خالی کردن زیر پای فرماندهان جنگ اقتصادی توجیهی ندارد
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. شانا
  4. اقتصادی
خالی کردن زیر پای فرماندهان جنگ اقتصادی توجیهی ندارد

خالی کردن زیر پای فرماندهان جنگ اقتصادی توجیهی ندارد

شاناخبرگزاری شانا |
عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی ضمن تاکید بر حمایت از زنگنه به عنوان یکی از فرمانده جنگ اقتصادی کنونی، گفت: هیچ توجیهی ندارد که برخی در این شرایط حساس کشور زیر پای فرماندهان جنگ اقتصادی خود را خالی کنند

بهرام پارسایی در گفت‌وگو با خبرنگار شانا با تاکید بر اینکه هم اکنون در جنگ اقتصادی با دشمنان این آب و خاک قرار داریم و صنعت نفت نوک پیکان این حملات است، گفت: وقتی بیان می‌کنیم در شرایط جنگ اقتصادی قرار داریم و صنعت نفت نیز آماج حملات دشمن است، یکی از فرماندهان این جنگ اقتصادی نیز به‌طور طبیعی بیژن زنگنه، وزیر نفت است.

این عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی افزود: هیچ توجیهی ندارد که برخی در این شرایط حساس کشور زیر پای فرماندهان جنگ اقتصادی خود را خالی کنند، پشت پرده چنین رفتارهایی بدون تردید اهداف و غرایض سیاسی قوی وجود دارد.

خبری: اخبار اقتصادی دلار و بورس | اخبار سیاسی روز ایران و جهان

نماینده شیراز در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: وزیر نفت به‌طور شفاف اعلام کرد که هرکس بتواند به فروش نفت ما کمک کند محدودیتی برای آن ایجاد نخواهیم کرد، اما نظارت می‌کنیم تا بیت‌المال به تاراج نرود.

سخنگوی کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: همانگونه که وزیر نفت بیان کرد، نباید اجازه داد بابک زنجانی‌های دیگر ایجاد شوند و منابع نفتی و بیت‌المال کشور را تاراج کنند. کد خبر ۲۹۱۱۴۴

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

گام‌ها و برجام …

صدا و سیماصدا و سیما10 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما؛ اکنون فعالیت در فردو از سر گرفته شده است؛ گام چهارم علاوه بر فعال شدن فردو یک هشدار جدی به طرف‌های غربی است که اگر انفعال اروپا در زمینه تعهداتش در برجام ادامه پیدا کند در گام‌های بعدی قطعا محدوده بازرسی‌ها، تعداد بازرسان و سطح غنی سازی تغییر خواهد کرد؛ گام‌هایی که مسئولیت عواقب آن که در عمل فروپاشی برجام است برعهده اروپایی‌ها و آمریکایی‌ها خواهد بود.

سامانه ثبت اموال مقامات و مسئولان در بهارستان

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما؛ این ستاد به نمایندگان کد «ثنا» ارائه می‌کند؛ کدی که با استفاده از آن، نمایندگان اموال و دارایی‌های خود را در سامانه ثبت می‌کنند. بر اساس اصل ۱۴۲ قانون اساسی اموال و دارایی‌های مسئولان و مقامات نظام، قبل و بعد از مسئولیت از سوی قوه قضائیه رسیدگی شود تا برخلاف حق افزایش نیابد.

روحانی: در بستن هنر نیست، بازکردنش هنر است +فیلم

اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین14 ساعت قبل

بازتاب یک گزارش!

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
شرایط نابرابر برای تولید مواد ریز مغذی دامی برخی از کارخانه‌ها را به تعطیلی کشانده است. به گزارش خبرگزاری صدا وسیما؛ شرایط نابرابر برای تولید مواد ریز مغذی دامی برخی از کارخانه‌ها را به تعطیلی کشانده است و رقابت در این حوزه تولیدی را با مشکل مواجه کرده است برای اطلاع بیشتر گزارش همکارمان آذری بقا را پیگیری نمایید.

اجرای ناقص تخریب بنا‌های متجاوز به حریم رودخانه

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، در حالیکه حکم تخریب ۲۳ بنا متجاوز به حریم رودخانه فرحزاد صادر شده بود، اما در روز اجرا، این حکم به صورت ناقص عملیاتی شد. از احکام تخریبی گرفته شده، فقط ۱۳ مورد به مرحله اجرا رسید که ماجرا دیر رسیدن پلیس بود و محدودیت‌هایی که در زمان اجرای حکم بوجود آمد. رودخانه فرحزاد از آن دست رودخانه‌هایی است که اگر نیم ساعت تا ۴۰ دقیقه باران به صورت رگباری ببارد، بروز سیلاب در آنجا اجتناب ناپذیر است، سیلی که اگر این بنا‌ها در مسیر آن باشد می‌تواند خسارات جبران ناپذیری را برای مردم به همراه داشته باشد.

فیلم | میدان نفتی جدید ایران را بشناسید

خبرآنلاینخبرآنلاین1 روز قبل
عکس‌های منتشر شده حاکی از دیوارنویسی و حمله وندال‌ها به بنای دژ اژدها پیکر در لارستان استان فارس است. دژ اژدها پیکر که به مقبره مادر نادرشاه هم معروف است، یکی از بناهای تاریخی و ثبت ملی استان فارس به حساب می‌آید که در دو سال اخیر ۱۸۰ میلیون تومان برای آن هزینه شده‌ است اما به دلیل فقر فرهنگی گردشگران و نبود نگهبان دائم دیوارهای این اثر به صورت بسیار گسترده مورد دیوارنویسی قرار گرفته‌ است.

نظرها

اخبار بیشتر