شاهین صمدپور دادگاهی شد+عکس
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. پارس نیوز
  4. سرگرمی
شاهین صمدپور دادگاهی شد+عکس

شاهین صمدپور دادگاهی شد+عکس

پارس نیوزخبرگزاری پارس نیوز |
شاهین صمدپور با انتشار این عکس نوشت:

سلام عزیزای دلم

بالاخره امروز نوبت اول دادگاه‌ام بود

.

قاضی پرونده‌ام بسیار محترمانه باهام برخورد کرد و نکاتی رو بخصوص درباره‌ی یکی از گزارش هام که مربوط می‌شد به ماجرای دعوای یک خانم با راننده‌ی اسنپ عنوان کردن.

گفتن اینکه شما هنوز پرونده‌ای به نتیجه نهایی نرسیده یک طرفه رفتید گزارش تهیه کردید کار درست و قانونی ای نبوده و البته چند نکته دیگه هم درباره‌ی بعضی از گزارش هام عنوان کردن.

عزیزانم من یه گزارشگر داخلی هستم و تا روزی که نفس تو سینه دارم هم تو همین مملکت نفس میزنم. به خاطر همین خوشم بیاد یا نه باید خودم رو با قوانین وفق بدم وگرنه که من همین یک صفحه در فضای مجازی برام باقی مونده اینم نداشته باشم که دیگه کاری ازم برنمیاد.

یه نکته دیگه هم عرض کنم

چند هفته پیش که برای سوال و جواب به اداره‌ای رفته بودم از کامنت‌های سیاسی ای که در زیر پست‌های من بود عکس و پرینت گرفته بودن و به من نشون دادن

در خبری بخوانید: اخبار بازی و سرگرمی ایران و جهان

گفتم اینارو که من ننوشتم گفتن چون صفحه‌ی شماست مسئولیتش با شماست و من دونه به دونه کامنت هارو انگشت زدم و امضا کردم که بله این‌ها کامنت‌های صفحه‌ی منه.

خواستم به عنوان برادر کوچیک‌تر همه تون خواهش کنم لطفن در زیر پست‌های اجتماعی من کامنت سیاسی نذارید تا من در آرامش بتونم همین چهار تا کار کوچولوی اجتماعی که ازم برمیاد رو انجام بدم.

قربون شما برم دلتون شاد باشه همیشه

شاهین صمدپور دادگاهی شد+عکس - 14

منبع خبر : آخرین خبر شاهین صمدپور

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

پارس نیوزپارس نیوز17 ساعت قبل
آقای منوچهر هادی عزیز /سالگشت سفرتون به زمین مبارک باد و روشنا/امید که در کنار همسفران عزیز یکتا جان و سوفی نازنین، سلامت و شاد باشید
انتخابانتخاب1 روز قبل
بسیاری از افراد معتقدند فرار از عزرائیل (فرشته مرگ) اساسا غیر ممکن است. داستان‌ها و فیلمهای متعددی در این باره ساخته شده و به نظر می‌رسد در زندگی واقعی نیز دقیقا همینطور است. رامون آرتاگاویتیا متولد سال ۱۸۴۰ در مونته ویدئو، اروگوئه، از خانواده‌ای بود که اصولا اهل دریانوردی بودند و ترسی از سفرهای دریایی نداشتند. او سالهای سال در دریا بود و با دریا عجین شده بود. در نهایت رامون پس از ۴۱ سال دوری از دریا باز هم به کام دریا کشیده شد و جان باخت.
پارس نیوزپارس نیوز18 ساعت قبل
انتخابانتخاب1 روز قبل
در سال ۱۹۵۴، زنی به نام آن هاجز مدعی شد که وقتی در یکی از اتاقهای خانه خود حضور داشت ناگهان یک شهاب سنگ وارد خانه وی شده و به مفصل رانش برخورد کرده است. اما چرا این ادعا تا این حد عجیب است؟ شاید برای بررسی عجیب بودن این ادعا بهتر باشد دوباره صحبت این زن را بررسی کنیم. او مدعی شده بود وقتی سنگ از سقف خانه‌اش عبور کرد، روی تختخوابش در خانه خم شده بود تا رادیوی بالای تخت را خاموش کند و ناگهان این شهاب سنگ به مفصل ران وی در ناحیه لگن برخورد کرده است. به اعتقاد این گروه این زن دروغ می‌گفت چرا که چنین حادثه‌ای بسیار نادر است و اغلب شهاب سنگ‌ها در اقیانوس قرار می‌گیرند یا به نقاط دور افتاده روی زمین میفتند. آنها معتقد بودند که این سنگ در نتیجه برخورد یک گردباد یا رعد و برق به خانه این زن اصابت کرده.

نظرها

اخبار بیشتر