شمار تصادفات در نقاط حادثه خیز شهرستان قروه افزایش یافته است
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. مهر
  4. حوادث
شمار تصادفات در نقاط حادثه خیز شهرستان قروه افزایش یافته است

شمار تصادفات در نقاط حادثه خیز شهرستان قروه افزایش یافته است

مهرخبرگزاری مهر |
قروه- رئیس پلیس راهور قروه از افزایش تصادفات در نقاط حادثه خیز قروه خبر داد و ایمن سازی این مناطق را یکی از ضروریات در راستای کاهش این معضل دانست.

به گزارش خبرنگار مهر، محمد محمدی شامگاه شنبه در نشست شورای پیشگیری از تصادفات در شهرستان قروه با حضور مدیر کل راهداری و رئیس پلیس راه کردستان، اظهار داشت: دو نقطه حادثه خیز در شهرستان قروه شامل «بلوار غدیر خم» و «خیابان شریعتی» وجود دارند که در طول سه سال اخیر در «بلوار غدیر خم» ۲۸ مورد تصادف رخ داده که از این تعداد ۲۴ فقره جرحی و ۴ فقره فوتی بوده است.

به گفته وی در محور «خیابان شریعتی» در سه سال اخیر ۳۶ مورد تصادف ثبت شده که ۳۴ فقره آن جرحی و ۲ فقره منجر به فوت شده است.

محمدی در ادامه آمار تصادفات در این دو نقطه مربوط به سال گذشته را اعلام کرد و افزود: در سال ۹۷ در مجموع ۹۲ مورد تصادف رخ داد که از این تعداد ۶ فقره فوتی و ۸۶ فقره جرحی بود.

مطابق اظهارات وی از تعداد آمار فوتی در سال گذشته یک فقره مربوط به بلوار غدیر و یک فقره هم در خیابان شریعتی بوده و اما تعداد صدمات جرحی هم در بلوار غدیر شامل ۱۴ مورد و خیابان شریعتی با ۱۱ فقره ثبت گردیده است.

در خبری بخوانید: اخبار حوادث واقعی

محمدی همچنین به آمار تصادفات سال جاری اشاره کرد و از افزایش تصادفات به نسبت قبل خبر داد و گفت: در سال ۹۸ تا به امروز ۴ فقره تصادف منجر به فوت داشتیم که ۳ مورد آن مربوط به بلوار غدیر خم بوده است. همچنین ۱۷ مورد تصادف جرحی رخ داده که ۲ مورد آن هم به بلوار غدیر مربوط می‌شود.

وی به مجموعه مشکلات موجود در دو نقطه حادثه خیز مذکور پرداخت و تصریح کرد: در بلوار غدیر خم نبود روشنایی، نداشتن خط کشی، ورودی و خروجی نامناسب، نبود پل عابر پیاده، از بین رفتن روکش آسفالت، وجود رمپ‌های غیرمجاز، وجود باسکول در مسیر، نبود دوربین کنترل سرعت و ایمن سازی نشدن مسیر از جمله مشکلاتی هستند که منجر به حادثه می‌شوند.

اما در خیابان شریعتی بنا به گفته‌های محمدی ایمن سازی نشدن محل عبور عابرین پیاده، نقش دوربین‌های کنترل سرعت، از بین رفتن سرعت کاه‌ها و … از جمله مشکلاتی هستند که تصادف را ایجاد می‌کنند.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

فیلم/ به آتش کشیدن پراید توسط یک ناشناس!

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل

فیلم/ انفجار وحشتناک کابل برق فشار قوی

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل
یک مرد پیمانکار روسی، مشغول به قطع کابل‌های فرسوده برق فشار قوی بود که بی‌احتیاطی و عجله او، به وقوع آتش سوزی و انفجار مهیب منجر شد. پیمانکار میانسال در این حادثه با سوختگی ۳۰ درصدی راهی بیمارستان شد.
آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز1 روز قبل
پلیس در تعقیب ربایندگان دختر جواناین دختر ۱۸ ساله با مراجعه به دادسرای جنایی تهران در شکایتی گفت: همراه پسر موردعلاقه‌ام در پارکی در مسعودیه نشسته بودیم که دو نفر به‌طرفمان آمدند و با کتک‌زدن پسر همراهم گوشی موبایل او را سرقت کردند. در همین اثنا پسری دیگر به سمت من آمد و گفت: اگر آنجا بمانم ممکن است برایم دردسر درست شود. بعد سه‌نفری من را به اطراف تهران بردند و در آنجا مورد آزار قرار دادند. تحقیقات کارآگاهان اداره ۱۶ پلیس آگاهی در پی اعلام این شکایت آغاز شد و پسر همراه شاکی مورد پرس‌وجو قرار گرفت و حرف‌های دختر ۱۸ ساله را تأیید کرد. مأموران در ادامه تحقیقات پی بردند عموی این متهم فردی سابقه‌دار است.
ساعت ۲۴ساعت ۲۴1 روز قبل
ساعت ۲۴ -بنابر گزارش یک انجمن حامی حقوق زنان در ترکیه، تنها ظرف ماه ژوئیه گذشته ۳۲ زن در این کشور به قتل رسیده‌اند. امینه بولت، ۳۸ ساله، هفته گذشته با ضربات چاقوی همسر سابقش کشته شد. انتشار ویدیویی از این قتل فجیع که مقابل چشمان فرزند ۱۰ ساله آنها و در شهر قرخ قلعه روی داد خیلی زود به خشم عمومی علیه «زن‌کشی» در ترکیه دامن زد. ما در مبارزه با خشونت کنار زنان و کودکان ایستاده‌ایم. «تیم فوتبال بشیکتاش ترکیه هم با صدور اطلاعیه‌ای در این باره موضع‌گیری کرده است:» ما در برابر این قساوت ساکت نخواهیم ماند. در ترکیه، این تقاضای ما به عنوان زن است؛ این که ما را نکشند.
رکنارکنا19 ساعت قبل
به گزارش رکنا، حوالی ساعت ۰۷:۱۵ در مسیر شرق به غرب جاده قدیم تهران - کرج، قبل از داروگر، راننده یک دستگاه سواری جک که با حرکت دنده عقب در این محور در حال تردد بود، باعث برخورد شدید یک دستگاه کامیون هیوندای از عقب با سواری خود شد. بر اثر شدت ضربه کامیون واژگون شد و هر دو وسیله نقلیه خسارت بسیار سنگینی را متحمل شدند. شهروندان محترم توجه داشته باشند رانندگی با دنده عقب در معابر اصلی و بویژه بزرگراه‌ها بسیار خطرناک است. به واسطه اینکه رانندگان عبوری با سرعت بالا در حال حرکت هستند و اصلا توقع رویارویی با یک خودرو که در حال حرکت به صورت دنده عقب است را در این معابر ندارند. لذا از تمامی رانندگان درخواست می‌شود تحت هیچ شرایطی در این معابر با دنده عقب حرکت نکنند تا از بروز سوانحی از این دست جلوگیری شود. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

نظرها

اخبار بیشتر