بی‌توجهی تماشاچیان به درخواست‌های آتیلا پسیانی
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. برترین‌ها
  4. فرهنگ

بی‌توجهی تماشاچیان به درخواست‌های آتیلا پسیانی

برترین‌هاخبرگزاری برترین‌ها |
آتیلا پسیانی قبل شروع تئاتر جنایات ومکافات روی سن آمد و سه بار خواهش کرد موبایل ها را نه سایلنت، که خاموش کنید.

برترین‌ها: آتیلا پسیانی قبل شروع تئاتر جنایات و مکافات روی سن آمد و سه بار خواهش کرد موبایل‌ها را نه سایلنت، که خاموش کنید. سه بار درخواستش را تکرار کرد. در صحنه به آغوش کشیدن مینا ساداتی از سوی بابک حمیدیان (همسرش)، نصف سالن از این صحنه عکس و ویدئو میگرفت!

بی‌توجهی تماشاچیان به درخواست‌های آتیلا پسیانی - 2

در خبری بخوانید: اخبار فرهنگی و هنری روز

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

وقتی شهید باقری قسم جلاله میخورد

مهرمهر1 روز قبل
شهید باقری در صوت ماندگاری که از وی به جا مانده است می‌گوید: برای نتیجه فقط اخلاص عمل فایده دارد، به والله، اگر کسی در این جنگ تاثیر داشته باشه، چه با تجربه چه بی‌تجربه.

فیلم | تمرین بوکی دختر ۸ ساله چینی که در شبکه‌ها وایرال شد

خبرآنلاینخبرآنلاین1 روز قبل
در ۱۰۰ کیلومتری شیراز، یکی از تاریخی‌ترین و زیباترین شهرهای استان فارس وجود دارد که سال‌های دور میهمان پادشاهی بوده است که علاقه‌های عجیب و غریب و بلندپروازی‌هایش سرنوشت تاریخ را تغییر داد. اگر از قدمت این شهر بپرسید باید گفت که به دوران هخامنشیان و حمله‌ اسکندر و در نهایت به اواخر دوران اشکانی و ابتدای شکل گیری حکومت ساسانیان خواهد رسید.
صدا و سیماصدا و سیما1 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری صداوسیما بر اساس اطلاعیه شورای برگزاری مراسم تشییع این بازیگر، مراسم تشییع پیکر مرحوم اسدزاده ساعت‌ ۹:۳۰ سه شنبه ۵ شهریور از مقابل خانه هنرمندان برای خاکسپاری در قطعه هنرمندان بهشت زهرا (س) انجام خواهد شد. وسایل ایاب و ذهاب برای حضور در قطعه هنرمندان بهشت زهرا (س) مهیا خواهد بود.
مهرمهر11 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار مهر مراسم اهدای جایزه و تقدیر از آثار چاپ شده ادبی با درون مایه بیان حقیقت و روشنگری با عنوان جایزه ادبی شهید سیدعلی اندرزگو عصر امروز سوم شهریور همزمان با روز شهادت علی اندرزگو در تالار سوره حوزه هنری برگزار شد. جایزه ادبی شهید سیدعلی اندرزگو پس از سه سال کار کارشناسی برگزار شد و ۵ عنوان کتاب را به عنوان آثار برگزیده معرفی می‌کند. وی تاکید کرد: معتقدم نویسندگان باید نذر کنند که با موضوع روشنگری درباره تاریخ معاصر ایران اثری بنویسند. وی ادامه داد: این جایزه بنام شهید سیدعلی اندرزگو نامگذاری شده است و این مهمترین ویژگی این جایزه ادبی است. ساسان ناطق سرداور این بخش گفت: داستان انقلاب وقتی خودش را نشان می‌دهد که در راستای داستان ایرانی حرکت کند و روایت انقلاب باید روایت انسان ایرانی و امیدآفرین باشد.

واکنش کاربران توییتر به فینال برنامه استعدادیابی عصر جدید

14+
الفالف16 ساعت قبل
صدا و سیماصدا و سیما10 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری صداوسیما به نقل از ستاد ارتباطات و اطلاع رسانی بنیاد مصطفی (ص)، نشست خبری فراخوان چهارمین نشست آشنایی صنایع با دستاوردهای دانشمندان جهان اسلام (EISA) با حضور اقای مهدی صفری، دبیر چهارمین نشست بین‌المللی ایسا، اقای صائم ستارزاده، دبیر اجرایی چهارمین نشست بین‌المللی ایسا و اقای سید علی عمرانی، مدیر اجرایی بنیاد علم و فناوری مصطفی (ص) برگزار شد. وی بیان کرد: چهار محور اصلی بنیاد علم و فناوری مصطفی (ص) شامل اعتبار بخشی، شبکه سازی، ظرفیت سازی و گفتمان سازی است. ‌وی ادامه داد: در زمینه شبکه سازی، فعالیت‌ها با محوریت افراد برجسته شکل گیرد تا جهان اسلام از داشته‌های خویش آگاه شود. اقای صائم ستارزاده دبیر اجرایی چهارمین نشست آشنایی صنایع با دستاوردهای دانشمندان جهان اسلام (EISA) نیز گفت: نشست ایسا، فرصتی را فراهم می‌کند تا نیاز‌های گروهی از جامعه علمی شرکت‌کننده در نشست برطرف شود و افراد بتوانند دستاورد‌های خود را در حوزه تولیدات و خدمات فناوری به بازار‌های جدید با تمرکز بر جهان اسلام معرفی کنند. وی افزود: EISA به معنای آشنایی صنایع با دستاوردهای دانشمندان جهان اسلام و برای ما مهم است که شرکت کنندگان یک سطح از شاخصه‌های دانش را دارا باشند.

نظرها

اخبار بیشتر