اسناد سوخته شده بانک در آتش سوزی میدان حسن آباد +تصاویر
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. فردا نیوز
  4. اجتماعی
اسناد سوخته شده بانک در آتش سوزی میدان حسن آباد +تصاویر

اسناد سوخته شده بانک در آتش سوزی میدان حسن آباد +تصاویر

فردا نیوزخبرگزاری فردا نیوز |
تصاویری از اسناد سوخته شده‌ یک بانک در آتش‌سوزی شب گذشته میدان حسن آباد را مشاهده می‌کنید.

باشگاه خبرنگاران جوان: دیشب خبر آتش‌سوزی بخشی از بافت تاریخی میدان حسن‌آباد در رسانه‌ها و فضای مجازی منتشر شد. آتش‌سوزی که از انباری به وسعت ۱۰۰۰ مترمربع آغاز شد و به سرعت به دیگر قسمت‌ها دیگر میدان سرایت کرد و ضلع شمال غربی بافت تاریخی میدان حسن‌آباد را به طور کامل فراگرفت. این خبر به اندازه‌ای شوک‌آور بود که در همان ساعت‌های اولیه برخی از اعضای شورای شهر تهران را به میدان تاریخی حسن‌آباد کشاند.

در سایت خبری بخوانید: برترین اخبار اجتماعی در ایران | اخبار حوادث ناگوار

آتش‌سوزی مهیب در میدان تاریخی حسن‌آباد، به بانک صادرات شعبه میدان حسن‌آباد و تعدادی صرافی و فروشگاه پیرامون آن سرایت کرد تا حدی که بسیاری از اسناد موجود در بانک را از بین برد. به تازگی تصویری از اسناد بانکی که بر اثر آتش‌سوزی سوختند منتشر شده است که در ادامه می‌توانید این تصاویر را مشاهده کنید.

اسناد سوخته شده بانک در آتش سوزی میدان حسن آباد +تصاویر - 4اسناد سوخته شده بانک در آتش سوزی میدان حسن آباد +تصاویر - 5

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

فیلم/ فرار راننده بی وجدان پس از تصادف

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل

ترویج همجنس‌بازی زیر پوست فمینیسم در اینستاگرام +عکس و فیلم

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل
با همین تعریف از فمینیسم به سراغ صفحاتی می‌رویم که با رویکرد دفاع از حقوق زنان، به دنبال پیاده کردن اهداف دیگری هستند. افزایش نفرت زنان نسبت به مردان و ترویج همجنسگرایی در غربتصاویر بالا تنها بخشی از آن ماجرایی است که در پشت‌پرده این دفاعیات حقوق زنان می‌گذرد. آن‌ها با نام فمینیسم به دنبال ترویج فرهنگ تجرد در میان زنان ایرانی، مرد ستیزی و دور کردن آن‌ها از فضای خانواده هستند. تعرض‌های مکرر و نقض آشکار حقوق زنان آن هم در میان سردمداران حقوق بشر گویا تبدیل به یک امر عادی و سبب افزایش نفرت زنان نسبت به مردان و ترویج همجنسگرایی شده است. مثلا روزنامه لس‌آنجلس تایمز در گزارشی از ازدواج نکردن دختران ایرانی می‌پردازد و علت آن را به اندازه کافی خوب نبودن مردان بیان می‌کند.

توصیه‌های سارق منازل به شهروندان+فیلم

برنابرنا1 روز قبل

فیلم/ لحظه وحشتناک انفجار جایگاه پمپ بنزین!

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز15 ساعت قبل
دوربین نصب شده روی داشبورد یک خودروی عبوری در خیابان‌های کامبوج، لحظه انفجار پمپ بنزین و فرار مردم را ضبط کرده است. علت این حادثه و میزان تلفات آن اعلام نشده است.

اقدام جنون آمیز راننده تریلی در بزرگراه + فیلم

باشگاه خبرنگارانباشگاه خبرنگاران1 روز قبل
به گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان، یک راننده تریلی با حرکت معکوس در یکی از بزرگراه‌های چین، جان خود و دیگر راننده‌ها را به خطر انداخت. او پس از تلاش بسیار برای دور زدن در بزرگراه، سرانجام موفق شد بدون ایجاد حادثه، چند صد متری را به صورت معکوس حرکت کند اما در نهایت توسط پلیس متوقف شد. انتهای پیام/
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین1 روز قبل
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایران، گزارش این جنایت ساعت ۹ شب چهارشنبه گذشته از سوی مأموران کلانتری ۱۲۲ دربند به بازپرس جنایی اعلام شد. در بررسی‌های اولیه مشخص شد که مقتول پسر ۱۹ ساله‌ای به‌نام پدرام است که برای پیدا کردن کار به تهران آمده بود. یکی از دوستانش به پلیس گفت: ما از شهرستان برای کار به تهران آمدیم. برای خوردن شام به رستوران رفته بودیم که میز مقابل ما دو پسر و دو دختر نشسته بودند. مشغول شام خوردن بودیم که یکی از پسرهای میز مقابل ناگهان به سراغ پدرام آمد و گفت چرا به آنها چپ چپ نگاه می‌کند.

نظرها

اخبار بیشتر