ترامپ یک دروغگوی حرفه‌ای است
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. صدا و سیما
  4. سیاسی

ترامپ یک دروغگوی حرفه‌ای است

صدا و سیماخبرگزاری صدا و سیما |
دروغ گویی ترامپ در خصوص سرنگونی پهپاد ایرانی به این سبب است که او فهمیده، تحریم‌ها علیه تهران شکست خورده و به اهداف خود نرسیده است.

به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاري صدا و سيما، سردبیر روزنامه اینترنتی رأی الیوم گفت: دروغ گویی رئیس جمهور آمریکا در خصوص سرنگونی پهپاد ایرانی و طرح چنین ادعایی به این سبب است که او فهمیده، تحریم‌ها علیه تهران شکست خورده و به اهداف خود نرسیده است.

ترامپ یک دروغگوی حرفه‌ای است - 1

عبدالباری عطوان افزود آمریکا در خصوص پهباد ایرانی بزرگ نمایی کرد. حالا اگر شما می‌گویید، پهپاد ایرانی را منهدم کرده‌اید، پس لاشه‌های آن کجاست؟ ایرانی‌ها زمانی که پهپاد آمریکایی به نام «گلوبال هاوک» را سرنگون کردند، با غواصی در عمق دریا لاشه‌های آن را یافتند و به ما نشان دادند. خب حالا آمریکا هم همین کار را بکند.عطوان گفت ترامپ یک دروغگوی حرفه‌ای است و سریال طولانی دروغ‌های او در روزنامه‌های انگلیسی موجود است و حتی معاونان سابق او هم به این موضوع اذعان کرده‌اند. حال این پرسش مطرح است که چرا آن‌ها می‌خواهند دروغ بگویند؟ این موضوع چندین علت دارد: اول اینکه آن‌ها متوجه شده‌اند، تحریم‌ها علیه ایران شکست خورده است و همچنین آمریکایی‌ها تا الان نتوانسته‌اند ایرانی‌ها را تحریک کنند تا

از کوره در بروند همانند.وی افزود ایرانی‌ها وقتی حرفی می‌زنند، به آن عمل می‌کنند.عطوان تصریح کرد: مسئله دیگر این است که آمریکا می‌خواهد، ایران را برای بار دوم بر سر میز مذاکره بکشاند. یعنی ترامپ واقعا در مخصمه بسیار بزرگی افتاده است. ایرانی‌ها هم به این درخواست نه گفتند، مگر در صورتی که شروط آن‌ها عملی شود.وی افزود چه کسانی هزینه‌های این ائتلاف را پرداخت خواهند کرد؟ اعراب. متأسفانه ما گاو‌های شیردهی هستیم که این دروغگوی بزرگ ما را می‌دوشد. کشتی‌هایی که قرار است در این ائتلاف به کار گرفته شود، به سوخت نیاز دارند. چه کسی سوخت آن‌ها را تأمین می‌کند؟ معلوم است: کشور‌های عربی. همچنین هزینه‌های نگهداری و تعمیر را هم باید کشور‌های عربی پرداخت کنند. هدف ترامپ نیز دوشیدن است، …امارات حدود ۱۸۰ میلیارد دلار پرداخت کرد.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

متاسفانه نتوانستیم «آدم‌سازی» کنیم/حرف زیاد است، ‌ اما …

ایسناایسنا1 روز قبل
ایشان حکومت اسلامی را همراه با واژه «جمهوری» بیان کردند و این جمله تاریخی را که «من رأی به جمهوری اسلامی می‌دهم، و از شما تقاضا دارم که رأی به جمهوری اسلامی بدهید، نه یک کلمه کم، نه یک کلمه زیاد. جمهوری اسلامی.» در روز رای‌گیری برای استقرار جمهوری اسلامی بیان کردند. این افراد باید توجه داشته باشند که آمریکا و دشمنان جمهوری اسلامی اجازه نمی‌دهند این اتفاق بیفتد. از آفت‌های حکومت اسلامی این است که کارگزاران و مسؤولانش به زندگی تجملی، لوکس و اشرافی روی آوردند. روحیه خاصی در آن فضا بر جامعه حاکم بود، در همین فضا بود که ۹۸٫۲ درصد مردم به جمهوری اسلامی رای دادند.

برخوردار شدن ۶۰ میلیون نفر از منابع حاصل از اصلاح قیمت بنزین

صدا و سیماصدا و سیما21 ساعت قبل
وی با اشاره به اینکه مدیریت مصرف سوخت و حمایت اجتماعی از تصمیمات مهم این جلسه بود، گفت: ابتدا آقای رحمانی فضلی وزیر کشور و آقای نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه گزارشی به جلسه ارایه کردند. آقای ربیعی افزود: سران قوا از تلاش‌های وزیر کشور برای اجرای طرح تشکر و هرکدام طی صحبت‌های جداگانه بر همکاری همه جانبه همه دستگاه‌ها و نهاد‌های کشور برای اجرای موفق این طرح ملی تاکید کردند. وی همچنین یکی دیگر از مباحث این جلسه را تحقق و اهداف این طرح دانست و گفت: در این جلسه ایجاد عدالت اجتماعی و برخوردار شدن ۶۰ میلیون نفر از خانواده‌های کم درآمد از منابع حاصل از اصلاح قیمت بنزین، مورد تاکید مجدد قرار گرفت. سخنگوی دولت افزود: از اهداف مهم ما در این طرح مبارزه با قاچاق سوخت بود که در این جلسه مورد بحث قرار گرفت. آقای ربیعی گفت: همچنین بحث مدیریت مصرف سوخت و مقاوم سازی اقتصاد ناشی از این طرح، مباحثی بود که در این جلسه مطرح شد.

شعار علیه روحانی در سخنرانی احمدی‌نژاد+عکس

24+
آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز1 روز قبل
نامه‌نیورنامه‌نیور1 روز قبل
مردمی که قدرت را در یک جریات امپراتوری می‌دیدند یک باره براساس این قدرت، یک شکست غیرقابل پیش‌بینی و تزلزل غیرقابل بررسی به وجود آمد. تمدن‌های مادی‌گرایانه در شعاع توانمندی پیامبر اسلام نابود شد. علم‌الهدی بیان کرد: ملزم هستیم در تمامی جریانات زندگی اعم از اخلاق و بینش سیاسی و کشوری و مدیریت اجتماعی، نشانی از پیامبر در زندگی خود داشته باشیم؛ زیرا برهان پروردگار ما پیامبر اسلام است. علم‌الهدی عنوان کرد: علت اینکه امروز یمن یکپارچه در جریان منویات انقلاب اسلامی قرار دارد و مزدوران استکبار را سرکوب می‌کند و با همه امکانات مقابله می‌کند و با خط ایثار دشمن را به زانو درمی‌آورد این بخاطر نفوذ قدرت نرم انقلاب اسلامی ما است. تفاسیر باطل و بی سند از پیامبر و اسلام و اسلام را به قواره فکری خود درآوردن، این مردم ما را غافل و بی‌بصیرت دیده‌اند در حالی که عکس این مسئله در مورد مردم صادق است.

فیلم | زیرنویس شبکه خبر درباره اعتراضات در برخی شهرهای کشور

همشهریهمشهری21 ساعت قبل

از فردا طرح معیشتی را برای خانوارها می‌ریزیم

مهرمهر1 روز قبل

نظرها

اخبار بیشتر

تازه‌ترین خبرها

همه

وضعیت آب و هوای کشور - امروز ۲۶ آبان‌ماه

خبری1 ساعت قبل

پس از تاکیدات رهبر، دو طرح بنزینی فراکسیون امید از دستور کار خارج شد

خبری1 ساعت قبل

درآمد حاصل از افزایش قیمت بنزین به چه کاری اختصاص می‌یابد؟

خبری20 ساعت قبل

به دلیل اختلال در اینترنت سراسری کشور، پوشش لحظه به لحظه اخبار و فعالیت سرویس‌های دیگر طرفداری مانند نتایج زنده دچار مشکل شده است. همکاران هر لحظه که بتوانند فعالیت‌های معمول خود را از سر خواهند گرفت. البته بخش شبکه اجتماعی طرفداری در دسترس است.

بهترین سریال‌های ۲۰۱۹؛ تماشای این سریال‌های تلویزیونی جذاب را از دست ندهید!

تکراتوچند ثانیه قبل

اختصاص یکهزار میلیارد ریال اعتبار برای توزیع رایگان شیر مدارس

ایمنا27 دقیقه قبل

رایزنی ولیعهد ابوظبی و وزیر خارجه بحرین درباره تحولات منطقه

مهر28 دقیقه قبل

انصراف «الصفدی» از پذیرش پست نخست وزیری لبنان

مهر29 دقیقه قبل

ورود تجهیزات نظامی آمریکایی به قامشلی در سوریه

مهر30 دقیقه قبل

سقوط مشکوک خانم معلم از پنجره اتوبوس

الف31 دقیقه قبل

پربحث‌ترین خبرها


رایزن فرهنگی ایران در ترکمنستان از این کشور ممنوع الخروج شد!

1 روز قبلمهر2

قوانینی که به کاهش وزن شما کمک می‌کنند

10 ساعت قبلاقتصاد آنلاین0

طرح دوفوریتی مجلس برای توقف افزایش قیمت بنزین

20 ساعت قبلعصر ایران1

نظرات برگزیده مخاطبین الف: جشن تولد در هواپیما فقط به زخم مردم نمک می‌پاشد/ روحانی عصبانی است چون به وعده‌هایش عمل نکرده است/ تحریم بهانه خوبی برای افرادی است که مدیریت بلد نیستند

1 روز قبلالف1

طرح حمایت معیشتی دولت چیست؟ / آیا همان یارانه نقدی است؟ / حمایت معیشتی تا چه زمانی قرار است پرداخت شود؟ / مجموع دریافتی خانوده‌ها شامل یارانه نقدی و کمک معیشتی چقدر خواهد بود؟

2 روز قبلانتخاب1

فیلم افشاگری بی سابقه امام جمعه قزوین روی آنتن زنده شبکه یک

2 روز قبلرکنا1

نمایش مستند بازیگر فیلم‌های پورن در مشهد+تصاویر

5 روز قبلآفتاب‌نیوز1

کنایه فعال رسانه‌ای به سخنان امروز رئیس جمهور

5 روز قبلجام نیوز1

آغاز دوره جدید ژاپن و پایان جشن‌‌های امپراتوری (+عکس)

6 روز قبلعصر ایران1