فیلم | فرهاد و فرزاد مجیدی در مسابقه تلویزیونی دهه هفتاد
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. خبرآنلاین
  4. فرهنگ

در ادامه بخوانید

فیلم | ۱۸ ماه پس از انتقاد مهران مدیری تلویزیون شجاع شده است؟

خبرآنلاینخبرآنلاین1 روز قبل
استان تاریخی ایران را می‌توان فارس نامید، تمامی جاذبه‌های تاریخی موجود در این استان خود گواه این امر هستند، از تخت جمشید گرفته تا حافظیه و شاه چراغ و …در این مطلب باز هم موضوعی را مطرح می‌کنیم که در نوع خود بسیار هیجان انگیز است و برگی دیگر از تاریخ سرزمین بزرگمان را رو می‌کند، پس همراهمان باشید.

پاسدوبل؛ انجمن موسیقی آلخمسی

تابناکتابناک22 ساعت قبل
ایسناایسنا1 روز قبل
«طرح وزارت میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در دو دهه اخیر حدود هشت مرتبه در مجلس بررسی شده است؛ تا سرانجام رأی مثبت نمایندگان مجلس را گرفت. ما منتظریم که رییس جمهور سریع‌تر برای تشکیل وزارت میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری اقدام کند. در نتیجه سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری محیط امنی شده بود. یا قرار است یک سایت میراث فرهنگی را حفاظت و مرمت کنیم باید شرایط بازدید گردشگران از آن را هم درنظر بگیریم. در واقع میراث فرهنگی و گردشگری به صنایع آن منطقه کمک کرده بود و همه‌ی آن‌ها در خدمت یکدیگر بودند.

حمله احسان علیخانی به ستاره زن سینما / کجای تلویزیون رقصیدی؟ + فیلم

رکنارکنا22 ساعت قبل
احسان علیخانی مجری ایرانی می‌باشد که با اجرای برنامه ماه عسل به شهرت فراوانی رسیده است این مجری ایرانی اخیرا برنامه عصر جدید را اجرا می‌کند برنامه عصر جدیدیکی از پربیننده‌ترین برنامه‌های تلویزیونی می‌باشد که ۴ داور و داوران برای شرکت کنندگان رای می‌دهنداحسان علیخانی اخیرا به بازیگر ایرانی خانم پریناز ایزدیار حمله کرده است و از او سوال کرده است که کجای تلویزیون یا سینما رقصیدی که ما ندیدیم؟ برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.
تسنیمتسنیم18 ساعت قبل
شما تا امروز توانسته‌اید شعر را بشناسید، با شاعران هم‌عصر خود و شاعران پیش از آن آشنا شوید و نقد را یاد بگیرید. پروژۀ شاعر، جدی گرفتن زندگی است. وظیفۀ شاعر است که مثل غریقی که نماز بر او واجب است، شعر را جدی بگیرد. شاعر، سیمای جدی انسان است و دشواری وظیفۀ خودش را می‌شناسد و از سختی‌ها نمی‌هراسد، و مأموریتش را انجام می‌دهد. ما باید خدا را بشناسیم، کتاب خدا را جدی بگیریم و به شناختی از خود دست یابیم.
مهرمهر21 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از سازمان فرهنگی، اجتماعی و تفریحی اصفهان، جشن خبر بزرگ در قالب یکی از ویژه‌برنامه‌های ترکیبی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان با اجرای علی ضیا، اصفهانی‌ها را در دهه ولایت و در آستانه بزرگ‌ترین عید شیعیان مهمان آیتم‌های متنوع این برنامه کرد. بخش‌های مختلف نمایشی درباره ولادت امیرالمومنین علی (ع)، واقعه غدیرخم و انتظار ظهور از جمله بخش‌های موردتوجه این مراسم بود که حال و هوای ویژه‌ای به باغ فدک بخشید. وی با تقدیر از مسئولان سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان برای برپایی این جشن ادامه داد: دستگاه‌های گوناگون برای تأمین نیازمندی‌ها و تأمین نیروی انسانی لازم برای این جشن کمک کردند که جا دارد از آنها تشکر کنم. وی ادامه داد: جشن خبر بزرگ به همت همکاران حوزه معاونت اجتماعی و مشارکت‌های مردمی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان برنامه‌ریزی و به مدت سه شب در باغ فدک اجرا شد. معاون اجتماعی و مشارکت‌های مردمی سازمان فرهنگی، اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان با بیان اینکه ‌هر شب بیش از ۲۰ هزار نفر از جشن خبر بزرگ استقبال کردند، تصریح کرد: جشن خبر بزرگ برنامه‌ای ترکیبی-نمایشی بود و شاید اجرای این برنامه‌ها در شهر و کشور کم‌نظیر باشد.

نظرها

اخبار بیشتر