فیلم | بازی میترا استاد در «اخراجی‌ها۳» و روایت رضا رویگری از نقش او
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. خبرآنلاین
  4. سرگرمی

فیلم | بازی میترا استاد در «اخراجی‌ها۳» و روایت رضا رویگری از نقش او

خبرآنلاینخبرگزاری خبرآنلاین |
میترا استاد همسر دوم محمد علی نجفی که به دست وی به قتل رسید، بارها در فیلم های گوناگون نقش های کوتاه داشته است. یکی از این فیلم ها «اخراجی‌ها۳» بود که روایت آن را از زبان رضا رویگری می شنوید.

دریافت ۵ MB

در سایت خبری بخوانید: اخبار و سرگرمی روز

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

انتخابانتخاب13 ساعت قبل
بررسی هایی جدید از دریاچه «روپکوند» واقع در هیمالیا نشان می‌دهد صدها اسکلت تاریخی که در این دریاچه پیدا شده نه تنها به یک نژاد واحد وابسته نیستند، بلکه از چندین نژاد مختلف جمع شده‌اند. این دریاچه که در هیمالیا واقع شده است، میزبان صدها اسکلت تاریخی است. این مطالعه روی ۳۸ اسکلت انجام شده و نشان می‌دهد که نژاد اسکلت هایی که در طول هزاران سال در دریاچه باقی مانده‌اند بسیار متفاوت است. ادوین هارنی زیست شناس تکاملی از دانشگاه هاروارد در این خصوص گفت: "ما از نتایج ژنتیک اسکلت‌های روپکوند بسیار شگفت زده شدیم. به طور معمول اسکلت‌های منطقه باید با پیشینه‌ای از شرق مدیترانه همراه می‌شد اما نتایج نشان می‌دهد که دریاچه روپکوند میزبان نژادهای متعدد دیگری است. "
پارس نیوزپارس نیوز18 ساعت قبل
رکنارکنا15 ساعت قبل
به حرکت درآمدن موهای مجری در فیلم نیز، از پیش در حافظه آی پد وجود دارد و بدون فوت کردن شعبده‌باز نیز به نمایش درمی‌آید. این شعبده باز چه کرد؟ او در مرحله اول نمایش به سمت میز داوران می‌رود تا در مقابل آن‌ها اجرا کند. سپس روی جلد آن عبارت «آیا می‌خواهی بازی کنی؟» را می‌نویسد و داخل کلبه می‌گذارد. او عروسک را داخل کلبه می‌گذارد و در کلبه را می‌بندد. ناگهان دود زیادی صحنه نمایش را فرامی‌گیرد، دختری با ظاهری عجیب از کلبه بیرون می‌آید و کلبه از هم می‌پاشد!

نظرها

اخبار بیشتر