نمایش یک خودروی جدید در ایران (+عکس)
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. عصر ایران
  4. اقتصادی

نمایش یک خودروی جدید در ایران (+عکس)

عصر ایرانخبرگزاری عصر ایران |
به گفته مسئولان این غرفه این خودرو به یک موتور 2 لیتری توربو بنزینی با قدرت 205 اسب بخار و 325 نیوتون متری مجهز است و این نمونه نیز برای داخلی سازی و تولید در ایران وارد کشور شده است.

در نمایشگاه فرصت‌های ساخت داخل و رونق تولید که در محل نمایشگاه‌های بین المللی تهران در حال برگزاری است یک خودروی جدید برای اولین بار به نمایش در امده است.

نمایش یک خودروی جدید در ایران (+عکس) - 1

به گزارش خبرنگار عصر ایران این خودرو که یک پیکاپ جی ام سی (JMC) است در غرفه ریگان خودرو (از زیر مجموعه‌های کرمان موتور) در معرض نمایش عمومی قرار گرفته است.

برند جی ام سی (JMC) که بر روی این پیکاپ نقش بسته است مخفف Jiangling Motors Corp است که به عنوان تولیدکنندگان فورد در بازار چین شناخته می‌شود و چند سالی است که برنامه تولید و توسعه محصولات JMC با همکاری تیم فنی فورد را انجام می‌دهند.

در وبسایت خبری بخوانید: بروز ترین اخبار اقتصادی و بازرگانی از سراسر وب | اخبار تکنولوژی ایران و جهان

نمایش یک خودروی جدید در ایران (+عکس) - 6

جی ام سی تایگر هم به عنوان یکی از پیکاپ‌های مناسب بازار چین شناخته می‌شود که به قدرت عملکرد و استهلاک تا حدی مناسب میان پیکاپ‌های چینی معروف است.

به گفته مسئولان این غرفه این خودرو به یک موتور ۲ لیتری توربو بنزینی با قدرت ۲۰۵ اسب بخار و ۳۲۵ نیوتون متری مجهز است و این نمونه نیز برای داخلی سازی و تولید در ایران وارد کشور شده است.

هنوز اطلاعات بیشتری در زمینه نوع گیربکس و زمان عرضه و قیمت این خودرو اعلام نشده است.

نمایش یک خودروی جدید در ایران (+عکس) - 10نمایش یک خودروی جدید در ایران (+عکس) - 11نمایش یک خودروی جدید در ایران (+عکس) - 12نمایش یک خودروی جدید در ایران (+عکس) - 13نمایش یک خودروی جدید در ایران (+عکس) - 14نمایش یک خودروی جدید در ایران (+عکس) - 15نمایش یک خودروی جدید در ایران (+عکس) - 16نمایش یک خودروی جدید در ایران (+عکس) - 17نمایش یک خودروی جدید در ایران (+عکس) - 18

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

اخبار بیشتر

پربازدیدترین خبرها

همه

پربحث‌ترین خبرها