سردار یزدی: برخی به جای دفاع از ناجا دنبال جمع کردن رأی هستند
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. فارس
  4. اجتماعی
سردار یزدی: برخی به جای دفاع از ناجا دنبال جمع کردن رأی هستند

سردار یزدی: برخی به جای دفاع از ناجا دنبال جمع کردن رأی هستند

فارسخبرگزاری فارس |
فرمانده سپاه حضرت محمد رسول الله(ص) تهران بزرگ گفت: متأسفانه نیروی انتظامی از روزهای اول انجام وظیفه خود مورد بی‌مهری قرار گرفت و آن کسانی که باید از ناجا دفاع می‌کردند برای جمع‌ کردن رأی، مقابل نیروی انتظامی قرار گرفتند.

سردار محمدرضا یزدی فرمانده سپاه حضرت محمد رسول الله (ص) تهران بزرگ در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی خبرگزاری فارس، در خصوص عملکرد نیروی انتظامی در بحث عفاف و حجاب اظهار داشت: نیروی انتظامی و بخصوص عزیزان‌مان در فرماندهی پلیس تهران از سال‌ها قبل که قانون مصوب شد وظیفه‌شان را در این خصوص در شیوه‌های مختلف انجام می‌دادند اما متاسفانه از روزهای اول مورد بی‌مهری قرار گرفتند.

 فرمانده سپاه حضرت محمد رسول الله(ص) تهران بزرگ تصریح کرد: آن کسانی که باید از نیروی انتظامی دفاع می‌کردند خودشان به نوعی برای جمع‌کردن رأی مقابل نیروی انتظامی قرار گرفتند؛ در صورتی که آنها باید از نیروی انتظامی پشتیبانی می‌کردند. 

این مقام ارشد سپاه تهران اعلام کرد: امروز هم نیروی انتظامی با همکاری بسیج در موضوع حجاب و عفاف و امر به معروف و نهی از منکر خوب وارد شده است و با بهبود شیوه‌ها، ارتقای آموزش پرسنل و تجهیزات سعی بر این دارد که اصلاح امور را به خصوص برای کسانی که هنجارشکنی می‌کنند به دنبال داشته باشد نه برخورد را.

وی گفت: گاهی اوقات متاسفانه کسانی که با هیچ یک از هنجارهای کشور- نه فقط با چادر- همراه نیستند؛ آنهایی که اگر مراجعه کنیم می‌بینیم در موضوعات دیگر هم متاسفانه قانون‌شکنی می‌کنند این قانون و این هنجارهای ملی و مذهبی را زیر پا می‌گذارند و بر این اساس نیروی انتظامی کارش را انجام می‌دهد و بسیج هم در این زمینه کمک خواهد کرد.

فرمانده سپاه حضرت محمد رسول الله (ص) تهران بزرگ افزود: مردم ما هم مردم با حیا و عفیفی هستند و آرزو می‌کنند که آرامش در جامعه و بخصوص در خانواده برقرار باشد.

در خبری بخوانید: اخبار کوتاه اجتماعی در ایران و جهان

این مقام ارشد سپاه تهران تصریح کرد: هنجارشکنان و دشمنانمان از خارج، سعی می‌کنند که اساس خانواده را مورد هجوم قرار دهند؛ چرا که دشمنانمان در بیرون از کشور از اینکه خانواده‌هایشان متلاشی شده ضربه خورده‌اند و می‌دانند این امر چه تاثیر فرهنگی بدی بر کشورشان داشته است؛ بر این اساس آنها می‌خواهند آن را به نوعی در کشور ما جا بیندازند و متاسفانه کسانی که با بی‌اطلاعی پیاده‌نظام آنها شده‌اند امروز با نیروی انتظامی مقابله می‌کنند.

سردار یزدی تصریح کرد: مردم حتما آنها را نخواهند پذیرفت و آنها باید بدانند هیچ نوع مظلومیتی نمی‌توانند از خودشان در جامعه ارائه دهند و حرکت آنها حرکتی است که مردم به خصوص بانوان و دختران از آن استقبال نمی‌کنند.

وی در پاسخ به دیگر پرسش فارس در خصوص همکاری سپاه با نیروی انتظامی در بحث عفاف و حجاب اظهار داشت: هم اکنون بسیج با نیروی انتظامی همکاری می‌کند؛ به خصوص بسیج خواهران با همکاران عزیزمان در نیروی انتظامی همراه است.

فرمانده سپاه حضرت محمد رسول الله (ص) تهران بزرگ درباره حمایت‌های سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از پلیس در این خصوص خاطرنشان کرد: سپاه حمایت‌های معنوی و اطلاعاتی از نیروی انتظامی خواهد داشت.

انتهای پیام/

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

شورای شهر

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صداوسیما، حالا باید منتظر ماند و دید آیا دولت نظرات شورای شهری‌ها را درخصوص تامین منابع مالی برای توسعه ناوگان حمل و نقل عمومی بویژه اتوبوس جدی خواهد گرفت یا همچنان در بر پاشنه بی توجهی به این خواهد چرخید.

امنیت مردم و جامعه، خط قرمز پلیس

صدا و سیماصدا و سیما1 ساعت قبل
سردار سرتیپ رحیمی در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما افزود: تعدادی افراد به بهانه‌های واهی به ویژه در دو روز اخیر دست به اقدامات اوباشگرانه و وحشیانه زدند و خسارت و ضرر و زیان فراوان به اموال مردم و اموال عمومی زدند. وی گفت: به طور قطع این افراد جزو اشرار هستند که قانون با آن‌ها برخورد قاطعی خواهد کرد. رئیس پلیس پایتخت ادامه داد: نیروی انتظامی به عنوان مسئول امنیت مردم، جامعه و کشور وظیفه دارد از این موضوع حراست کند و با تمام توان و تلاش با اشرار برخورد خواهد کرد. سردار رحیمی افزود: در دو روز گذشته جمع زیادی از این افراد را دستگیر کردیم و تعدادی دیگر را هم که در اغتشاش‌ها نقش داشتند، بزودی دستگیر خواهیم کرد.
صدا و سیماصدا و سیما11 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، محمد تقی زاده در جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان تهران با اشاره به وضعیت شهرک‌های صنعتی استان تهران افزود: در این جلسه جهت ساماندهی ۶ شهرک صنعتی خصوصی در سطح شهرستان‌های مختلف که به تأیید هیئت وزیران رسیده بود نظراتی ارائه شد. معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار تهران گفت: عمده این شهرک‌ها از آنجا که در حریم شهر هستند باید با حساسیت بیشتر بررسی شوند تا تداخل یا تضاد منافع ایجاد نشود و مقرر شد جهت حمایت از تولید با اهتمام بیشتری این موضوع پیگیری شود تا شرایط مناسبی برای رونق تولید ایجاد کند. وی ادامه داد: ساماندهی فضایی و کالبدی این شهرک‌ها نیز مدنظر قرار گرفته، بر این اساس وضعیت این شهرک‌ها در کار گروه زیربنایی بررسی می‌شود تا در نهایت در شورای برنامه ریزی و توسعه به تصویب برسد و قابلیت اجرایی پیدا کند. تقی زاده درباره افزایش بودجه عمرانی و جاری استان تهران گفت: یکی از ابزارهای مهم برای رسیدن به توسعه پایدار منابع مالی است که از طریق اعتبارات استانی محقق می‌شود و دستگاه‌ها برای انجام وظایف و تحقق اهداف ذاتی نیاز به این ابزار دارند تا از این ظرفیت‌ها به درستی استفاده شود.
آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز23 ساعت قبل
زمان اتصال اینترنت نامعلوم استخبرگزاری ایلنا نیز به نقل از یک منبع آگاه نوشته است: تصمیم برای قطع اینترنت توسط دستگاه‌های امنیتی گرفته شده است. ناامنی‌های اخیر موجب شده شورای امنیت تصمیم به قطع اینترنت بگیرد. وی قطع خطوط اینترنت تلفن همراه را در تمام اپراتورها همراه اول، ایرانسل و رایتل عنوان کرد و زمان اتصال اینترنت را نامعلوم دانست. البته در حالی گفته شده که رسانه‌ها محدودیت دسترسی به اینترنت ندارند که اینترنت دفتر رسانه‌هایی همچون «آفتاب‌نیوز» نیز همزمان با قطع اینترنت در سراسر کشور، قطع شده است. قطع دسترسی کاربران ایرانی به اینترنت جهانی انتقادهایی را در پی داشته است.

برخورد با ناامن کنندگان

صدا و سیماصدا و سیما14 ساعت قبل
اشرار و ناامن کنندگان جامعه در چند نقطه از تهران آسایش و آرامش پایتخت نشینان را برهم ریختند و در برخی از موارد موجب تخریب اموال عمومی و شخصی شهروندان شدند. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، در چند روز گذشته حدود ۳۰۰ نفر از ناامن کنندگان توسط پلیس دستگیر شدند. پلیس بلافاصله بعد از دستگیری اشرار و تهیه تحقیقات مقدماتی، آن‌ها را به دستگاه قضا معرفی کرد.

مشروب خواری علنی اراذل و اوباش در اصفهان و مسدود کردن اتوبان

الفالف12 ساعت قبل
مشروب خواری علنی اراذل و اوباش در اصفهان و مسدود کردن اتوبانگروه اجتماعی الف، ۲۷ آبان ۱۳۹۸، ۲۰:۳۳ ۳۹۸۰۸۲۷۱۷۲مشروب خواری علنی روز گذشته تعدادی از اراذل و اوباش در اصفهان و مسدود کردن اتوبان شهید خرازی بار دیگر هویت واقعی آشوبگران را نشان داد و مشخص کرد که صف آن‌ها از مردم معترض جداست.

نظرها

اخبار بیشتر

تازه‌ترین خبرها

همه

اخبار قیمت‌های روز بازار - دوشنبه ۲۷ آبان‌ماه

خبری18 ساعت قبل

صحبت‌های امروز روحانی درباره وضعیت کشور پس از گرانی بنزین

خبری19 ساعت قبل

مدارس و دانشگاه‌ها در برخی شهرها تعطیل شدند

خبری19 ساعت قبل

به دلیل اختلال در اینترنت سراسری کشور، پوشش لحظه به لحظه اخبار و فعالیت سرویس‌های دیگر طرفداری مانند نتایج زنده دچار مشکل شده است. همکاران هر لحظه که بتوانند فعالیت‌های معمول خود را از سر خواهند گرفت. البته بخش شبکه اجتماعی طرفداری در دسترس است.

برگزیدگان نخستین دوره کتاب «مدافعان حرم» معرفی شدند

تسنیم1 دقیقه قبل

اسد: ‌ مشکل سوریه و جهان عرب نبود گفتگو است

ایسنا2 دقیقه قبل

مسئولین به اعتراضات مردم پاسخ قانع کننده بدهند

اعتمادآنلاین4 دقیقه قبل

آغاز همایش سراسری هادیان و مسئولان سیاسی نیروهای مسلح

ایسنا5 دقیقه قبل

رزمایش «ذوالفقار ولایت» نیروی زمینی ارتش آغاز شد

ایمنا6 دقیقه قبل

تازه‌های نشر؛ فلسفه سیاسی از غرب تا شرق

خبرآنلاین6 دقیقه قبل