فیلمی از تست موشک ضد کشتی روسیه
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. مهر
  4. بین‌المللی

فیلمی از تست موشک ضد کشتی روسیه

مهرخبرگزاری مهر |
فیلمی به تازگی منتشر شده که ناوگان دریایی «مکاروف» کشتی روسی و سیستم موشک ضد کشتی ضد هوایی Utes Utes که در آموزش نظامی در دریای سیاه شرکت می‌کنند، نشان داده شده است.

در ادامه بخوانید

جشن مردم هندوستان به مناسبت عید غدیر

مهرمهر13 ساعت قبل

چگونه از نیش پشه‌ها در طول شب در امان بمانیم؟

3+
خبرآنلاینخبرآنلاین1 روز قبل

پیدا شدن جانور عجیب الخلقه در ایستگاه متروی متروکه! +فیلم

رکنارکنا14 ساعت قبل

فیلم | لحظه سلام نماز صبح در جوار کعبه و پرواز پرندگان بر فراز خانه خدا

خبرآنلاینخبرآنلاین1 روز قبل
در ۱۰۰ کیلومتری شیراز، یکی از تاریخی‌ترین و زیباترین شهرهای استان فارس وجود دارد که سال‌های دور میهمان پادشاهی بوده است که علاقه‌های عجیب و غریب و بلندپروازی‌هایش سرنوشت تاریخ را تغییر داد. اگر از قدمت این شهر بپرسید باید گفت که به دوران هخامنشیان و حمله‌ اسکندر و در نهایت به اواخر دوران اشکانی و ابتدای شکل گیری حکومت ساسانیان خواهد رسید.
مهرمهر13 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری مهر، «علی شمخانی» دبیر شورای عالی امنیت ملی ایران در مصاحبه‌ای با شبکه «ان‌بی‌سی نیوز» گفت: ما نمی‌بایست توافق هسته‌ای دوران ریاست جمهوری (باراک) اوباما (برجام) را امضاء می‌کردیم. ادامه دارد …
مهرمهر1 روز قبل
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از تاس، «ولادیمیر پوتین»، رئیس جمهور روسیه قرار است در راس هیاتی بلندپایه به ریاض، پایتخت عربستان سفر کند. سفر پوتین به عربستان از سوی وزارت خارجه روسیه تائید و گفته شده «میخائیل بوگدانوف» سخنگوی کرملین با سفیر عربستان در این ارتباط گفتگو کرده است. این سفر قرار است در اوایل فصل پائیز و مهرماه انجام شود. پیش از این ملک سلمان، پادشاه سعودی در سفر خود به مسکو در اکتبر ۲۰۱۸ ازپوتین برای سفر به ریاض دعوت بعمل آورده بود. همچنین در ماه مارس گذشته «سرگئی لاوروف» وزیر خارجه روسیه در سفری به ریاض با مقامات سعودی دیدار کرد که یکی از مباحث مطرح شده در این سفر، آماده کردن زمینه‌های سفر پوتین به عربستان بود.

نظرها

اخبار بیشتر