اعضای یک بیمار مرگ مغزی در چهارمحال و بختیاری اهدا شد
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. مهر
اعضای یک بیمار مرگ مغزی در چهارمحال و بختیاری اهدا شد

اعضای یک بیمار مرگ مغزی در چهارمحال و بختیاری اهدا شد

مهرخبرگزاری مهر |
شهرکرد- هماهنگ کننده تیم پیوند اعضای دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد گفت: اعضای یک بیمار مرگ مغزی در چهارمحال و بختیاری به بیماران نیازمند اهدا شد.

زهرا سیاح در گفت و گو با خبرنگار مهر با اشاره به اینکه اعضای یک بیمار مرگ مغزی در چهارمحال و بختیاری به بیماران نیازمند اهدا شد، اظهار داشت: هستی امیرخانی ۹ ساله دچار مرگ مغزی شده بود که با رضایت خانواده این بیمار، اعضای این بیمار مرگ مغزی به چهار بیمار نیازمند اهدا شد.

وی عنوان کرد: این دختر بچه ۹ ساله اهل شهرستان شهرکرد بوده است که به علت تشنج دچار مرگ مغزی شده بود.

هماهنگ کننده تیم پیوند اعضای دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد ادامه داد: کبد و کلیه‌های این بیمار به شیراز برای پیوند ارسال شد و اعضای دیگر این بیمار به استان‌های دیگر کشور ارسال شد.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

موسیقی متن فیلم همین‌گونه بمان؛ انیو موریکونه

تابناکتابناک1 روز قبل
فیلم سینمایی «همین گونه بمان / Cosi come sei / Stay as You Are» به کارگردانی آلبرتو لاتوادا بر اساس فیلمنامه‌ای از خوزه لوئیس آلکائینه محصول سال ۱۹۷۸ است. ناستاسیا کینسکی، مارچلو ماسترویانی، باربارا د روسی، آنیا پیرونی، فرانسیسکو رابال، جیلیانا کالاندرا، ماسیمو بونتی، ردولفو بیگوتی، آلبرتو لاتوادا، مونیکا راندال و خوزه ماریا کافارل در این فیلم مقابل دوربین خوزه لوئیس آلکائینه بازی کردند. انیو موریکونه موسیقی متن این فیلم را ساخت که قطعه اصلی آن را بر روی تصاویری از این فیلم می‌بینید و می‌شنوید.

ویدیو؛ گل‌های برتر تونی کروس در رئال مادرید

طرفداریطرفداری1 روز قبل
انتخابانتخاب20 ساعت قبل
گزارشی جدید مدعی شده است که آیفون‌های اپل ۲۰۱۹ شارژر USB-C خواهند داشت. اکنون، گزارشی جدید ادعا می‌کند که آیفون ۱۱ شارژر USB-C را در جعبه خود خواهد داشت که نشان می‌دهد اپل ممکن است در نهایت سوئیچ را به استاندارد شارژ USB-C در جدیدترین دستگاه‌های آیفون تبدیل کند. این موضوع به اپل اجازه می‌دهد تا در نهایت شارژر سریع با آیفون را بپذیرد. یک احتمال این است که آیفون خود دارای درگاه USB-C نباشد، اما شارژر و کابل آن با کابل USB-C به Lightning به روز می‌شوند. در حال حاضر، تنها راه شارژ سریع آیفون با خرید کابل USB-C به Lightning و یک آداپتور برق سازگار USB Power Delivery ممکن است.

نظرها

اخبار بیشتر