موشک آمریکایی هنگام آزمایش آتش گرفت
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. اقتصاد آنلاین
  4. اقتصادی
موشک آمریکایی هنگام آزمایش آتش گرفت

موشک آمریکایی هنگام آزمایش آتش گرفت

گزارش های مختلف نشان می دهد موشک استارهاپر متعلق به شرکت اسپیس ایکس هنگام آزمایش دچار آتش سوزی شده است.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از مهر، سی ان بی سی اطلاع داده سه شنبه شب در مقر «بوکاچیکا» شرکت اسپیس ایکس واقع در ایالت تگزاس، زبانه‌های آتش و انفجار رصد شد.

حدود ۴ دقیقه پس از روشن شدن موتور موشک، شعله‌های انفجاری کوچک دور آن دیده شد. این آتش سوزی به سرعت خاموش شد اما هنوز مشخص نیست خسارتی به موشک وارد شده است یا خیر. سخنگوی اسپیس ایکس نیز درباره این رویداد هیچ اظهار نظری نکرده است.

در وبسایت خبری بخوانید: اخبار اقتصادی امروز در بازار تهران

همچنین به گفته کارشناسان چنین رویدادی احتمالا برنامه مربوط به پرواز موشک استارهاپر را به تأخیر می‌اندازد.

اسپیس ایکس مشغول ساخت چند نمونه از موشک در مقرهای خود در کیپ کاناورال (ایالت فلوریدا) و بوکاچیکا (ایالت تگزاس) است.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

نفت‌کش گریس حرکت خود را آغاز کرد

همشهریهمشهری1 روز قبل
انتخابانتخاب7 ساعت قبل
روز شنبه ۲۶ مردادماه گزارش داد که دفتر اجرای تحریم‌های مالی بریتانیا قصد دارد در هفته‌های آینده این جریمه را به بانک مورد نظر تحمیل کند. شبکه خبری اسکای‌نیوز، این دفتر متشکل از افسران پلیس و اطلاعات و همچنین مقام‌های وزارت دارایی بریتانیا است. اسکای‌نیوز جزییات بیشتری در این مورد منتشر نکرده و بانک استاندارد چارترد نیز برای اظهار نظر در این مورد در دسترس نبوده است. این شرکت در سال ۲۰۱۲ میلادی نیز به دلیل تخلفاتی مشابه با جریمه روبه‌رو شده بود. استاندارد چارترد تاکنون مبلغی بیش از ۸۰۰ میلیون پوند جریمه در زمینه این تحریم‌ها پرداخت کرده است.
دنیای اقتصاددنیای اقتصاد3 ساعت قبل
به این ترتیب میان وظایف تنظیم بازار محصولات کشاورزی میان دو وزارتخانه تقسیم کار به عمل آمد. بر این اساس قانون انتزاع یا تمرکز وظایف بخش کشاورزی در وزارت جهاد کشاورزی با این مصوبه هیات وزیران رسما به‌صورت غیر‌قانونی توسط دولت لغو شد. از سوی دیگر شرکت پشتیبانی امور دام کشور باید در اجرای سیاست‌ها و مصوبات کارگروه تنظیم بازار، همکاری و هماهنگی لازم را انجام دهد. مطابق بند سوم این دستورالعمل، سازمان برنامه و بودجه کشور نسبت به ابلاغ و تخصیص منابع و ردیف‌های اعتباری و متفرقه امور مرتبط به بند (الف) ماده (۱) قانون تمرکز وظایف و اختیارات مربوط به بخش کشاورزی در وزارت جهاد کشاورزی مصوب ۱۳۹۱ به وزارت صنعت، معدن و تجارت اقدام کند. در نهایت بند چهارم دستورالعمل مذکور تصریح می‌کند که سازمان اداری و استخدامی کشور نسبت به انجام اصلاحات ساختاری لازم برای تقویت بخش بازرگانی وزارت صنعت، معدن و تجارت با پیشنهاد آن وزارتخانه و متناسب با مفاد این تصویب‌نامه اقدام کند.

آمریکایی احمقی که از دو مرد ایرانی کتک خورد! + فیلم

اقتصادنیوزاقتصادنیوز18 ساعت قبل
به گزارش اقتصاد نیوز، حمله مرد آمریکایی به دو ایرانی در دوبی با کتک خوردن وی خاتمه یافت. مهاجم که وارد مغازه دو جوان ایرانی شده بود، مدام می‌گفت فورا خلیج فارس را ترک کنید! این درحالی بود که دو مرد ایرانی قصد داشتند این آمریکایی را از مغازه خود بیرون کنند ولی با حمله او روبرو و در نهایت از خود دفاع کردند. بخشی از این درگیری را در فیلم کوتاهی که در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده می‌بینید. حجم فیلم:۲ مگابایت
همشهریهمشهری1 روز قبل
هرچند او اشاره‌ای به نام این بانک‌ها نکرده اما پیگیری همشهری نشان می‌دهد در مجوزهای صادرشده بانک مرکزی به مدیران عامل بانک‌های بورسی، اجازه مشروط برای برگزاری مجمع داده شده و این بانک‌ها در ماه‌های آینده موظف به اجرایی کردن اصلاحات مورد نظر بانک مرکزی هستند. او افزود: بانکها باید در چارچوب برنامه‌های بانک مرکزی برای اصلاح نظام بانکی، دستورالعمل‌ها و تصمیمات جدی و قاطعی را که در بانک مرکزی اتخاذ و به آنها ابلاغ خواهد شد، با جدیت تمام پیگیری واجرا کنند. این قانون تاکید دارد: بانک مرکزی با تصمیم هیأت انتظامی بانک‌ها، دارای اختیار ابطال مجوز تملک مالک واحد در سطوح بیش از ۱۰ درصد است. وی افزود: تلاش بانک مرکزی در یکسال گذشته بطور عمده متمرکز بر مدیریت بازار و سامان دهی آن بوده است و طرح مباحثی مانند تامین مالی دولت یا کمک به بانک‌ها از راه تحولات نرخ ارز، نه تنها براساس آمار بی اساس، بلکه جفای بزرگی در حق بانک مرکزی است. همتی با بیان اینکه کارشناسان می‌دانند که کنترل نوسان‌های نرخ ارز فرایند پیچیده‌ای است که با ابزارهای در اختیار بانک مرکزی انجام می‌گیرد، تاکید کرد: همچنان بر عهد و برنامه یکسال پیش خود مبنی برصیانت از ذخایر بانک مرکزی پا برجا هستم
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین13 ساعت قبل
مصطفی قلی خسروی، رئیس اتحادیه املاک استان ایران و تهران خبر داد که روند کاهش قیمت اجاره بها در مناطق ۲۲ گانه شهر تهران ادامه دارد که در این بین مناطق ۳، ۶ و۱۰ شامل بیشترین حد از کاهش قیمت‌ها بوده است. مصطفی قلی خسروی، رئیس اتحادیه املاک استان ایران و تهران: اعتمادآنلاین| مصطفی قلی خسروی، رئیس اتحادیه املاک استان ایران و تهران گفت گفت: قیمت اجاره‌بها در مسیر کاهشی قرار گرفته و با وجود اینکه در فصل جابجایی هستیم این روند متوقف نشده است. وی اضافه‌کرد: کاهش قیمت خانه در مناطق ۲۲ گانه شهر تهران به کاهش نرخ‌های اجاره منجر شده است. خسروی گفت: این انتظار می‌رود کاهش قیمت ملک و به تبع آن اجاره بها در تهران به سایر استان‌ها تسری یابد. رئیس اتحادیه املاک تهران همچنین خبر داد که میزان کاهش قیمت‌ها در مناطق مختلف تهران متفاوت است و گفت: برخی مناطق که رشد قیمتی بیشتری داشته و حباب قیمت‌ها در این مناطق بیشتر بوده است با کاهش بیشتری مواجه است.

نظرها

اخبار بیشتر