کند! در واقع اگر پرسپولیس به فینال لیگ قهرمانان آسیا برسد باید حدود یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان (به پول ایران) به باشگاه کورتریک بلژیک بپردازد.
خبر فوریخبر فوری1 روز قبل
بایرن مونیخ در هفته دوم بوندس لیگا موفق شد در خانه شالکه با نتیجه ۳-۰ به پیروزی برسد. خطای کنی روی کینگزلی کومان، یک ضربه پنالتی نصیب بایرن کرد و لواندوفسکی برخلاف جهت حرکت دروازه بان، حساب کار را ۱-۰ کرد. چهار دقیقه بعد، روی یک ضربه کرنر این برگ استالر بود که صاحب یک موقعیت بسیار خوب شد اما حضور به موقع کیمیچ، دروازه بایرن را نجات داد. در ادامه بازی متعادل‌تر شد و در دقیقه ۷۳، این بایرن بود که به گل سوم رسید. در دقایق پایانی موقعیت چندانی روی دروازه‌ها ایجاد نشد و در نهایت بازی با همان سه گل به سود بایرن به پایان رسید.

استراماچونی در نخستین بازی بدون مترجم ماند

صدا و سیماصدا و سیما21 ساعت قبل
خارج از گود این هفته به موضوعاتی چون سامانه جدید جدید ورود تماشاگران و عصبانیت استراماچونی ایتالیایی از نداشتن مترجم در کنار زمین پرداخته استبه گزارش خبرگزاری صدا و سیما؛ در خارج از گود این هفته خواهید دید: >> آغاز لیگ برتر فوتبال و سامانه جدید ورود تماشاگران>> استراماچونی در نخستین بازی بدون مترجم ماند>> توپ مسابقات لیگ برتر فوتبال مشکل ساز شد>> بدرقه تیم ملی بسکتبال برای حضور در جام جهانی بدون حضور مسئولی از وزارت ورزش>> نوجوانان کشتی گیر از مسابقات جهانی با جام برگشتند، ولی فردی به استقبالشان نیامد
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین15 ساعت قبل
اعتمادآنلاین|‌ «فراست مبتدی» خبر کناره‌گیری خود را از دنیای کشتی تایید کرد و گفت: قبل از برگزاری مسابقات قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی، کناره‌گیری خودم را به فدراسیون اعلام کردم. مبتدی پس از اعزام نشدن تیم ملی کشتی آلیش زنان به مسابقات جهانی این رشته از شرایط کشتی زنان انتقاد کرد و به نظر می‌رسد وضعیت مبهم کشتی زنان در ماه‌های اخیر و کم توجهی به این بخش از دلایل تصمیم او باشد. این مربی در آخرین دوره اردوهای تیم ملی که از تیر ماه برای حضور در مسابقات آسیایی برگزار شده بود، حضور نداشت. مبتدی از مربیان باسابقه در کشتی آلیش است که به هنگام نایب قهرمانی تیم آلیش زنان در مسابقات جهانی، هدایت ملی‌پوشان را برعهده داشت. کشتی آلیش زنان که این‌روزها بازی‌های جهانی کره جنوبی را از دست داد، پیش از این نیز نتوانست به مسابقات قهرمانی آسیا در چین اعزام شود.

خلاصه بازی شالکه ۰-۳ بایرن مونیخ (بوندس لیگا - ۲۰۱۹/۲۰)

طرفداریطرفداری1 روز قبل
طرفداری- دیدار تیم‌های شالکه و بایرن مونیخ از هفته دوم بوندس لیگای آلمان با نتیجه ۳ بر ۰ به سود باواریایی‌ها خاتمه یافت. هر ۳ گل بایرن مونیخ را در این دیدار روبرت لواندوفسکی به ثمر رساند.

نظرها

اخبار بیشتر