جنجال بازیکنان نیوکاسل پیش از سفر به آسیا؛ درگیری بیرون پیتزا فروشی در ساعت ۳ صبح!
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. نود
  4. ورزشی
جنجال بازیکنان نیوکاسل پیش از سفر به آسیا؛ درگیری بیرون پیتزا فروشی در ساعت ۳ صبح!

جنجال بازیکنان نیوکاسل پیش از سفر به آسیا؛ درگیری بیرون پیتزا فروشی در ساعت ۳ صبح!

نودخبرگزاری نود |
کارل دارلو و جونجو شلوی تنها ساعاتی پیش از سفر به آسیا، با برخی افراد درگیر شدند.

به گزارش وبسایت نود، تابستان ۲۰۱۹ برای نیوکاسل به شکلی کابوس وار پیش می‌رود. تمام اتفاقات بدی که می‌تواند یک تیم را زمین بزند، در همین هفته‌ها بر سر نیوکاسل آمده تا از همین اول فصل، کلاغ‌ها گزینه‌ای دلخواه برای سقوط به نظر برسند.

رافائل بنیتس، سرمربی اسپانیایی نیوکاسل بعد از درگیری‌های تمام نشدنی خود با مایک اشلی، بالاخره نیوکاسل را بعد از ۳ سال ترک کرد و حضور در سوپرلیگ چین و باشگاه دالیان ییفانگ را برگزید. بنیتس مردی بود که نیوکاسل را در سال ۲۰۱۷ به لیگ برتر بازگرداند و در دو فصل، به ترتیب این تیم را در رده‌های دهم و سیزدهم جدول نشاند. دستاوردی که با توجه به ترکیب بازیکنان نیوکاسل چیزی در حد شاهکار به نظر می‌رسد و خیلی از کارشناسان این عملکرد را مستقیما به توانایی‌های فنی بنیتس ارتباط می‌دادند.

آیوزه پرز بهترین گلزن فصل قبل نیوکاسل به لسترسیتی پیوسته و سالومون روندون، مهاجم ونزوئلایی که برتری او در نبردهای هوایی بسیار به کمک نیوکاسل آمده بود، با پایان دوران حضور قرضی خود در تاین تصمیم گرفت به سرمربی سابق خود در دالیان ملحق شده و از فوتبال اروپا فاصله گیرد.

به این ترتیب نیوکاسل دو بازیکنی را از دست داد که از مجموع ۴۲ گل این تیم در فصل گذشته لیگ برتر، ۲۳ گل را به ثمر رسانده بودند و البته هنوز هم نتوانسته جانشینی را برای آن‌ها پیدا کند. مایک اشلی که در ۱۲ سال گذشته مالکیت نیوکاسل را در دست داشته، در پی فروش باشگاه است و این دغدغه، احتمالا اصلی‌ترین دلیل بی توجهی او به وضعیت نقل و انتقالات باشگاه بوده است.

بعد از خروج بنیتس، نیوکاسل با استیو بروس سرمربی سابق بیرمنگهام، ویگان، ساندرلند، هال سیتی و آستون ویلا به توافق رسیده و مدافع سابق شیاطین سرخ قرار است در فصل ۲۰-۲۰۱۹ روی نیمکت این تیم بنشیند. علیرغم روزهای درخشان بروس در چمپیونشیپ، سوابق او در لیگ برتر موجب شده تا عده‌ای، انتخاب بروس را مقدمه‌ای بر سقوط نیوکاسل بخوانند. افزون بر این‌ها، شیوه خروج بروس از شفیلد ونزدی و حضور بدون درنگ او در نیوکاسل، موجب شده تا ونزدی واکنش نشان داده و باید دید آیا پای نیوکاسل به موضوعی حقوقی نیز بازخواهد شد یا خیر.

بروس تیم نصفه و نیمه‌ای را در اختیار گرفته و تنها ۲۲ روز تا نخستین بازی فصل ۲۰-۲۰۱۹ لیگ برتر فرصت دارد. در چنین شرایطی شاید بی انضباطی بازیکنان آخرین چیزی باشد که بروس انتظارش را دارد. اما یک مورد بی‌انضباطی پیش از سفر به شرق آسیا، موجب شده تا تابستان پراتفاق نیوکاسل تکمیل شود.

شنبه هفته گذشته نیوکاسل بدون سرمربی با هدایت بن داوسون و نیل ردفرن (سرمربی تیم زیر ۲۳ سال) به چین سفر کرد تا در تور آسیایی ۲۰۱۹ لیگ برتر که برای نهمین سال در شرق آسیا برگزار می‌شود، شرکت کند. اما ۱۰ ساعت پیش از پرواز بازیکنان نیوکاسل به سمت خاور دور، چند بازیکن این تیم درگیر یک نزاع خیابانی بوده‌اند.

دیلی میل تصاویری از حضور کارل دارلو، دروازه بان و جونجو شلوی، هافبک این تیم منتشر کرده که نشان می‌دهد این دو بازیکن در ساعت ۳ بامداد شنبه و بیرون از یک پیتزا فروشی در مورفت (در فاصله حدودا ۱۶ مایلی شمال نیوکاسل) با چند نفر درگیر شده و کار به زد و خورد نیز کشیده شده است.

این دو بازیکن بعد از خروج از این مکان، با افرادی مواجه می‌شوند که در حال توهین به شلوی بوده‌اند. شلوی نیز البته پاسخ این توهین‌ها را به شکل کلامی می‌دهد و سعی می‌کند وارد درگیری فیزیکی نشود. اما یکی از دوستان دارلو واکنش نشان داده و با مشت به سراغ اهانت کنندگان می‌رود. همین مشت، سرآغاز یک درگیری فیزیکی بین دو طرف شده و البته از تصاویر منتشر شده، اینگونه به نظر می‌رسد که تنها دارلو وارد درگیری شده و شلوی علیرغم دریافت ضرباتی، خود واکنش فیزیکی نشان نمی‌دهد.

در وبسایت خبری بخوانید: پربازدیدترین اخبار ورزشی ایران،اروپا و سراسر نقاط دنیا

شلوی که سابقه حضور در لیورپول را هم دارد، به بیماری آلوپسیا دچار است (بیماری که موجب ریزش منطقه‌ای موی سر می‌شود) و به نظر می‌رسد اهانت گروه آغاز کننده درگیری، در همین زمینه بوده باشد. این نخستین باری نیست که پای شلوی در چنین داستان هایی باز می‌شود و او پیش از این برای کنترل خشم خود مدتی تحت درمان بوده است، اما تصاویر منتشر شده، او را از نشان دادن عکس العمل در این درگیری فیزیکی تبرئه می‌کند.

افزون بر کارل دارلو و جونجو شلوی، جک کلبک دیگر بازیکن نیوکاسل نیز به همراه هم‌تیمی اش در آن مکان حضور داشته که البته هرگز وارد درگیری نشده است.

نیوکاسل چهارشنبه در نخستین بازی خود در جام آسیایی لیگ برتر در نانجینگ با نتیجه ۴-۰ مغلوب وولورهمپتون شد و شنبه در شانگهای، در دیدار رده بندی این رقابت‌ها، با تک گل یوشینوری موتو برابر وستهم یونایتد به پیروزی رسید تا به رده سوم این جام دست یابد. نکته جالب آن که بازیکنان خاطی درگیری شنبه نیز در هر دو دیدار نیوکاسل در چین حضوری فعال داشتند. (در بازی مقابل وولوز دارلو، کلبک و شلوی به شکل ثابت به میدان رفتند و در مقابل وستهم کلبک و شلوی حضوری ثابت داشتند.)

بروس در روز چهارشنبه (روز شکست ۴-۰ مقابل وستهم یونایتد) رسما به عنوان سرمربی نیوکاسل معرفی شد و بلافاصله به چین رفت تا در تمرینات تیمش حضور یابد. اگرچه او بازیکنان نیوکاسل را برای دیدار مقابل وستهم انتخاب کرد اما روی نیمکت ننشست.

بروس که قرار است سه شنبه و در جریان دیداری دوستانه مقابل هیبرنیان برای نخستین بار روی نیمکت نیوکاسل بنشیند، بعد از حضور در اولین جلسه تمرینی اش در چین از یک پشیمانی ۱۵ ساله سخن به میان آورد.

۱۵ سال قبل و در سال ۲۰۰۴، بعد از جدایی سربابی رابسون از نیوکاسل، سران وقت این باشگاه پست سرمربیگری این تیم را به استیو بروس پیشنهاد دادند. بروس (که در آن سال‌ها هدایت بیرمنگهام را به دست داشت) این پیشنهاد را رد کرد و به حضور در سنت اندروز ادامه داد. نیوکاسل در سال ۲۰۰۴ تیمی بود که در ۳ فصل متوالی به ترتیب در رده‌های چهارم، سوم و پنجم لیگ برتر ایستاده بود و با سربابی رابسون حضور در مرحله دوم گروهی لیگ قهرمانان را هم تجربه کرده بود.

۱۵ سال بعد، بروس تصمیم گرفته تا پیشنهاد نیوکاسل را «روی هوا بقاپد» و به این پشیمانی پایان دهد. اما او احتمالا تاکنون فهمیده که قرار است به فضای کاملا متفاوتی گام بگذارد؛ فضایی که آلن شیرر آن را سخت‌ترین و مسموم‌ترین فضایی خوانده که بروس در دوران حرفه ایش تجربه خواهد کرد. شاید اولین گام بروس، دست و پنجه نرم کردن با بازیکنانی باشد که در ساعات ابتدایی بامداد و چند ساعت قبل از یک سفر طولانی، چند مایل بیرون از مرکز شهر به خوش گذرانی مشغول اند و البته در یک درگیری فیزیکی هم مشارکت می‌کنند!

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

قرارداد آقای سرمربی!

صدا و سیماصدا و سیما22 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما؛ قرار بود پس از بازی با عراق یک نشست خبری برگزار شود و به سوالات و ابهامات در زمینه قرارداد مارک ویلموتس پاسخ داده شود، اما اکنون خبری از برگزاری این نشست نیست. پول سرمربی تیم ملی فوتبال از حساب بیت المال پرداخت می‌شود، بنابراین بهتر است مسئولان فدراسیون فوتبال ایران هر چه زودتر این نشست خبری را برگزار کنند تا مشخص شود مفاد قراردادی مارک ویلموتس به چه صورتی است.
صدا و سیماصدا و سیما15 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری صداوسیما‎‌؛ در ادامه بازی‌های مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر و جام ملتهای آسیا ۲۰۲۳ چین تیم‌های ملی فوتبال عراق و بحرین در امان اردن به مصاف هم رفتند که در نهایت بازی این دو تیم با تساوی بدون گل به پایان رسید تا عراق در صدر جدول این گروه از ۵ بازی ۱۱ امتیازی شود و بحرینی‌ها نیز با ۹ امتیاز از ۵ بازی در جایگاه دوم جدول باقی بمانند. در دیگر بازی این گروه تیم هنگ کنگ با یک گل کامبوج را شکست داد و ۵ امتیازی شد. تیم ملی فوتبال کشورمان امروز استراحت داشت؛ شاگردان ویلموتس از ۴ بازی قبلی با ۲ برد و ۲ شکست ۶ امتیازی هستند و در جایگاه سوم جدول قرار دارند؛ تساوی امروز عراق و بحرین بهترین فرصت را برای ملی پوشان فوتبال کشورمان به وجود آورده تا در ۴ بازی آینده که ۳ بازی آن مقابل هنگ کنگ، بحرین و عراق نیز میزبان هستیم را با برتری به پایان برسانند و به عنوان تیم نخست راهی مرحله بعد شوند. در حالی که این روزها انتقادات از ویلموتس سرمربی بلژیکی تیم ملی به خاطر عدم حضورش در ایران به اوج رسیده و تیم ملی کشورمان برنامه خاصی تا بازی ۷ فروردین مقابل هنگ کنگ ندارد باید امیدوار باشیم سرمربی تیم ملی بازی امروز حریفان را دیده باشد و با شناخت تیم‌ها و برنامه ریزی مشخص به مصاف حریفان برود تا در این ۴ بازی امتیازی از دست ترود.
ورزش۳ورزش۳22 ساعت قبل
در جریان بازی دیشب آرژانتین و اروگوئه، لیونل مسی و ادینسون کاوانی در یک صحنه با یکدیگر درگیر شدند. بعد از اعتراض مسی، ادینسون کاوانی نیز وارد درگیری شد؛ موضوعی که باعث شد یک بحث نسبتا شدید بین کاوانی و مسی به وجود بیاید. این نشریه مدعی شده که در این درگیری کاوانی رو به مسی گفته است: «قصد دعوا کردن داری؟» این اما پایان کار نبوده و لیونل مسی نیز سوال کاوانی را بی پاسخ نگذاشته است. ادینسون کاوانی پس از پایان بازی دیشب در واکنش به درگیری با مسی گفت: " بله این فوتبال است. این دومین بار طی چهار روز اخیر است که لیونل مسی باعث ایجاد یک جنگ روانی درون زمین شده است.
مهرمهر3 ساعت قبل
کاپیتان تیم فوتسال مس درباره اخراجش در این مسابقه با کارت قرمز مستقیم، تصریح کرد: صحنه برخورد من با بازیکن فرش آرا اخراج نداشت. قبل از صحنه اخراجم، یک خطای صد درصد برای تیم فرش آرا رخ داد ولی داور آنرا تمارض بازیکن حریف تشخیص داد. کاپیتان تیم مس با اشاره به برخورد خوب تماشاگران مشهدی با تیم مس، تاکید کرد: از تماشاگران ناراضی نیستم. فرش آرا بازیکن بزرگ و با اخلاقی مثل قدرت بهادری دارد که به معنای واقعی کاپیتان است. کاپیتان تیم فوتسال مس در پایان گفت: امسال امید زیادی داریم که دوباره قهرمان لیگ شویم.
ورزش۳ورزش۳16 ساعت قبل
با نتیجه‌ای که در دیدار ایران و عراق ثبت شد، حالا تیم ملی ایران می‌تواند فارغ از نتایج تیم‌های دیگر و بدون توجه به سایر مسابقات گروه سوم، صدرنشین شود. با این حال یک شانس دیگر برای تیم ملی ایران و سرمربی کنونی اش مارک ویلموتس بلژیکی وجود داشت که سرنوشت تیم ملی در دستان خودش قرار بگیرد و آن هم تساوی دو تیم بحرین و عراق بود که در دیدار رفت نیز در منامه به نتیجه یک بر یک دست یافته بودند؛ نتیجه‌ای که به هر ترتیبی بود، در پایان دیدار دو تیم رقم خورد و حالا تیم ملی می‌تواند حتی به عنوان صدرنشین به مرحله بعدی بازی‌ها صعود کند. رقابت‌های مقدماتی جام جهانی از فرودین ماه سال ۱۳۹۷ برای تیم ملی از سرگرفته خواهد شد. در تاریخ هفتم فرودین ماه ۱۳۹۹ تیم ملی در ورزشگاه آزادی به مصاف هنگ کنگ می‌رود و ۷ روز بعدتر در خاک کامبوج به مصاف این کشور می‌رود. تیم ملی یک بازی کمتر از دو مدعی گروه انجام داده، ولی هیچ راهی برای صدرنشین شدن در گروه سوم رقابت‌های جام جهانی ۲۰۲۲ و جام جهانی ۲۰۲۳ چین ندارد، جز پیروزی در هر ۴ دیدار باقی مانده؛ چرا که دوم شدن در گروه ممکن است کار تیم ملی را به اما و اگر و شاید حذف احتمالی زودهنگام بکشاند.
مهرمهر1 روز قبل
به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کاراته، تیم‌های ملی کاراته مردان و بانوان کشورمان که خود را برای حضور در هفتمین و آخرین مرحله لیگ برتر کاراته وان در سال ۲۰۱۹ به میزبانی مادرید اسپانیا آماده می‌کنند، آخرین دور تمرینات را از روز جمعه یکم آذرماه در آکادمی ملی المپیک برپا خواهند کرد. براین اساس اردوی بانوان از روز جمعه یکم آذرماه و اردوی تیم مردان از روز شنبه دوم آذرماه آغاز خواهد شد و تا زمان اعزام به لیگ جهانی اسپانیا ادامه خواهد داشت. ملی پوشان کشورمان ۵ آذرماه راهی اسپانیا خواهند شد. این رقابتها طی روزهای هشتم تا دهم آذرماه به میزبانی اسپانیا در مادرید برگزار خواهد شد.

نظرها

اخبار بیشتر

تازه‌ترین خبرها

همه

اخبار قیمت‌های روز بازار - دوشنبه ۲۷ آبان‌ماه

خبری1 روز قبل

صحبت‌های امروز روحانی درباره وضعیت کشور پس از گرانی بنزین

خبری1 روز قبل

مدارس و دانشگاه‌ها در برخی شهرها تعطیل شدند

خبری1 روز قبل

به دلیل اختلال در اینترنت سراسری کشور، پوشش لحظه به لحظه اخبار و فعالیت سرویس‌های دیگر طرفداری مانند نتایج زنده دچار مشکل شده است. همکاران هر لحظه که بتوانند فعالیت‌های معمول خود را از سر خواهند گرفت. البته بخش شبکه اجتماعی طرفداری در دسترس است.

آخرین وضعیت طرفداری در روزهای اختلال اینترنت: سرویس نتایج زنده و جدول‌ها در اپلیکیشن و سایت قابل دسترسی شد (بهبودها انجام خواهد شد)، وضعیت پوشش اخبار بهبود یافت، بخش گفتگو (در فهرست قابل دسترسی است) در سایت راه اندازی شد. ادامه در مشروح: …

طرفداریچند ثانیه قبل

مدارس نوبت بعداز ظهر همدان تعطیل شد

ایسنا4 دقیقه قبل

قیمت دلار از اول هفته ثابت ماند / قیمت ارز در صرافی ملی ۹۸/۸/۲۹

تجارت‌نیوز4 دقیقه قبل

پرسپولیس و نفت مسجدسلیمان لغو شد

عصر ایران5 دقیقه قبل

گشتن جیبهای شوهر و پیداکردن موادمخدر، به قیمت جان زن تمام شد/ مرد قاتل در دادگاه چه گفت؟

ساعت ۲۴5 دقیقه قبل

بازی پرسپولیس و نفت مسجدسلیمان لغو شد

میزان‌آنلاین5 دقیقه قبل