عکس بازیگر سریال پایتخت و همسرش
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. پارس نیوز
  4. سرگرمی

در ادامه بخوانید

ایسناایسنا19 ساعت قبل
داریوش اسدزاده که آرزو داشت عمرش به یک قرن برسد، به آرزویش نرسید و در سن ۹۶ سالگی درگذشت تا ۸۰ سال خاطره از فرهنگ و هنر ایران را هم با خود ببرد. من با این وجود تئاتر را ادامه دادم …"داریوش اسدزاده از هنرمندان پیشکسوت سینما، تئاتر و تلویزیون در سال ۱۳۰۳ در کرمانشاه به دنیا آمد اما اصالتا تهرانی است. با داریوش اسدزاده درباره روزهای ابتدایی حضورش در تئاتر و سینما صحبت کردیم، از سختی‌هایی که تا به امروز کشیده و آرزویش برای اینکه کاش هنرمندانی که کارش را با آنها آغاز کرده هنوز هم بودند. می‌توان گفت ما از پایه‌گذاران تئاتر ایران بودیم که از بین آنها فقط من زنده هستم. *آقای اسدزاده، قرار است خانه سینما از شما به عنوان یکی از پیشکسوتان سینمایی و برای سال‌ها فعالیت‌تان تقدیر کند.
پارس نیوزپارس نیوز21 ساعت قبل
رکنارکنا19 ساعت قبل
به گزارش رکنا، سارا حاجیان دختر فردوس حاجیان یا همان عمو فردوس شهرک الفبا، چهره آشنای حوزه تعلیم و تربیت با انتشار پستی در توییتر از حال ناخوش پدرش خبر داد. فردوس حاجیان معروف به عمو فردوس شهرک الفبا، چهره آشنای حوزه تعلیم و تربیت دهه ۶۰، معلم و نویسنده خلاقی است که به دلیل ابداع شیوه‌های جدید تدریس و کلاس‌های آموزشی موفقیت‌های چشمگیری را در حوزه ملی و بین‌المللی کسب کرد. روز گذشته فرزند عمو فردوس با انتشار پستی از کاربران خواست تا برای صحت و سلامتی این معلم صلح و مهربانی دعا کنند. سارا حاجیان در توییتر نوشت: صورت پدرم دوباره فلج شد و در بیمارستان بستری شدپارسال سمت راست صورتش فلج شد. امسال سمت چپ صورتش فلج شد.
اصفهان امروزاصفهان امروز20 ساعت قبل
۳ شهریور ۱۳۹۸, ۱۴:۳۵ / کد خبر:۷۴۳۸۰ دو اقامتگاه سنتی در کاشان به مناسبت دومین روز هفته دولت با حضور مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری اصفهان به بهره برداری رسید. به گزارش مهر، دو اقامتگاه سنتی در کاشان به مناسبت دومین روز هفته دولت با حضور فریدون الله یاری، مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری اصفهان به بهره برداری رسید. فرماندار کاشان در حاشیه افتتاح این دو اقامتگاه ضمن اشاره به جزئیات این دو اقامتگاه سنتی اظهار داشت: یکی از این اقامتگاه‌های سنتی دارای ۱۷ اتاق و ۴۲ تخت است که با اعتبار ۱۰ میلیارد تومان اعتبار در زمینی به وسعت یک هزار و ۳۵۰ مترمربع و یک هزار و ۲۰۰ متر زیربنا به بهره برداری رسید و ۴۰ نفر به صورت مستقیم و غیرمستقیم اشتغال‌زایی صورت گرفت. علی اکبر مرتضایی ضمن اشاره به جزئیات دومین اقامتگاه سنتی به بهر برداری رسیده در کاشان به مناسبت هفته دولت افزود: دومین اقامتگاه سنتی کاشان با ۲۵ میلیارد ریال سرمایه گذاری به بهره برداری رسیده است به نحوی که ساخت آن از سال ۱۳۹۳ آغاز شده بود که این اقامتگاه امروز ۹ اتاق و ۱۸ تخت به بهره برداری رسید و توانسته ۳۶ نفر به صورت مستقیم و غیر مستقیم مشغول به کار شوند. فرماندار کاشان توسعه گردشگری را یکی از اولویت‌های فرمانداری این شهرستان دانست و ابراز داشت: احیای خانه‌های تاریخی در کاشان اتفاق خوب و مبارکی است و امید است با مشوق‌های اعمالی از سوی دولت این اتفاق بیش از پیش در این شهرستان تقویت شود.
اقتصادنیوزاقتصادنیوز23 ساعت قبل
به گزارش اقتصاد نیوز، به نظر می‌رسد مراقبت‌های پیوسته همسر این مرد از وی نتیجه داده است و او به زندگی بازگشته است. لی ژینهوا در سال ۲۰۱۳ با موتورسیکلت تصادف کرد و صدماتی جدی را در مغز خود متحمل شد. همسرش، ژانگ گویوان، پس از آن تقریبا ۲، ۰۰۰ روز را به عنوان تنها سرپرست خانواده فعالیت کرد و با اوگذراند و ساعت‌ها در روز را صرف تمیز کردن، تغذیه و صحبت با همسرش می‌کرد. اکنون نکنه جالب در مورد به هوش آمدن لی این است که او به محض به هوش آمدن گفت: «همسرم دوستت دارم.» این موضوع باعث تحسین و حیرت اطرافیان شد و البته مشخص کرد لی متوجه زحمت‌های همسرش بوده است. "
رکنارکنا10 ساعت قبل
رامبد جوان که هفته گذشته در گفت‌وگویی با یکی از خبرگزاری‌ها از بازگشت قریب‌الوقوعش خبر داده بود و البته پروانه ساخت یک فیلم جدید را هم گرفته، پیش از همه این‌ها تهیه‌کنندگی یک تئاتر را برعهده خواهد گرفت. تئاتری که به گواه صفحه اینستاگرامش ۱۹ روز دیگر روی صحنه خواهد رفت. کارگردانی این تئاتر را که نام آن «زیبایی گاهی زن است» سهراب حسینی برعهده دارد. باید دید مجری برنامه «خندوانه» برای شروع اجرا‌های این نمایش به ایران برمی‌گردد یا از راه دور تهیه‌کنندگی این کار را انجام می‌دهد. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

نظرها

اخبار بیشتر