قیمت انواع ماشین لباسشویی در بازار؟ +جدول
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. اقتصاد آنلاین
  4. اقتصادی
قیمت انواع ماشین لباسشویی در بازار؟ +جدول

قیمت انواع ماشین لباسشویی در بازار؟ +جدول

اقتصادآنلاین - بهروز طاهری : آنچه در زیر می‌آید جدول قیمت پرفروش‌ترین انواع ماشین لباسشویی دربازار تهران است. شایان ذکر است که این نرخ‌ها ممکن است بر اساس برخی امکانات جانبی و خدمات پس از فروش در مناطق مختلف شهر تا ۱۰ درصد تفاوت قیمت داشته باشد.

قیمت انواع ماشین لباسشویی در بازار؟ +جدول - 2

در وبسایت خبری بخوانید: اخبار اقتصادی دلار و بورس

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین11 ساعت قبل
وی تاکید کرد: در سفر اربعین حسینی کمبود گذرنامه را با برگ سبز تردد برای زائران جبران کردیم تا کسانی که گذرنامه نداشتند از این سفر باز نمانند. رئیس پلیس گذرنامه گفت: اطلاعات افراد متقاضی صدور گذرنامه به صورت الکترونیک در مخزن چاپ ذخیره سازی شده است و به تدریج به سیستم برای چاپ منتقل می‌شود. گذرنامه بقیه افراد به تدریج روزانه صادر می‌شود و نیاز به مراجعه حضوری ندارد. سفر به کربلا در شرایط فعلی توصیه نمی‌شودرئیس پلیس گذرنامه نیروی انتظامی گفت: در شرایط فعلی توصیه نمی‌شود که هموطنان برای سفر به کربلا اعزام شوند. اما در شرایط امنیتی فعلی به علاقمندان توصیه می‌شود به مرز مراجعه نکنند، هر چند اکنون اجازه عبور هم داده نمی‌شود.
فارسفارس1 روز قبل
به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، امروز چهارشنبه نخستین جلسه پارلمان جدید تونس برگزار شد و همزمان با آن برخی منابع آگاه، از نامزدی شش نفر برای تصدی منصب نخست‌وزیری در دولت آینده خبر دادند. «الحبیب کراولی» کارشناس اقتصادی که شخصیتی مستقل است. «مروان العباسی» (۶۰ ساله) کارشناس اقتصادی که از فوریه ۲۰۱۸ ریاست بانک مرکزی تونس را بر عهده دارد. «الیاس الفخفاخ» (۴۷ ساله) از رهبران حزب «التکتل الدیمقراطی من اجل العمل و الحریات» که در دولت‌های حمادی الجبالی و علی العریض منصب وزیر گردشگری و مالی را بر عهده داشت. امروز همچنین نخستین جلسه پارلمان جدید آغاز شد و «عبدالفتاح مورو» رئیس پارلمان قبلی پس از ایراد سخنانی، ریاست جلسه را به «راشد الغنوشی» رئیس حزب النهضه تحویل داد (جزئیات بیشتر).

رمز دوم یکبار مصرف

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، بر اساس اعلام بانک مرکزی، رمز دوم یکبار مصرف از اول دی امسال برای کاربران شبکه بانکی اجباری می‌شود. کاربران برای فعال کردن رمز پویا می‌توانند با مراجعه به وب سایت بانک مورد نظرشان یکی از ۲ روش نرم افزار و پیامک را انتخاب و بر اساس راهنما عمل کنند.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین19 ساعت قبل
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از عصر ایران، یک عکاس آلمانی که طی ۱ سال گذشته ۳ بار به ایران سفر کرده است، زندگی اطراف دریاچه در حال احتضار «ارومیه» را به تصویر کشیده است. ماکسیمیلیان من عکاس آلمانی ساکن شهر دورتموند برای نخستین بار در سپتامبر سال ۲۰۱۸ میلادی به ایران سفر کرد. او با سفر به استان آذربایجان غربی زندگی اطراف بزرگ‌ترین دریاچه آب شور در حال خشک شدن جهان را به تصویر کشید. این عکاس آلمانی در هر ۳ سفر خود به دریاچه ارومیه و مناطق و شهرهای وروستاهای اطراف آن سر زده و عکاسی کرده است. تصاویر زیر از مجموعه عکس‌های ۳ سفر ۱ سال گذشته «ماکسیمیلیان من» به اطراف دریاچه ارومیه است.
الفالف18 ساعت قبل
)، ٦٫٩ درصد افزایش داشته است. در این فصل بیشترین نرخ تورم فصلی مربوط به استان لرستان با ٢٣٫٦ درصد افزایش و کمترین آن مربوط به استان آذربایجان شرقی با ٢٫٧ درصد افزایش می‌باشد. بیشترین نرخ تورم نقطه به نقطه مربوط به استان لرستان با ٣٧٫٢ درصد افزایش و کمترین آن مربوط به استان آذربایجان غربی با ١١. درصد افزایش است. در جدول زیر شاخص اجاره بها واحدهای مسکونی خانوارهای شهری و درصد تغییر ان قابل مشاهده است.
ساعت ۲۴ساعت ۲۴14 ساعت قبل
ساعت۲۴ -علی ربیعی، سخنگوی دولت روزگذشته در حاشیه جلسه هیات‌دولت در پاسخ به سوالی درخصوص آخرین وضعیت سهمیه‌بندی بنزین گفت: ‌ هفته دیگر اعلام می‌کنم. سناریوهای مختلفی هست که تامین منابع از کجا صورت بگیرد. علی ربیعی، سخنگوی دولت روزگذشته در حاشیه جلسه هیات‌دولت در پاسخ به سوالی درخصوص آخرین وضعیت سهمیه‌بندی بنزین گفت: ‌ هفته دیگر اعلام می‌کنم. سناریوهای مختلفی هست که تامین منابع از کجا صورت بگیرد. دیدم که جاهایی مطالبی را گفتند، قضاوت زودرس شده اما سناریوها تکمیل نشده و در این باره در جلسه هفته آینده سخنگویی دولت توضیحات بیشتری خواهم داد.

نظرها

اخبار بیشتر