تیزر «بازیوو» رونمایی شد
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. سینماپرس
  4. فرهنگ

تیزر «بازیوو» رونمایی شد

سینماپرسخبرگزاری سینماپرس |
سینماپرس: تیزر فیلم سینمایی «بازیوو» به کارگردانی امیرحسین قهرایی منتشر شد.

به گزارش سینماپرس، تیزر فیلم سینمایی «بازیوو» به کارگردانی امیرحسین قهرایی و تهیه کنندگی سیدغلامرضا موسوی که چندی پیش صداگذاری آن توسط نعیم مسچیان آغاز شده بود، رونمایی شد.

«بازیوو» در حوزه سینمای کودک و نوجوان ایران تولید شده است.

در خلاصه داستان این اثر آمده است: «سرزمین بازی‌ها واقعی‌تر از چیزی هست که شما فکر می‌کنین. شما در مقابل دروازه‌های بازیوو هستید، لطفا وارد شوید!»

برزو ارجمند، پژمان بازغی، محمدرضا هدایتی، لیندا کیانی، رضا شفیعی جم، سحر زکریا، مجید افشاری بازیگران «بازیوو» هستند.

خبری: بهترین اخبار فرهنگی ادبی ایران و جهان

سایر عوامل فیلم عبارتند از نویسنده: سلمان خورشیدی، مدیر فیلمبرداری: سهیل نوروزی، تهیه کننده اجرایی: میثم معراجی، تدوین: امیر شیبان خاقانی، صداگذار: نعیم مسچیان، طراح صحنه: بهمن زربخش، طراح چهره پردازی: میثم قراگزلو، صدابردار: امیر حاتمی، طراح لباس: بهار خلیلی فر، طراح جلوه‌های ویژه: امیر محمدزاده، مدیر روابط عمومی: نگین موسوی.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

تسنیمتسنیم20 ساعت قبل
مقایسه زمان آموزش در ایران و ژاپنکارشناس ارشد سازمان مدیریت و برنامه ریزی در ادامه با اشاره به زمان آموزش در پایه‌های مختلف تحصیلی در ایران مطرح‌کرد: دانش‌آموزان در دوره ابتدایی ۸۵۰ ساعت، دوره متوسطه اول ۱۰۲۰ ساعت، متوسطه نظری ۱۱۹۰ ساعت و متوسطه فنی و حرفه‌ای و کاردانش ۱۳۶۰ ساعت آموزش دریافت می‌کنند. کارشناس ارشد سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی تصریح‌کرد: اگر فرض را بر این بگذاریم که تعداد روزهای واقعی آموزش در طول سال تحصیلی ۱۲۰ روز باشد و تعداد هفته‌های مفید آموزش نیز ۲۴ هفته، تفاوت زمان واقعی و رسمی ۵۰ روز می‌شود یعنی ۷۰ درصد زمان آموزش رسمی را خواهیم داشت، زمان واقعی آموزش رسمی ما به جای ۱۱۷۳۰ ساعت ۶۸۴۰ ساعت است. زمان آموزش در ایران ۱۲۹۰۰ ساعت نیست، این آمار اشتباه استمحسنی‌نیا ادامه داد: اینکه می‌گویند آموزش رسمی در ایران ۱۲۹۰۰ ساعت است به هیچ عنوان صحیح نیست بلکه زمان آموزش در ایران ۱۱۷۳۰ ساعت است و ۴۸۹۰ ساعت تفاوت بین زمان واقعی آموزش با زمان رسمی آموزش داریم و ۴۲ درصد زمان را اتلاف می‌کنیم. کارشناس ارشد سازمان مدیریت و برنامه ریزی عنوان کرد: هزینه نفرساعت اتلاف شده در دوره ابتدایی ۷۹۴۰ میلیارد تومان، متوسطه اول ۳۴۰۰ میلیارد تومان، متوسط دوم ۳۱۵۴ میلیارد تومان است و در مجموع ۱۵هزار میلیارد تومان اتلاف منابع را داریم. محسنی نیا افزود: زمان آموزش در دوره ابتدایی به طور میانگین ۸۵۰ ساعت است که در مقایسه با سایر کشورها یک سوم کمتر بوده و در دوره‌های بالاتر یک سوم بیشتر است.
خبرآنلاینخبرآنلاین19 ساعت قبل
«سید احمد میرعلایی» که مسئول پیگیری روند تولید و ساخت فیلم سینمایی «احمدبای» به کارگردانی جمال شورجه است از طی شدن مراحل نهایی ساخت این فیلم خبر داد. سیداحمد میرعلایی که این روزها مسئول پیگیری کارهای ساخت و تولید پروژه‌های سینمایی و تلویزیونی جمال شورجه بعد از بیماری وی است از ادامه ساخت این فیلم گفت. میراعلایی در ابتدا گفت: فیلمبرداری فیلم تا قبل از بیماری آقای شورجه تمام شد، حتی بخشی از تدوین کار در هنگام سلامت او نیز ادامه داشت. بعد از عارض شدن بیماری برای آقای شورجه، تدوین، صداگذاری و ساخت موسیقی نیز در حال ادامه است. میراعلایی اظهار داشت: «احمد بای» قهرمانی ملی و ضداستعمار الجزایر و برای مردم این کشور از محبوبیت و اهمیت بسیار زیادی برخوردار است.

پروژه رازی

صدا و سیماصدا و سیما14 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما؛ مجموعه رازی شامل دو بخش تجاری و فرهنگی است که به‌علت همجواری با برج طغرل از مصالح خنثی برای نمای آن استفاده شده است و بهره‌برداری از این مجموعه به تقویت زیرساخت‌های فرهنگی در منطقه تاریخی شهر ری کمک می‌کند.
ایسناایسنا21 ساعت قبل
مدیرکل فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم با تاکید بر اینکه باید بتوانیم بین حق و تکلیف فرهنگی موازنه ایجاد کنیم، گفت: دانشجویان نباید از ایفای مسؤولیت مدنی شانه خالی کنند. به گزارش ایسنا، محمد هادی عسکری در چهارمین نشست معاونان و مدیران فرهنگی دانشگاه‌های منطقه ۲ کشور، اظهار کرد: خداوند متعال را شاکریم که علی‌رغم محدویت‌ها، جریان بالنده فرهنگی در کشور رو به صعود و مروج روحیه امید، عقلانیت و اعتماد عمومی است. عسکری با تاکید بر لزوم توجه به مؤلفه تغییر، گفت: هدف هر فعالیت فرهنگی باید ایجاد امید و امکان کنش باشد و کنشگران دانشگاه دانشجویان، اساتید و کارمندان هستند. مدیرکل فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تصریح کرد: همواره باید از میزان سرمایه اجتماعی دانشگاه ارزیابی دقیق داشته باشیم و آنچه مهم است تلاش برای افزایش سرمایه نمادین دانشگاه است. عسکری گفت: باید بتوانیم بین حق و تکلیف فرهنگی موازنه ایجاد کنیم، همانطور که دانشجو حقوقی دارد که مسؤولین باید آنها را تحقق ببخشند، دانشجو نیز تکالیف مدنی دارد که نباید از ایفای مسؤولیت آن شانه خالی کند.
مهرمهر22 ساعت قبل
سیفی اظهار می‌کند: با اجرای این ماده پوشش تحصیلی در این مناطق افزایش پیدا می‌کند. فقط لازم است دولت در لایحه این مورد را بگنجاند و نمایندگان مجلس نیز از آن حمایت کنند که عموما حامی آن هستند. و از سوی دیگر تعهداتی که یک معلم استخدام آموزش و پرورش دارد را در قبال شاگردانش ندارد و ممکن است به دلیل شرایط ترک محل خدمت کند. معلمان عشایری هم کمابیش همین مشکل را دارند. حال باید منتظر ماند و دید آیا دولت بسته‌های حمایتی خاصی برای معلمان این مناطق خواهد دید.

نظرها

اخبار بیشتر

تازه‌ترین خبرها

همه

اخبار قیمت‌های روز بازار - دوشنبه ۲۷ آبان‌ماه

خبری18 ساعت قبل

صحبت‌های امروز روحانی درباره وضعیت کشور پس از گرانی بنزین

خبری18 ساعت قبل

مدارس و دانشگاه‌ها در برخی شهرها تعطیل شدند

خبری19 ساعت قبل

به دلیل اختلال در اینترنت سراسری کشور، پوشش لحظه به لحظه اخبار و فعالیت سرویس‌های دیگر طرفداری مانند نتایج زنده دچار مشکل شده است. همکاران هر لحظه که بتوانند فعالیت‌های معمول خود را از سر خواهند گرفت. البته بخش شبکه اجتماعی طرفداری در دسترس است.

بشار اسد: نبود گفتگو مهم‌ترین مشکل جوامع عربی است

قدس آنلاین4 دقیقه قبل

فرمانده ارتش پاکستان با امیر سرلشکر موسوی دیدار کرد

مهر5 دقیقه قبل

نخست وزیر تشکیلات خودگردان: پمپئو قوانین بین‌المللی را به سخره گرفته است

قدس آنلاین6 دقیقه قبل

استقرار نیروهای بیشتری از ارتش سوریه در حومه «حسکه»

قدس آنلاین8 دقیقه قبل

فلک الافلاک اولین پرونده موفق ثبت جهانی وزارت می‌شود؟

ایمنا9 دقیقه قبل

زمین ‌لرزه ۴٫۵ریشتری قطور آذربایجان‌غربی را لرزاند

مهر10 دقیقه قبل