ایران برنامه ساخت بمب هسته‌ای ندارد
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. اقتصادنیوز
  4. اقتصادی
ایران برنامه ساخت بمب هسته‌ای ندارد

ایران برنامه ساخت بمب هسته‌ای ندارد

اقتصادنیوزخبرگزاری اقتصادنیوز |
رئیس کمیته هسته‌ای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی گفت: در سیاست های راهبردی جمهوری اسلامی برنامه ای برای ساخت سلاح اتمی نیست.

به گزارش اقتصادنیوز، محمدابراهیم رضایی در گفت‌وگو با خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به رجز خوانی نتانیاهو علیه ایران، گفت: همانطور که نخست وزیر رژیم صهیونیستی پیش از این اعلام کرده بود ترامپ با القائات او از برجام خارج شد، او با همین الفاظ از جمله اینکه برجام توافق وحشتناک برای آمریکا است یا باعث رسیدن ایران به بمب هسته‌ای می‌شود و منابع مالی زیادی برای ایران به ارمغان می‌آورد، باعث خروج آمریکا از توافق هسته‌ای شد.

نماینده مردم خمین در مجلس دهم شورای اسلامی تاکید کرد: در واقع نتانیاهو برای اینکه به اهداف خود برسد آمریکا را علیه جمهوری اسلامی تحریک می‌کند، او خودش جرأت، شهامت و شجاعت این را ندارد که در برابر ایران عرض اندام کند.

وی اظهار داشت: نتانیاهو تمام انرژی خود را گذاشت آمریکایی‌ها را علیه جمهوری اسلامی تحریک کند تا در نهایت از توافق خارج شوند، این اقدام به دنبال اجرای پروژه فشار حداکثری است و تلاش دارد از ظرفیت سنا علیه جمهوری اسلامی استفاده کند.

خبری: اخبار اقتصادی امروز در بازار تهران | تازه ترین اخبار سیاسی ایران و جهان از سراسر وب

رضایی با اشاره به بی اساس بودن ادعاهای نتانیاهو علیه ایران، بیان داشت: هیچ کسی جز شخص ترامپ که امروز مشهور به یکی از احمق‌ترین حاکمان آمریکا در طول تاریخ گذشته است، حرف‌های نتانیاهو را باور نمی‌کند.

این نماینده مجلس تاکید کرد: افرادی که در اسرائیل حضور دارند و حتی هم پیمانان نتانیاهو، دیگر صحبت‌های او را نمی‌فهمد و قبول ندارند.

رئیس کمیته هسته‌ای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اظهارداشت: ایران اگر عزم و اراده‌ای داشت که به بمب اتم برسد، می‌رسید و کسی هم نمی‌توانست جلوی ما را بگیرد، در سیاست‌های راهبردی جمهوری اسلامی برنامه‌ای برای ساخت سلاح اتمی نیست و نتانیاهو هر کاری می‌خواهد انجام دهد. این مطلب برایم مفید است ۰

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

اخبار بیشتر

پربحث‌ترین خبرها