مسئولان استقلال مذاکره با سروش رفیعی را تکذیب نکردند؛ هافبک پرسپولیس آبی پوش می‌شود؟
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. طرفداری
  4. ورزشی
مسئولان استقلال مذاکره با سروش رفیعی را تکذیب نکردند؛ هافبک پرسپولیس آبی پوش می‌شود؟

مسئولان استقلال مذاکره با سروش رفیعی را تکذیب نکردند؛ هافبک پرسپولیس آبی پوش می‌شود؟

طرفداریخبرگزاری طرفداری |
یکی از مسئولان استقلال، مذاکره این باشگاه با سروش رفیعی را تکذیب نکرد.

طرفداری- با جدایی سروش رفیعی از پرسپولیس، حالا شنیده می‌شود، یکی از مسئولان استقلال با این بازیکن تماس گرفته و پیشنهاد حضور در جمع آبی پوشان را به هافبک فصل گذشته پرسپولیس ارائه کرده است.

به گزارش خبرنگار طرفداری؛ در همین خصوص یکی از مسئولان استقلال اخبار مبنی بر مذاکره با رفیعی را تکذیب نکرد و مدعی شد که بهتر است در این خصوص فتحی صحبت کند و جوابگوی هواداران باشد.

خبری: اخبار ورزشی چند دقیقه پیش از سراسر وب

به نظر می‌رسد تجربه جذب منشا توسط استقلال این بار با جذب رفیعی ناراضی از مسئولان پرسپولیس تکرار شود.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

فیلم/ میناوند پست جنجالی منتسب به خود را تکذیب کرد

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل
رکنارکنا1 روز قبل
سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا اقدام به حذف بازی‌های پرسپولیس و سپاهان در تاریخ ۲ و ۳ مارس از جدول بازی‌های هفته سوم لیگ قهرمانان آسیا کرد. این در حالی است ‌که استقلال و شهر خودرو طبق برنامه به مصاف رقبای خود خواهند رفت. به نظر می‌رسد حذف بازی‌های این دو تیم به ماجرای روز گذشته و برگزار نشدن دیدار رو در روی دو تیم است که با توجه به هشدار درباره ویروس کرونا، تصمیم به برگزاری بازی بدون حضور تماشاگر بود. مسئله‌ای که اعتراض سپاهانی‌ها، عدم حضور آنها در زمین و در نهایت لغو بازی را به دنبال داشت. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.
روزنوروزنو1 روز قبل
سرمربی تیم فوتبال سپاهان همچنین خاطر نشان کرد: سهیل مهدی گفت بازیکنان سپاهان در اتوبوس لخت شوند و لباس عوض کنند! آیا الان شما می‌دانید بازی ما در نیمه نهایی جام حذفی با استقلال چه زمانی برگزار می‌شود؟! سرمربی تیم فوتبال سپاهان خاطر نشان کرد: من روحیه مصاحبه‌ای ندارم و عادت ندارم به تلویزیون بیایم، ولی اینجا، چون در حق سپاهان اجحاف می‌شود، صحبت می‌کنم. سرمربی تیم فوتبال سپاهان خاطرنشان کرد: ما آماده بازی بودیم و ذکرمان را هم گفته بودیم. من دسته سه رفته‌ام و بازیکن و مربی تیم ملی هم بوده‌ام.

نظرها

اخبار بیشتر