شاخص در کانال ۲۴۶ هزار واحدی ماند
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. اعتمادآنلاین
  4. اقتصادی
شاخص در کانال ۲۴۶ هزار واحدی ماند

شاخص در کانال ۲۴۶ هزار واحدی ماند

شاخص بورس با 324 واحد افت در پایان معاملات امروز به 246 هزار و 466 واحدی رسید. در معاملات امروز دو میلیارد و 834 میلیون سهم در 334 هزار و 593 دفعه معامله شد.

اعتمادآنلاین|شاخص بورس با ۳۲۴ واحد افت در پایان معاملات امروز در کانال ۲۴۶ هزار واحدی باقی ماند.

شاخص بورس با ۳۲۴ واحد افت در پایان معاملات امروز به ۲۴۶ هزار و ۴۶۶ واحدی رسید. در معاملات امروز دو میلیارد و ۸۳۴ میلیون سهم در ۳۳۴ هزار و ۵۹۳ دفعه معامله شد.

ارزش معاملات در بازار امروز ۸ هزار و ۶۱۶ میلیارد ریال و ارزش بازار نهصد و بیست و دو هزار میلیارد تومان بود. نماد‌هایی که بیشترین تاثیر را در شاخص امروز بورس گذاشت فلزی معدنی‌ها، پتروشیمی‌ها و مخابراتی‌ها بود و نماد‌های پر بیننده بانکی‌ها و خودرویی‌ها معرفی شد.

در خبری بخوانید: اخبار اقتصادی امروز در بازار تهران

منیع: ایسنا

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین9 ساعت قبل
مهرزاد هوشمندیرئیس حوزه قضایی بخش بن رود اصفهان در گفت‌وگو با خبرنگار گروه حقوقی و قضایی خبرگزاری میزان اظهار کرد: با ورود دستگاه قضایی در رسیدگی به مشکلات عدیده سایت گردشگری و تپه‌های ماسه‌ای شهر ورزنه اصفهان، تمامی کارگران شاغل فاقد بیمه تحت پوشش بیمه‌ای قرار می‌گیرند. وی در ادامه بیان داشت: در راستای رسیدگی به مشکلات بیمه‌ای کارگران شاغل در سایت گردشگری، جلسه‌ای با حضور مسئولان و نمایندگان سازمان‌ها و نهاد‌های ذیربط در محل سایت تفریحی شهر ورزنه برگزار شد. وی افزود: در این جلسه به مشکلات بیمه‌ای کارگران شاغل در سایت گردشگری رسیدگی و مقرر شد تمامی کارگران شاغل فاقد بیمه توسط کارفرما در اسرع وقت تحت پوشش بیمه‌ای قرار گیرند.

ویدئو / تهران در محاصره بیابان

ایسناایسنا1 روز قبل
تهران شلوغ مدت‌هاست به دوره‌ای از بیابانی شدن وارد شده است. جمعیت این شهر روزبه‌روز نیاز به منابع آبی بیشتری دارد. آیا تهران و شهرهای اقماری آن می‌توانند به حفظ یا تامین منابع آبی خود امیدوار باشند؟ خبرنگار: سارا سبزی / گوینده: حسین هرمزی / تدوینگر: امید ابراهیمی
ایسناایسنا19 ساعت قبل
طبق اعلام مرکز آمار، سال گذشته دو میلیون و ۶۳۰ هزار تن برنج مصرف شده که تقریبا نیمی از آن برنج ایرانی و نیم دیگر برنج خارجی بوده است. براساس این گزارش، پارسال یک میلیون و ۶۵۰ هزار تن برنج خارجی به کشور وارد شده و ۱۹۶۱ تن برنج ایرانی صادر شده است. براساس اعلام مرکز آمار، مصرف برنج ایرانی در خانوارها طی سال گذشته یک میلیون و ۳۳ هزار تن بوده و مصرف برنج خارجی نیز یک میلیون و ۳۰ هزار تن بوده است. همچنین شش استان برنج تولید کرده‌اند که استان مازندران با ۳۸ درصد بالاترین میزان تولید را داشته و استان گیلان با ۳۳ درصد دومین تولیدکننده برنج کشور است. همچنین سهم استان خوزستان ۱۱ درصد، استان گلستان چهار درصد، استان فارس چهار درصد بوده و ۱۰ درصد از این محصول استراتژیک نیز در سایر استان‌ها تولید شده است.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین18 ساعت قبل
او با بیان اینکه با گران شدن بنزین نمی‌توان زیاد به رانندگان تاکسی فشار آورد، اظهار کرد: با این وجود از روز شنبه واحدهای نظارت ما در همه پایانه‌ها مستقر هستند و خوشبختانه اغلب رانندگان همکاری کرده و کرایه‌ها را افزایش نداده‌اند. قنادان همچنین درباره وضعیت بد خدمت رسانی در روز شنبه گفت: تا ساعت ۹ صبح ترافیک روانی داشتیم و افزایش قیمت بنزین تردد را تا حدودی کاهش داده بود به نحوی که برخی مسیرهای ۴۹ دقیقه، یک ربع طی می‌شد. او اضافه کرد: از ساعت ۹ صبح به دلیل وقوع برخی اعتراضات و بارش برف، معابر مسدود شد و تاکسی‌ها در ترافیک ماندند. اغلب تاکسیرانان سرکار بودند و کمبود نیرو دلیل اخلال در خدمت‌رسانی نبود. مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهر تهران همچنین گفت که امروز وضعیت خدمت‌رسانی از روز شنبه با وجود بارندگی بهتر است و تاکسیرانان بر سرکار آمده‌اند.

سامانه ۱۲۴؛ دریافت شکایات از قیمت کالا‌ها

صدا و سیماصدا و سیما7 ساعت قبل
وی افزود: افزایش قیمت برخی کالا‌ها مانند برنج وارداتی به دلیل ممنوع شدن واردات و حمایت از برنج داخلی است. آقای مدرسی خیابانی افزود: تا کنون دو هزار پرونده تعزیراتی برای تخلفات تشکیل شده است. وی گفت: این که گرانی قیمت‌ها را به افزایش قیمت بنزین مرتبط کنیم؛ جفا در طرح افزایش قیمت بنزین است، زیرا قیمت برخی کالا‌ها مقطعی و فصلی است و ربطی به گرانی بنزین ندارد. آقای ملکی گفت: بخش حمل و نقل دام نیز از گازوئیل استفاده می‌کند که افزایش قیمت بنزین تأثیری بر آن ندارد. آقای محمدیاری با بیان اینکه قیمت نهاده‌ها ثابت است گفت: قیمت مرغ در حد قیمت مصوب است و در برخی استان‌ها نیز کاهش قیمت داشته‌ایم.

رصد میدانی قیمت ‎ها در بازار

صدا و سیماصدا و سیما11 ساعت قبل
گزارش اختصاصیرصد میدانی قیمت ‎ها در بازارتصمیم و تاکید مسولان برای جلوگیری از افزایش خودسرانه قیمت کالاها، با نظارت واقعی در بازار محقق می‌شود؛ بازار این روز‌ها بیش از هر زمان دیگری زیر ذره بین مردم و دستگاه‌های ناظر هست.

نظرها

اخبار بیشتر

تازه‌ترین خبرها

همه

اخبار قیمت‌های روز بازار - دوشنبه ۲۷ آبان‌ماه

خبری18 ساعت قبل

صحبت‌های امروز روحانی درباره وضعیت کشور پس از گرانی بنزین

خبری18 ساعت قبل

مدارس و دانشگاه‌ها در برخی شهرها تعطیل شدند

خبری19 ساعت قبل

به دلیل اختلال در اینترنت سراسری کشور، پوشش لحظه به لحظه اخبار و فعالیت سرویس‌های دیگر طرفداری مانند نتایج زنده دچار مشکل شده است. همکاران هر لحظه که بتوانند فعالیت‌های معمول خود را از سر خواهند گرفت. البته بخش شبکه اجتماعی طرفداری در دسترس است.

شرایط سند برات تعیین شد

ایسنا10 دقیقه قبل

خداحافظی سرمربی تیم ملی اسپانیا با چشمان گریان

ایسنا10 دقیقه قبل

آغاز رزمایش «ذوالفقار ولایت نیروی زمینی ارتش»

ایسنا11 دقیقه قبل

سرکشی نمایندگان به حوزه انتخابیه در هفته آینده لغو شد

فارس11 دقیقه قبل

خداحافظی مورنو از نیمکت تیم ملی اسپانیا/ امروز انریکه دوباره سرمربی لاروخا می‌شود

نود12 دقیقه قبل

وقوع درگیری میان فلسطینیان و صهیونیست‌ها در کرانه باختری

مهر12 دقیقه قبل