عکس ظاهر جدید بازیگر «آوای باران» در کنار مادرش
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. پارس نیوز
  4. سرگرمی
عکس ظاهر جدید بازیگر «آوای باران» در کنار مادرش

عکس ظاهر جدید بازیگر «آوای باران» در کنار مادرش

پارس نیوزخبرگزاری پارس نیوز |
مهران رنجبر با انتشار این عکس نوشت:

مادرم

جاى انگشتر فیروزه‌ات روى قلبم و جسمم و روحم مى ماند تا بتوانم هر روز مهربان‌تر و صبور‌تر باشم …. اسوه ى صبر تویى ….. ممنونم که براى من و هنرم انرژى مى فرستى و بخشیدن رو به من یاد مى دى ….

سایت مستدام حضرت عشق ….

منبع خبر : آخرین خبر مهران رنجبر

در وبسایت خبری بخوانید: جدیدترین اخبار تفریحی

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

پارس نیوزپارس نیوز1 روز قبل
•الحمد لله الذی جعلنا من المتمسکین بولایة أمیرالمؤمنین و الأئمة علیهم السلام. •سپاس خدا را که ما را از کسانی قرار داد که به ولایت امیرالمومنین علی (ع) و ائمه اطهار (ع) تمسک می‌جویند. عید همتون مبارک عزیزان جان. •عکس: نجف پاییز ١٣٩٥ اولین زیارت مولام. پوریا تابان بیست و نهم مرداد ١٣٩٨
زوم‌جیزوم‌جی21 ساعت قبل
این دقیقا همان فرایندی است که لوییس آنتونیو (Luis Antonio) توسعه‌دهنده پرتغالی بازی ۱۲‌Minutes آن را برای بازی خود تجربه کرده است. یکی از دلایل طولانی شدن روند توسعه بازی این بود که خود آنتونیو در این سال‌ها در حال یادگیری برنامه‌نویسی بوده است. بازی ۱۲Minutes به‌شکل واضحی از فیلم‌هایی همانند Rear Window، شاینینگ، ممنتو و Groundhog Day الهام گرفته استبخش نمونه‌سازی بازی از قاعده خاصی پیروی نمی‌کرد. البته که این وقت نذاشتن زیاد روی فرایند توسعه بازی، برای نسخه نهایی بازی به یک چیز مفید تبدیل شد. لوییس آنتونیو، توسعه بازی ۱۲Minutes را از ۶ سال گذشته آغاز کرده استنتیجه کار کاملا واضح است.
پارس نیوزپارس نیوز1 روز قبل

نظرها

اخبار بیشتر